Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
F04 | AIK FF U | Enskede IK Röd |
F05 | AIK FF U | IFK Stocksund Blå |
F06 | AIK FF | Hanvikens SK Röd |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 maj 08.30 | FC Järfälla Vit | - | Hammarby IF DFF Vit | 0 - 1 |
5 maj 08.30 | Hanvikens SK Röd | - | Täby FK | 0 - 5 |
5 maj 10.00 | Hammarby IF DFF Vit | - | Täby FK | 0 - 3 |
5 maj 10.30 | FC Järfälla Vit | - | Hanvikens SK Röd | 0 - 0 |
5 maj 12.30 | Täby FK | - | FC Järfälla Vit | 4 - 0 |
5 maj 12.30 | Hammarby IF DFF Vit | - | Hanvikens SK Röd | 0 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Täby FK | 3 | 3 | 0 | 0 | 12-0 | 12 | 9 |
2. | Hanvikens SK Röd | 3 | 1 | 1 | 1 | 1-5 | -4 | 4 |
3. | Hammarby IF DFF Vit | 3 | 1 | 0 | 2 | 1-4 | -3 | 3 |
4. | FC Järfälla Vit | 3 | 0 | 1 | 2 | 0-5 | -5 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 maj 09.00 | Sollentuna FK Nord | - | Bro IK | 4 - 0 |
5 maj 09.00 | Enskede IK Svart | - | Stuvsta IF | 1 - 5 |
5 maj 10.30 | Bro IK | - | Stuvsta IF | 0 - 5 |
5 maj 11.00 | Sollentuna FK Nord | - | Enskede IK Svart | 2 - 0 |
5 maj 13.00 | Stuvsta IF | - | Sollentuna FK Nord | 1 - 1 |
5 maj 13.00 | Bro IK | - | Enskede IK Svart | 0 - 3 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stuvsta IF | 3 | 2 | 1 | 0 | 11-2 | 9 | 7 |
2. | Sollentuna FK Nord | 3 | 2 | 1 | 0 | 7-1 | 6 | 7 |
3. | Enskede IK Svart | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-7 | -3 | 3 |
4. | Bro IK | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-12 | -12 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 maj 09.30 | Hammarby IF DFF Grön | - | Enskede IK Röd | 4 - 0 |
5 maj 09.30 | Gideonsbergs IF Lag 1 | - | AIK FF U | 1 - 1 |
5 maj 11.30 | Hammarby IF DFF Grön | - | Gideonsbergs IF Lag 1 | 2 - 1 |
5 maj 11.30 | Enskede IK Röd | - | AIK FF U | 0 - 7 |
5 maj 13.30 | AIK FF U | - | Hammarby IF DFF Grön | 6 - 0 |
5 maj 13.30 | Enskede IK Röd | - | Gideonsbergs IF Lag 1 | 0 - 3 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AIK FF U | 3 | 2 | 1 | 0 | 14-1 | 13 | 7 |
2. | Hammarby IF DFF Grön | 3 | 2 | 0 | 1 | 6-7 | -1 | 6 |
3. | Gideonsbergs IF Lag 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5-3 | 2 | 4 |
4. | Enskede IK Röd | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-14 | -14 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 maj 10.00 | Hanvikens SK Vit | - | Saltsjö-Boo IF | 2 - 2 |
5 maj 11.00 | FC Järfälla Svart | - | IFK Mariehamn | 0 - 2 |
5 maj 12.00 | Hanvikens SK Vit | - | FC Järfälla Svart | 0 - 1 |
5 maj 12.00 | Saltsjö-Boo IF | - | IFK Mariehamn | 0 - 1 |
5 maj 14.00 | IFK Mariehamn | - | Hanvikens SK Vit | 0 - 1 |
5 maj 14.00 | Saltsjö-Boo IF | - | FC Järfälla Svart | 3 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | IFK Mariehamn | 3 | 2 | 0 | 1 | 3-1 | 2 | 6 |
2. | Saltsjö-Boo IF | 3 | 1 | 1 | 1 | 5-4 | 1 | 4 |
3. | Hanvikens SK Vit | 3 | 1 | 1 | 1 | 3-3 | 0 | 4 |
4. | FC Järfälla Svart | 3 | 1 | 0 | 2 | 2-5 | -3 | 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 maj 14.30 | Täby FK | - | Sollentuna FK Nord | 2 - 0 |
5 maj 14.30 | Stuvsta IF | - | Hanvikens SK Röd | 3 - 1 |
5 maj 15.00 | AIK FF U | - | Saltsjö-Boo IF | 5 - 1 |
5 maj 15.00 | IFK Mariehamn | - | Hammarby IF DFF Grön | 0 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 maj 16.30 | Täby FK | - | AIK FF U | 1 - 3 |
5 maj 16.30 | Stuvsta IF | - | Hammarby IF DFF Grön | 6 - 7* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 maj 17.30 | AIK FF U | - | Hammarby IF DFF Grön | 6 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 maj 15.30 | Hammarby IF DFF Vit | - | Bro IK | 5 - 1 |
5 maj 15.30 | Enskede IK Svart | - | FC Järfälla Vit | 2 - 1 |
5 maj 16.00 | Gideonsbergs IF Lag 1 | - | FC Järfälla Svart | 2 - 1 |
5 maj 16.00 | Hanvikens SK Vit | - | Enskede IK Röd | 2 - 3* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 maj 17.00 | Hammarby IF DFF Vit | - | Gideonsbergs IF Lag 1 | 2 - 1* |
5 maj 17.00 | Enskede IK Svart | - | Enskede IK Röd | 1 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 maj 17.40 | Hammarby IF DFF Vit | - | Enskede IK Röd | 2 - 3* |