Till innehåll
IFK Kristinehamn
- Klasskampen 2018 (7 maj - 6 jun 2018)
Klasskampen 2018 använder
Cupmate
Klasskampen 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Årskurs 1
Årskurs 2
Årskurs 3
Årskurs 4
Årskurs 5/6
Planer
Björkvallen Plan 1 (BV 1)
Björkvallen Plan 2 (BV 2)
Björkvallen Plan 3 (BV 3)
Björkvallen Plan 4 (BV 4)
Sannaheden F-plan 1 (SH F-plan 1)
Sannaheden F-plan 2 (SH F-plan 2)
Sannaheden G-plan 1 (SH G-plan 1)
Sannaheden G-plan 2 (SH G-plan 2)
Sannavallen 1 (SV 7-manna)
Sannavallen 2 (SV 5-manna)
Sannavallen 3 (SV 5-manna)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Årskurs 4
Spelschema:
Grupp A
Grupp A
Bif junior, Björneborg
- Röd
Djurgårdsskolan Team Excelsior
Grisknorr Dj-skolan 4C
- Rosa
Guldkastanjen
Klass 4B Djurgårdsskolan B-FC
Team legends
The golden wings Stenstalidskolan 4a
Vilda Vargarna
Datum
Plan
Ti 8 maj 16.40
BV 4
Vilda Vargarna
-
The golden wings Stenstalidskolan 4a
Ti 8 maj 17.20
BV 3
Grisknorr Dj-skolan 4C
-
Djurgårdsskolan Team Excelsior
Ti 8 maj 17.20
BV 4
Team legends
-
Guldkastanjen
Ti 8 maj 18.00
BV 3
Bif junior, Björneborg
-
Klass 4B Djurgårdsskolan B-FC
Ti 15 maj 16.40
BV 4
Guldkastanjen
-
Grisknorr Dj-skolan 4C
Ti 15 maj 17.20
BV 3
Djurgårdsskolan Team Excelsior
-
The golden wings Stenstalidskolan 4a
Ti 15 maj 17.20
BV 4
Bif junior, Björneborg
-
Vilda Vargarna
Ti 15 maj 18.00
BV 3
Klass 4B Djurgårdsskolan B-FC
-
Team legends
To 17 maj 16.40
BV 3
Djurgårdsskolan Team Excelsior
-
Guldkastanjen
To 17 maj 16.40
BV 4
Klass 4B Djurgårdsskolan B-FC
-
The golden wings Stenstalidskolan 4a
To 17 maj 18.40
BV 3
Grisknorr Dj-skolan 4C
-
Bif junior, Björneborg
To 17 maj 18.40
BV 4
Team legends
-
Vilda Vargarna
Ti 22 maj 16.40
BV 4
Vilda Vargarna
-
Guldkastanjen
Ti 22 maj 17.20
BV 3
The golden wings Stenstalidskolan 4a
-
Bif junior, Björneborg
Ti 22 maj 17.20
BV 4
Team legends
-
Djurgårdsskolan Team Excelsior
Ti 22 maj 18.00
BV 3
Klass 4B Djurgårdsskolan B-FC
-
Grisknorr Dj-skolan 4C
On 6 jun 09.40
SH G-plan 1
Klass 4B Djurgårdsskolan B-FC
-
Vilda Vargarna
On 6 jun 09.40
SH G-plan 2
Grisknorr Dj-skolan 4C
-
Team legends
On 6 jun 09.40
SV 7-manna
Bif junior, Björneborg
-
Djurgårdsskolan Team Excelsior
On 6 jun 09.40
SH F-plan 1
The golden wings Stenstalidskolan 4a
-
Guldkastanjen
On 6 jun 11.40
SH G-plan 1
Bif junior, Björneborg
-
Team legends
On 6 jun 11.40
SH G-plan 2
The golden wings Stenstalidskolan 4a
-
Grisknorr Dj-skolan 4C
On 6 jun 11.40
SV 7-manna
Djurgårdsskolan Team Excelsior
-
Vilda Vargarna
On 6 jun 11.40
SH F-plan 1
Guldkastanjen
-
Klass 4B Djurgårdsskolan B-FC
On 6 jun 13.40
SH G-plan 1
Djurgårdsskolan Team Excelsior
-
Klass 4B Djurgårdsskolan B-FC
On 6 jun 13.40
SH G-plan 2
Vilda Vargarna
-
Grisknorr Dj-skolan 4C
On 6 jun 13.40
SV 7-manna
Team legends
-
The golden wings Stenstalidskolan 4a
On 6 jun 13.40
SH F-plan 1
Guldkastanjen
-
Bif junior, Björneborg
Spelschema klasser
Årskurs 1
Årskurs 2
Årskurs 3
Årskurs 4
Årskurs 5/6
Planer
Björkvallen Plan 1 (BV 1)
Björkvallen Plan 2 (BV 2)
Björkvallen Plan 3 (BV 3)
Björkvallen Plan 4 (BV 4)
Sannaheden F-plan 1 (SH F-plan 1)
Sannaheden F-plan 2 (SH F-plan 2)
Sannaheden G-plan 1 (SH G-plan 1)
Sannaheden G-plan 2 (SH G-plan 2)
Sannavallen 1 (SV 7-manna)
Sannavallen 2 (SV 5-manna)
Sannavallen 3 (SV 5-manna)
Klasskampen 2018 använder
Cupmate