Click on the classnames to see the results of the class.
Flickor 11 år (7mot7) |
Flickor 12 år (7mot7) |
Flickor 8 år (5mot5) |
Flickor 9 år (5mot5) |
Pojkar 10 år (7mot7) |
Pojkar 11 år (7mot7) |
Pojkar 12 år (7mot7) |
Pojkar 8 år (5mot5) |
Pojkar 9 år (5mot5) |
Date | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 may 09.30 | IK TUN | - | VSK Fotboll Grön | |
21 may 09.30 | Norrstrands IF Vit | - | IK Franke P14 SVART | |
21 may 10.00 | Östra Almby Lag 1 grön | - | Örebro SK Ungdom Vit1 | |
21 may 10.30 | VSK Fotboll Grön | - | Bk Forward Gul | |
21 may 11.00 | IK TUN | - | IK Franke P14 SVART | |
21 may 11.00 | Örebro SK Ungdom Vit1 | - | Norrstrands IF Vit | |
21 may 12.30 | Bk Forward Gul | - | Östra Almby Lag 1 grön | |
21 may 12.30 | Örebro SK Ungdom Vit1 | - | IK Franke P14 SVART | |
21 may 12.30 | Norrstrands IF Vit | - | VSK Fotboll Grön | |
21 may 13.30 | Bk Forward Gul | - | IK TUN | |
21 may 13.30 | Örebro SK Ungdom Vit1 | - | VSK Fotboll Grön | |
21 may 14.00 | IK Franke P14 SVART | - | Östra Almby Lag 1 grön | |
21 may 15.00 | IK TUN | - | Östra Almby Lag 1 grön | |
21 may 15.00 | Norrstrands IF Vit | - | Bk Forward Gul |
Date | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 may 09.30 | IFK Hallsberg | - | VSK Fotboll Svart | |
21 may 10.00 | Grythyttans IF | - | Sköllersta IF | |
21 may 10.00 | Östra Almby Lag 2 vit | - | Norrstrands IF Röd | |
21 may 11.00 | IFK Hallsberg | - | Norrstrands IF Röd | |
21 may 11.00 | Sköllersta IF | - | Östra Almby Lag 2 vit | |
21 may 11.30 | VSK Fotboll Svart | - | Grythyttans IF | |
21 may 12.30 | IFK Hallsberg | - | Sköllersta IF | |
21 may 13.00 | Östra Almby Lag 2 vit | - | Grythyttans IF | |
21 may 13.00 | Norrstrands IF Röd | - | VSK Fotboll Svart | |
21 may 14.00 | Sköllersta IF | - | Norrstrands IF Röd | |
21 may 14.00 | Grythyttans IF | - | IFK Hallsberg | |
21 may 14.30 | VSK Fotboll Svart | - | Östra Almby Lag 2 vit |
Date | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 may 10.00 | Örebro SK Ungdom Vit2 | - | Laxå IF Röd | |
21 may 10.30 | Nyköpings FF | - | Norrstrands IF Svart | |
21 may 10.30 | VSK Fotboll Vit | - | Bk Forward Svart | |
21 may 11.30 | Bk Forward Svart | - | Nyköpings FF | |
21 may 11.30 | Laxå IF Röd | - | VSK Fotboll Vit | |
21 may 11.30 | Örebro SK Ungdom Vit2 | - | Norrstrands IF Svart | |
21 may 13.00 | Örebro SK Ungdom Vit2 | - | Bk Forward Svart | |
21 may 13.30 | Norrstrands IF Svart | - | Laxå IF Röd | |
21 may 13.30 | Nyköpings FF | - | VSK Fotboll Vit | |
21 may 14.30 | VSK Fotboll Vit | - | Örebro SK Ungdom Vit2 | |
21 may 14.30 | Laxå IF Röd | - | Nyköpings FF | |
21 may 14.30 | Bk Forward Svart | - | Norrstrands IF Svart |