Stockholmsmästerskapen
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
P2010
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
13 okt 08.30 |
Värmdö IF Blå |
- |
IFK Lidingö FK P10:16 |
|
13 okt 08.30 |
IF Brommapojkarna 10-17 Röd |
- |
Djurgårdens IF P10-9 Blå |
|
13 okt 09.30 |
Värmdö IF Blå |
- |
IF Brommapojkarna 10-17 Röd |
|
13 okt 09.30 |
IFK Lidingö FK P10:16 |
- |
Djurgårdens IF P10-9 Blå |
|
13 okt 10.30 |
Djurgårdens IF P10-9 Blå |
- |
Värmdö IF Blå |
|
13 okt 10.30 |
IFK Lidingö FK P10:16 |
- |
IF Brommapojkarna 10-17 Röd |
|
Grupp B
Datum |
|
Res |
13 okt 08.30 |
Djurgårdens IF P10-5 |
- |
FK Bromma Lag 1 |
|
13 okt 08.30 |
Enebybergs IF Lag 2 |
- |
IFK Lidingö P10:11 Vit |
|
13 okt 09.30 |
Djurgårdens IF P10-5 |
- |
Enebybergs IF Lag 2 |
|
13 okt 09.30 |
FK Bromma Lag 1 |
- |
IFK Lidingö P10:11 Vit |
|
13 okt 10.30 |
IFK Lidingö P10:11 Vit |
- |
Djurgårdens IF P10-5 |
|
13 okt 10.30 |
FK Bromma Lag 1 |
- |
Enebybergs IF Lag 2 |
|
Grupp C
Datum |
|
Res |
13 okt 09.00 |
Djurgårdens IF P10-8 |
- |
FOC Farsta RödBlå |
|
13 okt 09.00 |
IFK Lidingö P10:8 Lag 1 |
- |
IF Brommapojkarna BP P10-16 |
|
13 okt 10.00 |
Djurgårdens IF P10-8 |
- |
IFK Lidingö P10:8 Lag 1 |
|
13 okt 10.00 |
FOC Farsta RödBlå |
- |
IF Brommapojkarna BP P10-16 |
|
13 okt 11.00 |
IF Brommapojkarna BP P10-16 |
- |
Djurgårdens IF P10-8 |
|
13 okt 11.00 |
FOC Farsta RödBlå |
- |
IFK Lidingö P10:8 Lag 1 |
|
Grupp D
Datum |
|
Res |
13 okt 09.00 |
Djurgårdens IF P10-6 |
- |
Segeltorps IF |
|
13 okt 09.00 |
Värmdö IF Röd |
- |
Hammarby IF Lag 17 |
|
13 okt 10.00 |
Djurgårdens IF P10-6 |
- |
Värmdö IF Röd |
|
13 okt 10.00 |
Segeltorps IF |
- |
Hammarby IF Lag 17 |
|
13 okt 11.00 |
Hammarby IF Lag 17 |
- |
Djurgårdens IF P10-6 |
|
13 okt 11.00 |
Segeltorps IF |
- |
Värmdö IF Röd |
|
Grupp E
Datum |
|
Res |
13 okt 14.00 |
Djurgårdens IF P10-12 |
- |
IFK Lidingö P10:8 lag 2 |
|
13 okt 14.00 |
Skå IK |
- |
FK Bromma Lag 2 |
|
13 okt 15.00 |
Djurgårdens IF P10-12 |
- |
Skå IK |
|
13 okt 15.00 |
IFK Lidingö P10:8 lag 2 |
- |
FK Bromma Lag 2 |
|
13 okt 16.00 |
FK Bromma Lag 2 |
- |
Djurgårdens IF P10-12 |
|
13 okt 16.00 |
IFK Lidingö P10:8 lag 2 |
- |
Skå IK |
|
Grupp F
Datum |
|
Res |
13 okt 14.00 |
Reymersholm 1 |
- |
Djurgårdens IF P10-3 |
|
13 okt 14.00 |
FOC Farsta VitSvart |
- |
Hammarby IF 26 |
|
13 okt 15.00 |
Reymersholm 1 |
- |
FOC Farsta VitSvart |
|
13 okt 15.00 |
Djurgårdens IF P10-3 |
- |
Hammarby IF 26 |
|
13 okt 16.00 |
Hammarby IF 26 |
- |
Reymersholm 1 |
|
13 okt 16.00 |
Djurgårdens IF P10-3 |
- |
FOC Farsta VitSvart |
|
Grupp G
Datum |
|
Res |
13 okt 14.30 |
Djurgårdens IF P10-10 |
- |
Ekerö IK 3:1 |
|
13 okt 14.30 |
IFK Lidingö P10:11 Blå |
- |
AIK Blå |
|
13 okt 15.30 |
Djurgårdens IF P10-10 |
- |
IFK Lidingö P10:11 Blå |
|
13 okt 15.30 |
Ekerö IK 3:1 |
- |
AIK Blå |
|
13 okt 16.30 |
AIK Blå |
- |
Djurgårdens IF P10-10 |
|
13 okt 16.30 |
Ekerö IK 3:1 |
- |
IFK Lidingö P10:11 Blå |
|
Slutspel
Slutspelsgrupp 1
Datum |
|
Res |
13 okt 12.00 |
IFK Lidingö FK P10:16 |
- |
Djurgårdens IF P10-5 |
|
13 okt 12.00 |
IF Brommapojkarna 10-17 Röd |
- |
Enebybergs IF Lag 2 |
|
13 okt 12.00 |
Värmdö IF Blå |
- |
IFK Lidingö P10:11 Vit |
|
13 okt 12.00 |
Djurgårdens IF P10-9 Blå |
- |
FK Bromma Lag 1 |
|
13 okt 12.30 |
IF Brommapojkarna BP P10-16 |
- |
Segeltorps IF |
|
13 okt 12.30 |
Djurgårdens IF P10-8 |
- |
Värmdö IF Röd |
|
13 okt 12.30 |
IFK Lidingö P10:8 Lag 1 |
- |
Djurgårdens IF P10-6 |
|
13 okt 12.30 |
FOC Farsta RödBlå |
- |
Hammarby IF Lag 17 |
|
13 okt 13.00 |
IFK Lidingö FK P10:16 |
- |
Enebybergs IF Lag 2 |
|
13 okt 13.00 |
IF Brommapojkarna 10-17 Röd |
- |
Djurgårdens IF P10-5 |
|
13 okt 13.00 |
Värmdö IF Blå |
- |
FK Bromma Lag 1 |
|
13 okt 13.00 |
Djurgårdens IF P10-9 Blå |
- |
IFK Lidingö P10:11 Vit |
|
13 okt 13.30 |
IF Brommapojkarna BP P10-16 |
- |
Värmdö IF Röd |
|
13 okt 13.30 |
Djurgårdens IF P10-8 |
- |
Segeltorps IF |
|
13 okt 13.30 |
IFK Lidingö P10:8 Lag 1 |
- |
Hammarby IF Lag 17 |
|
13 okt 13.30 |
FOC Farsta RödBlå |
- |
Djurgårdens IF P10-6 |
|
13 okt 17.45 |
IFK Lidingö P10:8 lag 2 |
- |
Hammarby IF 26 |
|
13 okt 17.45 |
IFK Lidingö P10:11 Blå |
- |
FK Bromma Lag 2 |
|
13 okt 17.45 |
Reymersholm 1 |
- |
Ekerö IK 3:1 |
|
13 okt 18.15 |
Djurgårdens IF P10-12 |
- |
FOC Farsta VitSvart |
|
13 okt 18.15 |
AIK Blå |
- |
Skå IK |
|
13 okt 18.15 |
Djurgårdens IF P10-3 |
- |
Djurgårdens IF P10-10 |
|
13 okt 18.45 |
IFK Lidingö P10:8 lag 2 |
- |
IFK Lidingö P10:11 Blå |
|
13 okt 18.45 |
Hammarby IF 26 |
- |
Ekerö IK 3:1 |
|
13 okt 18.45 |
FK Bromma Lag 2 |
- |
Reymersholm 1 |
|
13 okt 19.15 |
Djurgårdens IF P10-12 |
- |
AIK Blå |
|
13 okt 19.15 |
FOC Farsta VitSvart |
- |
Djurgårdens IF P10-10 |
|
13 okt 19.15 |
Skå IK |
- |
Djurgårdens IF P10-3 |
|