Till innehåll
Fässbergs IF - Luciacupen 2018 (7 - 9 dec 2018)
Luciacupen 2018 använder
Cupmate
Luciacupen 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 2007 Futsal för barn 4-4 utan sarg (F2007)
Flickor födda 2008 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2008)
Flickor födda 2009 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2009)
Flickor födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2010)
Flickor födda 2011 Futsal för barn / 3-3 med sarg (F2011)
Pojkar födda 2007 - Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2007)
Pojkar födda 2008 - Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2008)
Pojkar födda 2009 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2009)
Pojkar födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2010)
Pojkar födda 2011 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2011)
Pojkar födda 2012 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2012)
Planer
A1 3-3 (A1-3)
A1 4-4 (A1-4)
A2 3-3 (A2-3)
A2 4-4 (A2-4)
A3 3-3 (A3-3)
B1 3-3 (B1-3)
B1 4-4 (B1-4)
B2 3-3 (B2-3)
B2 4-4 (B2-4)
B3 3-3 (B3-3)
Anmälan
Kontakt
Logga in
Pojkar födda 2008 - Futsal för barn / 4-4 utan sarg
Spelschema:
Grupp A
Grupp B
Grupp B
Dalen/Krokslätts FF Blå
- Gul
Fässberg IF Lila
- Lila
Gerdsken Bk Alingsås Blå
- Gula
Gerdsken Bk Alingsås Gul
- Gula
Jonsereds IF Gul
- Svartgula
Lindome GIF 2
- SvartVit randig
Säve sk Röd
- Röd
Västra Frölunda 2
- Grönvit
Datum
Plan
216
Lö 8 dec 20.40
A1-4
Fässberg IF Lila
-
Dalen/Krokslätts FF Blå
217
Lö 8 dec 20.40
A2-4
Gerdsken Bk Alingsås Gul
-
Säve sk Röd
218
Lö 8 dec 20.40
B1-4
Gerdsken Bk Alingsås Blå
-
Lindome GIF 2
219
Lö 8 dec 20.40
B2-4
Västra Frölunda 2
-
Jonsereds IF Gul
227
Lö 8 dec 21.40
A1-4
Säve sk Röd
-
Dalen/Krokslätts FF Blå
228
Lö 8 dec 21.40
A2-4
Gerdsken Bk Alingsås Gul
-
Fässberg IF Lila
229
Lö 8 dec 21.40
B1-4
Jonsereds IF Gul
-
Gerdsken Bk Alingsås Blå
230
Lö 8 dec 21.40
B2-4
Lindome GIF 2
-
Västra Frölunda 2
238
Lö 8 dec 22.40
A1-4
Dalen/Krokslätts FF Blå
-
Gerdsken Bk Alingsås Gul
239
Lö 8 dec 22.40
A2-4
Fässberg IF Lila
-
Säve sk Röd
240
Lö 8 dec 22.40
B1-4
Gerdsken Bk Alingsås Blå
-
Västra Frölunda 2
241
Lö 8 dec 22.40
B2-4
Jonsereds IF Gul
-
Lindome GIF 2
249
Lö 8 dec 23.40
A1-4
Dalen/Krokslätts FF Blå
-
Gerdsken Bk Alingsås Blå
250
Lö 8 dec 23.40
A2-4
Västra Frölunda 2
-
Säve sk Röd
251
Lö 8 dec 23.40
B1-4
Lindome GIF 2
-
Gerdsken Bk Alingsås Gul
252
Lö 8 dec 23.40
B2-4
Fässberg IF Lila
-
Jonsereds IF Gul
Spelschema klasser
Flickor födda 2007 Futsal för barn 4-4 utan sarg (F2007)
Flickor födda 2008 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2008)
Flickor födda 2009 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2009)
Flickor födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2010)
Flickor födda 2011 Futsal för barn / 3-3 med sarg (F2011)
Pojkar födda 2007 - Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2007)
Pojkar födda 2008 - Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2008)
Pojkar födda 2009 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2009)
Pojkar födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2010)
Pojkar födda 2011 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2011)
Pojkar födda 2012 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2012)
Planer
A1 3-3 (A1-3)
A1 4-4 (A1-4)
A2 3-3 (A2-3)
A2 4-4 (A2-4)
A3 3-3 (A3-3)
B1 3-3 (B1-3)
B1 4-4 (B1-4)
B2 3-3 (B2-3)
B2 4-4 (B2-4)
B3 3-3 (B3-3)
Sök lag
Sponsorer
Dunross & CO
Luciacupen 2018 använder
Cupmate