Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | C-slutspel | D-slutspel | |
---|---|---|---|---|
Flickor födda år 2005: Söndag 12 lag | ||||
Flickor födda år 2006:Lördag FM. 12 lag. | ||||
Pojkar födda år 2005 : 1 Fredag. 8 lag. | Essinge IK | |||
Pojkar födda år 2005 : 2 Söndag EM. 15 lag. | ||||
Pojkar födda år 2006:Lördag EM. 15 lag. |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 jan 14.20 | Kungsängens IF Röd | - | Hammarby IF 5 | |
13 jan 14.45 | Hammarby IF FF 06.13 | - | Irsta IF | |
13 jan 15.10 | Hammarby IF 5 | - | Sollentuna FK Vaxmora | |
13 jan 15.35 | Irsta IF | - | Kungsängens IF Röd | |
13 jan 16.00 | Sollentuna FK Vaxmora | - | Hammarby IF FF 06.13 | |
13 jan 16.25 | Hammarby IF 5 | - | Irsta IF | |
13 jan 16.50 | Sollentuna FK Vaxmora | - | Kungsängens IF Röd | |
13 jan 17.15 | Hammarby IF FF 06.13 | - | Hammarby IF 5 | |
13 jan 17.40 | Irsta IF | - | Sollentuna FK Vaxmora | |
13 jan 18.05 | Kungsängens IF Röd | - | Hammarby IF FF 06.13 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 jan 14.20 | Kungsängens IF Vit | - | IF Brommapojkarna P06-6 | |
13 jan 14.45 | Hammarby IF Kenta | - | AIK FF Orange | |
13 jan 15.10 | IF Brommapojkarna P06-6 | - | Karlberg BK Gul | |
13 jan 15.35 | AIK FF Orange | - | Kungsängens IF Vit | |
13 jan 16.00 | Karlberg BK Gul | - | Hammarby IF Kenta | |
13 jan 16.25 | IF Brommapojkarna P06-6 | - | AIK FF Orange | |
13 jan 16.50 | Karlberg BK Gul | - | Kungsängens IF Vit | |
13 jan 17.15 | Hammarby IF Kenta | - | IF Brommapojkarna P06-6 | |
13 jan 17.40 | AIK FF Orange | - | Karlberg BK Gul | |
13 jan 18.05 | Kungsängens IF Vit | - | Hammarby IF Kenta |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 jan 14.20 | Kungsängens IF Blå | - | Vasalund kista 07 Röd | |
13 jan 14.45 | Hammarby IF Billy | - | Alsike IF | |
13 jan 15.10 | Vasalund kista 07 Röd | - | Enskede IK Vit | |
13 jan 15.35 | Alsike IF | - | Kungsängens IF Blå | |
13 jan 16.00 | Enskede IK Vit | - | Hammarby IF Billy | |
13 jan 16.25 | Vasalund kista 07 Röd | - | Alsike IF | |
13 jan 16.50 | Enskede IK Vit | - | Kungsängens IF Blå | |
13 jan 17.15 | Hammarby IF Billy | - | Vasalund kista 07 Röd | |
13 jan 17.40 | Alsike IF | - | Enskede IK Vit | |
13 jan 18.05 | Kungsängens IF Blå | - | Hammarby IF Billy |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 jan 18.40 | Hammarby IF 5 | - | AIK FF Orange | |
13 jan 19.05 | AIK FF Orange | - | Enskede IK Vit | |
13 jan 19.55 | Enskede IK Vit | - | Hammarby IF 5 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 jan 18.40 | Sollentuna FK Vaxmora | - | IF Brommapojkarna P06-6 | |
13 jan 19.30 | IF Brommapojkarna P06-6 | - | Vasalund kista 07 Röd | |
13 jan 19.55 | Vasalund kista 07 Röd | - | Sollentuna FK Vaxmora |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 jan 18.40 | Irsta IF | - | Hammarby IF Kenta | |
13 jan 19.30 | Hammarby IF Kenta | - | Alsike IF | |
13 jan 20.20 | Alsike IF | - | Irsta IF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 jan 19.05 | Hammarby IF FF 06.13 | - | Karlberg BK Gul | |
13 jan 19.30 | Karlberg BK Gul | - | Kungsängens IF Blå | |
13 jan 20.20 | Kungsängens IF Blå | - | Hammarby IF FF 06.13 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 jan 19.05 | Kungsängens IF Röd | - | Kungsängens IF Vit | |
13 jan 19.55 | Kungsängens IF Vit | - | Hammarby IF Billy | |
13 jan 20.20 | Hammarby IF Billy | - | Kungsängens IF Röd |