To content
Tomtecupen 2024
Games
Team
Pitches
Information
Cupinformation
Games
Flickor födda 2009 (F09)
Flickor födda 2010 (F10)
Flickor födda 2011 (F11)
Flickor födda 2012 (F12)
Flickor födda 2013 (F13)
Flickor födda 2014 (F14)
Flickor födda 2015 (F15)
Flickor födda 2016 (F16)
Flickor födda 2017 (F17)
Pojkar födda 2009 (P09)
Pojkar födda 2010 (P10)
Pojkar födda 2011 (P11)
Pojkar födda 2012 (P12)
Pojkar födda 2013 (P13)
Pojkar födda 2014 (P14)
Pojkar födda 2015 (P15)
Pojkar födda 2016 (P16)
Pojkar födda 2017 (P17)
Bollhallen 4 mot4 utan Sarg PLAN 2 (BH Plan 2)
Bollhallen 4mot4 sarg PLAN 1 (BH plan1)
Bollhallen 4mot4 sarg PLAN 2 (BH Plan 2)
Bollhallen 4mot4 utan sarg PLAN 1 (BH plan 1)
Tinghallen 3mot3 sarg PLAN 1 (TH 3mot3 plan 1)
Tinghallen 3mot3 sarg PLAN 2 (TH 3mot3 plan 2)
Tinghallen 5mot5 (TH 5mot5)
Search team
Team registration
Information
Classes
Register your team here
Registered teams
Sponsors
Contact
Log in
Pojkar födda 2012
Games:
Group A
Group A
Belganet/Hallabro IF 1
- Blå
Hovshaga AIF 1
- Blå
IFK Värnamo Blå
- Vit
IFK Värnamo Vit
- Vit
Rödeby AIF Blå
- Blå-Vit
Rödeby AIF Vit
- Blå-Vit
Tingsryd United FC 2
- Grön/svart
Tingsryd United FC 1
- Grön/svart
Urshults IF
- Gul/svart
Date
Pitch
Fr 5 jan 17.00
BH plan 1
Tingsryd United FC 1
-
Hovshaga AIF 1
Fr 5 jan 17.00
BH Plan 2
IFK Värnamo Vit
-
Urshults IF
Fr 5 jan 17.15
BH plan 1
Belganet/Hallabro IF 1
-
Rödeby AIF Blå
Fr 5 jan 17.15
BH Plan 2
IFK Värnamo Blå
-
Tingsryd United FC 2
Fr 5 jan 17.30
BH plan 1
Urshults IF
-
Tingsryd United FC 1
Fr 5 jan 17.30
BH Plan 2
Rödeby AIF Vit
-
IFK Värnamo Vit
Fr 5 jan 17.45
BH plan 1
Tingsryd United FC 2
-
Belganet/Hallabro IF 1
Fr 5 jan 17.45
BH Plan 2
IFK Värnamo Blå
-
Hovshaga AIF 1
Fr 5 jan 18.00
BH plan 1
Rödeby AIF Vit
-
Urshults IF
Fr 5 jan 18.00
BH Plan 2
Rödeby AIF Blå
-
IFK Värnamo Vit
Fr 5 jan 18.15
BH plan 1
Hovshaga AIF 1
-
Belganet/Hallabro IF 1
Fr 5 jan 18.15
BH Plan 2
IFK Värnamo Blå
-
Tingsryd United FC 1
Fr 5 jan 18.30
BH plan 1
Tingsryd United FC 2
-
Rödeby AIF Blå
Fr 5 jan 18.30
BH Plan 2
IFK Värnamo Blå
-
Rödeby AIF Vit
Fr 5 jan 18.45
BH plan 1
Belganet/Hallabro IF 1
-
Urshults IF
Fr 5 jan 18.45
BH Plan 2
IFK Värnamo Vit
-
Tingsryd United FC 1
Fr 5 jan 19.00
BH plan 1
Rödeby AIF Blå
-
Hovshaga AIF 1
Fr 5 jan 19.00
BH Plan 2
Rödeby AIF Vit
-
Tingsryd United FC 2
Våra Sponsorer
Tomtecupen 2024 uses