Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 11.30 | Landvetter IS Grön | - | Sävedalens IF Blå | |
15 sep 12.30 | Öjersjö IF Öjersjö Röd | - | Landvetter IS Röd | |
15 sep 13.00 | Hovås Billdals IF 1 | - | Älvsborgs FF Svart | |
15 sep 13.00 | Landvetter IS Grön | - | Masthuggets BK | |
15 sep 13.30 | Lunden ÖBK Lunden ÖBK Svart | - | Landvetter IS Röd | |
15 sep 14.00 | Sävedalens IF Blå | - | Älvsborgs FF Svart | |
15 sep 14.00 | Öjersjö IF Öjersjö Röd | - | Hovås Billdals IF 1 | |
15 sep 14.30 | Masthuggets BK | - | Lunden ÖBK Lunden ÖBK Svart | |
15 sep 15.00 | Älvsborgs FF Svart | - | Öjersjö IF Öjersjö Röd | |
15 sep 15.30 | Hovås Billdals IF 1 | - | Sävedalens IF Blå | |
15 sep 15.30 | Landvetter IS Grön | - | Lunden ÖBK Lunden ÖBK Svart | |
15 sep 15.30 | Landvetter IS Röd | - | Masthuggets BK | |
15 sep 16.30 | Älvsborgs FF Svart | - | Landvetter IS Grön | |
15 sep 16.30 | Lunden ÖBK Lunden ÖBK Svart | - | Sävedalens IF Blå | |
15 sep 16.30 | Masthuggets BK | - | Öjersjö IF Öjersjö Röd | |
15 sep 17.00 | Hovås Billdals IF 1 | - | Landvetter IS Röd | |
15 sep 17.30 | Sävedalens IF Blå | - | Masthuggets BK | |
15 sep 17.30 | Öjersjö IF Öjersjö Röd | - | Lunden ÖBK Lunden ÖBK Svart | |
15 sep 18.00 | Landvetter IS Röd | - | Älvsborgs FF Svart | |
15 sep 18.00 | Landvetter IS Grön | - | Hovås Billdals IF 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 13.30 | Kungsladugård BK | - | Masthuggets BK Blå | |
15 sep 13.30 | Hovås Billdals IF 2 | - | Landvetter IS Vit | |
15 sep 14.00 | Sävedalens IF Röd | - | Öjersjö IF Öjersjö Blå | |
15 sep 14.30 | Kungsladugård BK | - | Landvetter IS Vit | |
15 sep 15.00 | Öjersjö IF Öjersjö Blå | - | Hovås Billdals IF 2 | |
15 sep 15.00 | Masthuggets BK Blå | - | Sävedalens IF Röd | |
15 sep 16.00 | Kungsladugård BK | - | Öjersjö IF Öjersjö Blå | |
15 sep 16.00 | Landvetter IS Vit | - | Masthuggets BK Blå | |
15 sep 16.00 | Hovås Billdals IF 2 | - | Sävedalens IF Röd | |
15 sep 17.00 | Öjersjö IF Öjersjö Blå | - | Landvetter IS Vit | |
15 sep 17.00 | Sävedalens IF Röd | - | Kungsladugård BK | |
15 sep 17.30 | Masthuggets BK Blå | - | Hovås Billdals IF 2 | |
15 sep 18.00 | Landvetter IS Vit | - | Sävedalens IF Röd | |
15 sep 18.30 | Öjersjö IF Öjersjö Blå | - | Masthuggets BK Blå | |
15 sep 18.30 | Hovås Billdals IF 2 | - | Kungsladugård BK |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 08.00 | Älvsborgs FF Blå | - | Lunden ÖBK Lunden ÖBK VIT | |
15 sep 08.00 | Hovås Billdals IF 3 | - | Landvetter IS Gul | |
15 sep 08.00 | Sävedalens IF Grön | - | Öjersjö IF Öjersjö Vit | |
15 sep 09.00 | Älvsborgs FF Blå | - | Landvetter IS Gul | |
15 sep 09.00 | Öjersjö IF Öjersjö Vit | - | Hovås Billdals IF 3 | |
15 sep 09.00 | Lunden ÖBK Lunden ÖBK VIT | - | Sävedalens IF Grön | |
15 sep 10.00 | Älvsborgs FF Blå | - | Öjersjö IF Öjersjö Vit | |
15 sep 10.00 | Landvetter IS Gul | - | Lunden ÖBK Lunden ÖBK VIT | |
15 sep 10.00 | Hovås Billdals IF 3 | - | Sävedalens IF Grön | |
15 sep 11.00 | Öjersjö IF Öjersjö Vit | - | Landvetter IS Gul | |
15 sep 11.00 | Sävedalens IF Grön | - | Älvsborgs FF Blå | |
15 sep 11.00 | Lunden ÖBK Lunden ÖBK VIT | - | Hovås Billdals IF 3 | |
15 sep 12.00 | Landvetter IS Gul | - | Sävedalens IF Grön | |
15 sep 12.00 | Öjersjö IF Öjersjö Vit | - | Lunden ÖBK Lunden ÖBK VIT | |
15 sep 12.00 | Hovås Billdals IF 3 | - | Älvsborgs FF Blå |