|
Datum |
Plan |
|
Res |
|
Lö 24 feb 11.40 | Stenbockshallen |
Säven/Hol - Stenkullen GoIK Blå |
|
|
Lö 24 feb 11.54 | Stenbockshallen |
Södra Vings IF - Ulricehamns IFK lag 2 blå |
|
|
Lö 24 feb 12.08 | Stenbockshallen |
Ulricehamns IFK Lag1 Svart - Svenljunga IK |
|
|
Lö 24 feb 12.22 | Stenbockshallen |
Stenkullen GoIK Röd - Dalsjöfors GoIF |
|
|
Lö 24 feb 12.36 | Stenbockshallen |
Svenljunga IK - Gånghester SK/Målsryds IF |
|
|
Lö 24 feb 12.50 | Stenbockshallen |
Dalsjöfors GoIF - Ulricehamns IFK Lag1 Svart |
|
|
Lö 24 feb 13.04 | Stenbockshallen |
Ulricehamns IFK lag 2 blå - Stenkullen GoIK Röd |
|
|
Lö 24 feb 13.18 | Stenbockshallen |
Stenkullen GoIK Blå - Södra Vings IF |
|
|
Lö 24 feb 13.32 | Stenbockshallen |
Säven/Hol - Ulricehamns IFK lag 2 blå |
|
|
Lö 24 feb 13.46 | Stenbockshallen |
Stenkullen GoIK Röd - Södra Vings IF |
|
|
Lö 24 feb 14.00 | Stenbockshallen |
Gånghester SK/Målsryds IF - Stenkullen GoIK Blå |
|
|
Lö 24 feb 14.14 | Stenbockshallen |
Svenljunga IK - Dalsjöfors GoIF |
|
|
Lö 24 feb 14.28 | Stenbockshallen |
Ulricehamns IFK Lag1 Svart - Säven/Hol |
|
|
Lö 24 feb 14.42 | Stenbockshallen |
Ulricehamns IFK lag 2 blå - Svenljunga IK |
|
|
Lö 24 feb 14.56 | Stenbockshallen |
Södra Vings IF - Ulricehamns IFK Lag1 Svart |
|
|
Lö 24 feb 15.10 | Stenbockshallen |
Säven/Hol - Stenkullen GoIK Röd |
|
|
Lö 24 feb 15.24 | Stenbockshallen |
Dalsjöfors GoIF - Gånghester SK/Målsryds IF |
|
|
Lö 24 feb 15.52 | Stenbockshallen |
Dalsjöfors GoIF - Säven/Hol |
|
|
Lö 24 feb 16.06 | Stenbockshallen |
Gånghester SK/Målsryds IF - Ulricehamns IFK lag 2 blå |
|
|
Lö 24 feb 16.20 | Stenbockshallen |
Södra Vings IF - Svenljunga IK |
|
|
Lö 24 feb 16.34 | Stenbockshallen |
Stenkullen GoIK Blå - Ulricehamns IFK Lag1 Svart |
|
|
Lö 24 feb 16.48 | Stenbockshallen |
Gånghester SK/Målsryds IF - Södra Vings IF |
|
|
Lö 24 feb 17.02 | Stenbockshallen |
Ulricehamns IFK Lag1 Svart - Stenkullen GoIK Röd |
|
|
Lö 24 feb 17.16 | Stenbockshallen |
Svenljunga IK - Stenkullen GoIK Blå |
|