|
Datum |
Plan |
|
Res |
|
Lö 7 apr 12.00 | Plan D |
Ekhagens IF Röd - Bors Sk |
|
|
Lö 7 apr 12.00 | Plan C |
Värnamo Södra Röd Lag 1 - Ekhagens IF Svart |
|
|
Lö 7 apr 12.10 | Plan D |
Smålandsstenars GOIF Svart - Värnamo Södra vit Lag 2 |
|
|
Lö 7 apr 12.10 | Plan C |
Gnosjö IF Gul - Smålandsstenars GOIF Vit |
|
|
Lö 7 apr 12.20 | Plan D |
Värnamo Södra vit Lag 2 - Gnosjö IF Gul |
|
|
Lö 7 apr 12.20 | Plan C |
Smålandsstenars GOIF Vit - Gnosjö IF Svart |
|
|
Lö 7 apr 12.30 | Plan D |
Ekhagens IF Svart - Ekhagens IF Röd |
|
|
Lö 7 apr 12.30 | Plan C |
Bors Sk - Smålandsstenars GOIF Svart |
|
|
Lö 7 apr 12.40 | Plan D |
Gnosjö IF Svart - Ekhagens IF Svart |
|
|
Lö 7 apr 12.40 | Plan C |
Smålandsstenars GOIF Svart - Ekhagens IF Röd |
|
|
Lö 7 apr 12.50 | Plan D |
Gnosjö IF Gul - Värnamo Södra Röd Lag 1 |
|
|
Lö 7 apr 12.50 | Plan C |
Smålandsstenars GOIF Vit - Värnamo Södra vit Lag 2 |
|
|
Lö 7 apr 13.00 | Plan D |
Ekhagens IF Röd - Gnosjö IF Gul |
|
|
Lö 7 apr 13.00 | Plan C |
Bors Sk - Smålandsstenars GOIF Vit |
|
|
Lö 7 apr 13.10 | Plan D |
Värnamo Södra vit Lag 2 - Gnosjö IF Svart |
|
|
Lö 7 apr 13.10 | Plan C |
Värnamo Södra Röd Lag 1 - Smålandsstenars GOIF Svart |
|
|
Lö 7 apr 13.20 | Plan D |
Gnosjö IF Svart - Bors Sk |
|
|
Lö 7 apr 13.20 | Plan C |
Värnamo Södra vit Lag 2 - Värnamo Södra Röd Lag 1 |
|
|
Lö 7 apr 13.30 | Plan D |
Ekhagens IF Svart - Gnosjö IF Gul |
|
|
Lö 7 apr 13.30 | Plan C |
Ekhagens IF Röd - Smålandsstenars GOIF Vit |
|
|
Lö 7 apr 13.40 | Plan D |
Gnosjö IF Gul - Smålandsstenars GOIF Svart |
|
|
Lö 7 apr 13.40 | Plan C |
Gnosjö IF Svart - Ekhagens IF Röd |
|
|
Lö 7 apr 13.50 | Plan D |
Värnamo Södra Röd Lag 1 - Bors Sk |
|
|
Lö 7 apr 13.50 | Plan C |
Smålandsstenars GOIF Vit - Ekhagens IF Svart |
|
|
Lö 7 apr 14.00 | Plan D |
Ekhagens IF Röd - Värnamo Södra Röd Lag 1 |
|
|
Lö 7 apr 14.00 | Plan C |
Ekhagens IF Svart - Värnamo Södra vit Lag 2 |
|
|
Lö 7 apr 14.10 | Plan D |
Smålandsstenars GOIF Svart - Gnosjö IF Svart |
|
|
Lö 7 apr 14.10 | Plan C |
Bors Sk - Gnosjö IF Gul |
|
|
Lö 7 apr 14.20 | Plan D |
Gnosjö IF Svart - Värnamo Södra Röd Lag 1 |
|
|
Lö 7 apr 14.20 | Plan C |
Smålandsstenars GOIF Vit - Smålandsstenars GOIF Svart |
|
|
Lö 7 apr 14.30 | Plan D |
Värnamo Södra vit Lag 2 - Ekhagens IF Röd |
|
|
Lö 7 apr 14.30 | Plan C |
Ekhagens IF Svart - Bors Sk |
|
|
Lö 7 apr 14.40 | Plan D |
Smålandsstenars GOIF Svart - Ekhagens IF Svart |
|
|
Lö 7 apr 14.40 | Plan C |
Bors Sk - Värnamo Södra vit Lag 2 |
|
|
Lö 7 apr 14.50 | Plan D |
Värnamo Södra Röd Lag 1 - Smålandsstenars GOIF Vit |
|
|
Lö 7 apr 14.50 | Plan C |
Gnosjö IF Gul - Gnosjö IF Svart |
|