Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | |
---|---|
F2008 | |
F2008 Svår | |
F2009 | |
F2009 svår | |
F2010 Svår | |
F2011 | |
P2007 | |
P2007 Svår | |
P2008 | |
P2008 Svår | |
P2009 | |
P2009 Svår | |
P2010 | |
P2010 Svår | |
P2011 | |
P2011 Nybörjare | |
P2012 | |
P2012 Nybörjare |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 okt 08.15 | Djurgårdens IF P10-10 | - | IFK Aspudden-Tellus Gul 1 | |
13 okt 08.15 | Hammarby IF Lag 18 | - | Alpha FC | |
13 okt 09.15 | Djurgårdens IF P10-10 | - | Hammarby IF Lag 18 | |
13 okt 09.15 | IFK Aspudden-Tellus Gul 1 | - | Alpha FC | |
13 okt 10.30 | Alpha FC | - | Djurgårdens IF P10-10 | |
13 okt 11.00 | IFK Aspudden-Tellus Gul 1 | - | Hammarby IF Lag 18 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 okt 08.15 | IF Brommapojkarna Röd | - | Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken | |
13 okt 08.45 | Hammarby IF P10:7 Grön | - | Stuvsta IF P10:3 | |
13 okt 09.45 | IF Brommapojkarna Röd | - | Hammarby IF P10:7 Grön | |
13 okt 09.45 | Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken | - | Stuvsta IF P10:3 | |
13 okt 10.45 | Stuvsta IF P10:3 | - | IF Brommapojkarna Röd | |
13 okt 10.45 | Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken | - | Hammarby IF P10:7 Grön |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 okt 08.45 | Hammarby IF 11 | - | Djurgårdens IF P10-4 | |
13 okt 08.45 | Hanvikens SK 2 | - | FC Inter Turku 2010 Svart | |
13 okt 09.45 | Hammarby IF 11 | - | Hanvikens SK 2 | |
13 okt 10.15 | Djurgårdens IF P10-4 | - | FC Inter Turku 2010 Svart | |
13 okt 11.15 | FC Inter Turku 2010 Svart | - | Hammarby IF 11 | |
13 okt 11.15 | Djurgårdens IF P10-4 | - | Hanvikens SK 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 okt 14.30 | Hanvikens SK 1 | - | Erikslunds KF Svart | |
13 okt 14.30 | Huddinge IF | - | IF Brommapojkarna 10-17 | |
13 okt 15.30 | Hanvikens SK 1 | - | Huddinge IF | |
13 okt 15.30 | Erikslunds KF Svart | - | IF Brommapojkarna 10-17 | |
13 okt 16.30 | IF Brommapojkarna 10-17 | - | Hanvikens SK 1 | |
13 okt 16.30 | Erikslunds KF Svart | - | Huddinge IF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 okt 14.30 | Djurgårdens IF P10-3 | - | IFK Aspudden-Tellus Gul 2 | |
13 okt 14.30 | Hammarby IF P11 Lag 14 | - | Enebybergs IF Lag 1 | |
13 okt 15.30 | Djurgårdens IF P10-3 | - | Hammarby IF P11 Lag 14 | |
13 okt 15.30 | IFK Aspudden-Tellus Gul 2 | - | Enebybergs IF Lag 1 | |
13 okt 16.30 | Enebybergs IF Lag 1 | - | Djurgårdens IF P10-3 | |
13 okt 16.30 | IFK Aspudden-Tellus Gul 2 | - | Hammarby IF P11 Lag 14 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 okt 15.00 | Nya Södertälje KFF Lag1/Gul | - | Täby FK Skarpäng | |
13 okt 15.00 | IFK Haninge P10A | - | IF Brommapojkarna Lag 1 | |
13 okt 16.00 | Nya Södertälje KFF Lag1/Gul | - | IFK Haninge P10A | |
13 okt 16.00 | Täby FK Skarpäng | - | IF Brommapojkarna Lag 1 | |
13 okt 17.00 | IF Brommapojkarna Lag 1 | - | Nya Södertälje KFF Lag1/Gul | |
13 okt 17.00 | Täby FK Skarpäng | - | IFK Haninge P10A |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 okt 15.00 | Erikslunds KF Grön | - | Djurgårdens IF P11-15 | |
13 okt 15.00 | IFK Lidingö Young Boys | - | Hammarby IF Lag 16 | |
13 okt 16.00 | Erikslunds KF Grön | - | IFK Lidingö Young Boys | |
13 okt 16.00 | Djurgårdens IF P11-15 | - | Hammarby IF Lag 16 | |
13 okt 17.00 | Hammarby IF Lag 16 | - | Erikslunds KF Grön | |
13 okt 17.00 | Djurgårdens IF P11-15 | - | IFK Lidingö Young Boys |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 okt 12.30 | Alpha FC | - | IF Brommapojkarna Röd | |
13 okt 12.30 | Hanvikens SK 2 | - | Djurgårdens IF P10-10 | |
13 okt 12.30 | Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken | - | FC Inter Turku 2010 Svart | |
13 okt 13.00 | Hammarby IF Lag 18 | - | Stuvsta IF P10:3 | |
13 okt 13.00 | Hammarby IF 11 | - | IFK Aspudden-Tellus Gul 1 | |
13 okt 13.00 | Hammarby IF P10:7 Grön | - | Djurgårdens IF P10-4 | |
13 okt 13.30 | Alpha FC | - | Hanvikens SK 2 | |
13 okt 13.30 | IF Brommapojkarna Röd | - | FC Inter Turku 2010 Svart | |
13 okt 13.30 | Djurgårdens IF P10-10 | - | Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken | |
13 okt 14.00 | Hammarby IF Lag 18 | - | Hammarby IF 11 | |
13 okt 14.00 | Stuvsta IF P10:3 | - | Djurgårdens IF P10-4 | |
13 okt 14.00 | IFK Aspudden-Tellus Gul 1 | - | Hammarby IF P10:7 Grön | |
13 okt 17.45 | Huddinge IF | - | Hammarby IF P11 Lag 14 | |
13 okt 17.45 | IF Brommapojkarna 10-17 | - | Djurgårdens IF P10-3 | |
13 okt 17.45 | Hanvikens SK 1 | - | IFK Aspudden-Tellus Gul 2 | |
13 okt 17.45 | Erikslunds KF Svart | - | Enebybergs IF Lag 1 | |
13 okt 18.15 | IFK Haninge P10A | - | Djurgårdens IF P11-15 | |
13 okt 18.15 | Täby FK Skarpäng | - | IFK Lidingö Young Boys | |
13 okt 18.15 | Nya Södertälje KFF Lag1/Gul | - | Hammarby IF Lag 16 | |
13 okt 18.15 | IF Brommapojkarna Lag 1 | - | Erikslunds KF Grön | |
13 okt 18.45 | Huddinge IF | - | Djurgårdens IF P10-3 | |
13 okt 18.45 | IF Brommapojkarna 10-17 | - | Hammarby IF P11 Lag 14 | |
13 okt 18.45 | Hanvikens SK 1 | - | Enebybergs IF Lag 1 | |
13 okt 18.45 | Erikslunds KF Svart | - | IFK Aspudden-Tellus Gul 2 | |
13 okt 19.15 | IFK Haninge P10A | - | IFK Lidingö Young Boys | |
13 okt 19.15 | Täby FK Skarpäng | - | Djurgårdens IF P11-15 | |
13 okt 19.15 | Nya Södertälje KFF Lag1/Gul | - | Erikslunds KF Grön | |
13 okt 19.15 | IF Brommapojkarna Lag 1 | - | Hammarby IF Lag 16 |