Till innehåll
Tumba GOIF - Capri-Sun Cup 2018 (31 aug - 2 sep 2018)
Capri-Sun Cup 2018 använder
Cupmate
Capri-Sun Cup 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medellätt (FRML)
Flickor Röd Svår (FRS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Blå Svårsvår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Alby Sporthall (Alby)
Botkyrkahallen, Stora (Bot Stora)
Malmsjö Skola Sporthall (Malmsjö)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (Stor)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Anmälan
Speedshooting
Information till deltagande lag
Sponsorer
Historia
Kontakt
Logga in
#167 - Sö 2 sep 14.00 - Flickor Blå Medel Grupp A - Idrott Hall 2
IK Tomtberga
IKT1
Tumba GOIF F08-11
Lag 1 Blå
IK Tomtberga IKT1:
2. Julia Gravestam
5. Yoseline Figueroa
8. Amanda Selldén
9. Sally Kilgour Kling
11. Izabelle Hällqvist Grigorian
11. Tindra Blomstrand
15. Elvira Elfgren
16. Emma Jerlin
21. Nova Gidlund
22. Ebba Ek
24. Meja Rönnlund
25. Cornelia Hagström
26. Olivia Westrell
28. Livia Engberg
35. Lea Murphy
Jonas Hagström
Michael Jerlin
Tumba GOIF F08-11 Lag 1 Blå:
3. Joyce Mbemba
4. Linn Karlsson
9. Leticia Eyoge Enow
10. Nellie Karlsson
12. Adelia Andersson
14. Julia Larsson
16. Livia Elbrand
17. Moa Eriksson
18. Elsa Pettersson
21. Aya Adem Hizam
22. Tilda Arnerstad
23. Felicia Larsson
24. Linnéa Axelsson
25. Ulrika Ryman
26. Aida Beglerovic
30. Freja Hellsing
31. Mimmi Karlsson
33. Isabel Loose Blomvik
Fredrik Larsson
Håkan Axelsson
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medellätt (FRML)
Flickor Röd Svår (FRS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Blå Svårsvår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Alby Sporthall (Alby)
Botkyrkahallen, Stora (Bot Stora)
Malmsjö Skola Sporthall (Malmsjö)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (Stor)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Sök lag
Huvudsponsor
Sponsorer
Capri-Sun Cup 2018 använder
Cupmate