Besim Shkupi | Bonn Ström | Deniz Ayhan | Doan Saygieder | Erik Nilsson | Filip Rabi | Isac Lindelöf | Jacob Chammas | Jesper Malmberg | Mohamad Mustafa | Mohamed Elmi | Vincent Elbling | Yakob Sheh-Gibril |
Tid | Plan | ||
---|---|---|---|
2 feb 08.00 | Ku Sp C | P11 - A | IF Brommapojkarna 4 - IFK Aspudden - Tellus Röd-1 |
2 feb 08.20 | Ku Sp C | P11 - B | FC Järfälla Blå - IFK Viksjö Mix 2 |
2 feb 08.40 | Ku Sp C | F11 - A | Erikslunds KF - Vallentuna Damfotboll 1 |
2 feb 09.40 | Ku Sp A | P11 - A | Hammarby IF FF 26 - IFK Viksjö Mix 3 |
2 feb 10.00 | Ku Sp A | P11 - B | IFK Viksjö Mix 2 - IFK Aspudden - Tellus Röd-2 |
2 feb 10.20 | Ku Sp A | P11 - B | Djurgårdens IF FF 14-2 - Hammarby IF FF 14 |
2 feb 11.00 | Ku Sp C | P11 - A | IFK Viksjö Mix 3 - FC Järfälla Röd |
2 feb 11.20 | Ku Sp C | P11 - B | IFK Aspudden - Tellus Röd-2 - FC Järfälla Blå |
2 feb 11.40 | Ku Sp C | P11 - B | IFK Viksjö Mix 4 - Djurgårdens IF FF 14-2 |
2 feb 12.00 | Ku Sp C | F11 - A | Bollstanäs SK Grön - IFK Viksjö 2 |
2 feb 12.20 | Ku Sp C | F11 - B | Bollstanäs SK Gul - Sköndals IK |
2 feb 12.40 | Ku Sp C | P11 - A | IFK Aspudden - Tellus Röd-1 - Hammarby IF FF 26 |
2 feb 13.00 | Ku Sp C | P11 - B | Hammarby IF FF 14 - IFK Viksjö Mix 2 |
2 feb 13.40 | Ku Sp B | F11 - A | Vallentuna Damfotboll 1 - Bollstanäs SK Grön |
2 feb 14.00 | Ku Sp B | F11 - B | Vallentuna Damfotboll 2 - Bollstanäs SK Gul |
2 feb 14.20 | Ku Sp B | P07 M - A | Sollentuna FK Tegel Vit - IFK Aspudden - Tellus Röd-1 |
2 feb 14.40 | Ku Sp B | P09 M - A | Märsta IK - Vasalunds IF Rinkeby P2009 |
3 feb 10.40 | Ku Sp B | P10 - C | Enskede IK Lila - Hanvikens SK 3 |
3 feb 11.00 | Ku Sp B | P10 - A | Hanvikens SK 1 - FC Järfälla Svart 1 |
3 feb 11.20 | Ku Sp B | P10 - C | Enskede IK Lila - FC Järfälla Svart 3 |
3 feb 11.40 | Ku Sp B | P10 - A | Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 1 - Hanvikens SK 1 |
3 feb 13.20 | Ku Sp B | P08 M - B | Stocksunds IF Gul - Rågsveds IF |
3 feb 13.40 | Ku Sp B | P04 M - A | Apollon Solna FK vit - FC Järfälla Grön |
3 feb 14.00 | Ku Sp B | P04 M - B | Apollon Solna FK blå - FC Järfälla Gul |
3 feb 14.20 | Ku Sp B | P06 M - A | IFK Aspudden Tellus Gul 1 - FC Järfälla Svart |
3 feb 15.00 | Ku Sp B | P08 M - B | FC Arlanda Grön - FC Järfälla Svart |
3 feb 15.20 | Ku Sp B | P04 M - A | FC Järfälla Röd - Apollon Solna FK vit |
3 feb 15.40 | Ku Sp B | P06 M - A | FC Arlanda Gul - FC Arlanda Vit |
3 feb 16.00 | Ku Sp B | P06 M - A | IFK Aspudden Tellus Gul 1 - FC Järfälla Vit |
3 feb 16.20 | Ku Sp B | P08 M - A | FC Arlanda 1 - Stocksunds IF Svart |
3 feb 16.40 | Ku Sp B | P08 M - B | FC Järfälla Svart - Spånga IS FK 7 Vit |
3 feb 17.40 | Ku Sp C | P06 M - A | FC Järfälla Vit - FC Arlanda Vit |
3 feb 18.00 | Ku Sp C | P08 M - A | Stocksunds IF Svart - Vendelsö IK Handen |
3 feb 18.20 | Ku Sp C | P08 M - B | Spånga IS FK 7 Vit - Stocksunds IF Gul |
3 feb 18.40 | Ku Sp C | P04 M - A | Hanvikens SK - FC Järfälla Grön |
3 feb 19.00 | Ku Sp C | P04 M - 5-6 | Enskede IK Röd - FC Järfälla Gul |