Till innehåll
Floorball Club Sollentuna - Töjnan Tiger Cup 2017 (15 sep - 1 okt 2017)
Töjnan Tiger Cup 2017 använder
Cupmate
Töjnan Tiger Cup 2017
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor 09 Knatteligan (F09)
Flickor 10 Knatteligan (F10)
Flickor Blå Lätt Lätt (FBLL)
Flickor Blå Lätt Svår (FBLS)
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medel Lätt (FRML)
Pojkar 09 Knatteligan (P09)
Pojkar 10 Knatteligan (P10)
Pojkar 10 Lätt Knatteligan (P1)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Blå Svår Svår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Arena Satelliten (A.S)
Häggvikshallen plan 1 (H.H.1)
Helenelundshallen (H.L.D)
Nya Rotebrohallen (N.R.H)
Rotebrohallen (R.H)
Silverdalshallen (S.H)
Sim & Sporthallen A (S.S.H)
Sim & Sporthallen B (S.S.H.B)
Anmälan
Våra hallar
Bilder
Historia
Kontakt
Logga in
#264 - Sö 17 sep 17.15 - Pojkar Mörkröd Medel Slutspel - 5-6 plats - A.S
IBF Offensiv Lidingö P02
11 - 3
Kungsängens IF
IBF Offensiv Lidingö P02:
Anton Söderberg
Olle Parmell
1. Joar Berholdsson
8. Victor Rydh
9. Albin Wallin
11. Edvin Gantelius
14. Philip Hansson
16. Fredrik Wahlgren
17. Sam Challis
19. Philip Ehrenpreis
21. Johan Rydh
22. Elias Einerman
25. Jakob Klinth
27. Joel Andersson Wiberg
28. Hugo Högberg
38. Wiggo Hanson
39. Malcolm Hedberg
43. Marcus Söderholm
84. Tim Sundberg
90. Jonathan Mooney
99. Melvin Wennelin Ströberg
Kungsängens IF:
2. Victor Heleander
3. Albin Aronsson
7. Mathias Lindroth
8. Alexander Widen
11. Samuel Petersson
14. Hampus Porshage Ekengren
15. Samuel Johansson
17. Tim Rohlin
22. Lucas Wallin
23. Jonathan Malmström
27. Niklas Dahlberg Bjurevik
29. Jonathan Stewen
76. Alexander Dahlberg Leijon
80. Casper Gustavsson
87. Liam Näslund
92. Leo Boström
95. Marcus Holmvall Thörne
97. Leo Svartström
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor 09 Knatteligan (F09)
Flickor 10 Knatteligan (F10)
Flickor Blå Lätt Lätt (FBLL)
Flickor Blå Lätt Svår (FBLS)
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medel Lätt (FRML)
Pojkar 09 Knatteligan (P09)
Pojkar 10 Knatteligan (P10)
Pojkar 10 Lätt Knatteligan (P1)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Blå Svår Svår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Arena Satelliten (A.S)
Häggvikshallen plan 1 (H.H.1)
Helenelundshallen (H.L.D)
Nya Rotebrohallen (N.R.H)
Rotebrohallen (R.H)
Silverdalshallen (S.H)
Sim & Sporthallen A (S.S.H)
Sim & Sporthallen B (S.S.H.B)
Sök lag
Töjnan Tiger Cup 2017 använder
Cupmate