Till innehåll
Tumba GOIF - Capri-Sun Cup 2018 (31 aug - 2 sep 2018)
Capri-Sun Cup 2018 använder
Cupmate
Capri-Sun Cup 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medellätt (FRML)
Flickor Röd Svår (FRS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Blå Svårsvår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Alby Sporthall (Alby)
Botkyrkahallen, Stora (Bot Stora)
Malmsjö Skola Sporthall (Malmsjö)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (Stor)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Anmälan
Speedshooting
Information till deltagande lag
Sponsorer
Historia
Kontakt
Logga in
#233 - Sö 2 sep 10.15 - Flickor Blå Medel Grupp A - Idrott Hall 2
Tumba GOIF F08-11
Lag 1 Blå
Salems IF
2
Tumba GOIF F08-11 Lag 1 Blå:
3. Joyce Mbemba
4. Linn Karlsson
9. Leticia Eyoge Enow
10. Nellie Karlsson
12. Adelia Andersson
14. Julia Larsson
16. Livia Elbrand
17. Moa Eriksson
18. Elsa Pettersson
21. Aya Adem Hizam
22. Tilda Arnerstad
23. Felicia Larsson
24. Linnéa Axelsson
25. Ulrika Ryman
26. Aida Beglerovic
30. Freja Hellsing
31. Mimmi Karlsson
33. Isabel Loose Blomvik
Fredrik Larsson
Håkan Axelsson
Salems IF 2:
10. Ester Bergman
14. Amanda Eklind
16. Hannah Edin
17. Alva Recknagel
20. Alma Edvardsson
24. Mimmi Sköld Magnusson
25. Idun Jakobsson
26. Johanna Taavitsainen
35. Tova Beckman
36. Elsa Yderberg
41. Freja Northman
43. Ingrid Borg
44. Yasmine Chukair
46. Moa-Li Eriksson
47. Linnea Hofverberg
Christian Recknagel
Johan Strandberg
Peder Edin
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medellätt (FRML)
Flickor Röd Svår (FRS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Blå Svårsvår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Alby Sporthall (Alby)
Botkyrkahallen, Stora (Bot Stora)
Malmsjö Skola Sporthall (Malmsjö)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (Stor)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Sök lag
Huvudsponsor
Sponsorer
Capri-Sun Cup 2018 använder
Cupmate