|
| |
|
Res |
59. |
08.40 | F2009 - A |
Hönö IS - Näsets SK 1 |
- |
91. |
09.00 | P2009 - A |
Utbynäs SK Blå - BK Bifrost |
|
95. |
09.20 | P2009 - B |
Utbynäs SK gul - Sävedalen Lag 2 |
|
99. |
09.40 | P2009 - C |
Lerkils IF Real Madrid - Sävedalen Lag 3 |
|
63. |
10.00 | F2009 - A |
Askims IK Svart - Jitex Mölndal BK Lila |
- |
103. |
10.20 | P2009 - A |
Sävedalen Lag 1 - Utbynäs SK Blå |
|
107. |
10.40 | P2009 - B |
Ytterby IS 1 - Utbynäs SK gul |
|
111. |
11.00 | P2009 - C |
Ytterby IS 2 - Lerkils IF Real Madrid |
|
67. |
11.20 | F2009 - A |
Hönö IS - Öjersjö IF Vit |
- |
115. |
11.40 | P2009 - A |
Utbynäs SK Blå - Slottsskogen/ Godhem 1 |
|
119. |
12.00 | P2009 - B |
Utbynäs SK gul - Slottsskogen/ Godhem 2 |
|
123. |
12.20 | P2009 - C |
Lerkils IF Real Madrid - Slottsskogen/ Godhem 3 |
|
71. |
12.40 | F2009 - A |
Näsets SK 1 - Kullavik IF C |
- |
127. |
13.00 | P2009 - A |
BK Bifrost - Lerkils IF Liverpool |
|
131. |
13.20 | P2009 - B |
Sävedalen Lag 2 - Lerkils IF Manchester United |
|
135. |
13.40 | P2009 - C |
Sävedalen Lag 3 - Utbynäs SK orange |
|
75. |
14.20 | F2009 - B |
Näsets SK 2 - Askims IK Röd |
- |
139. |
14.40 | P2009 - D |
Ytterby IS 3 - Fässbergs IF AEK Athen |
|
143. |
15.00 | P2009 - E |
Stenkullen Lag 2 - Slottskogen/godhem 5 |
|
147. |
15.20 | P2009 - F |
Stenkullen Lag 3 - Kungsladugård (KBK) 2 |
|
79. |
15.40 | F2009 - B |
Öjersjö IF Blå - Näsets SK 2 |
- |
151. |
16.00 | P2009 - D |
Slottskogen/Godhem 4 - Ytterby IS 3 |
|
155. |
16.20 | P2009 - E |
Kungsladugård (KBK) 1 - Stenkullen Lag 2 |
|
159. |
16.40 | P2009 - F |
Säve SK - Stenkullen Lag 3 |
|
83. |
17.00 | F2009 - B |
Öjersjö IF Blå - Jitex Mölndal BK Vit |
- |
163. |
17.20 | P2009 - D |
Ytterby IS 3 - ASKIMS IK Svart |
|
167. |
17.40 | P2009 - E |
Stenkullen Lag 2 - ASKIMS IK Vit |
|
171. |
18.00 | P2009 - F |
Stenkullen Lag 3 - ASKIMS IK Gul |
|
87. |
18.20 | F2009 - B |
Askims IK Röd - Jitex Mölndal BK Svart |
- |
175. |
18.40 | P2009 - D |
Fässbergs IF AEK Athen - Sävedalens IF 4 |
|
179. |
19.00 | P2009 - E |
Slottskogen/godhem 5 - Sävedalens IF 5 |
|
183. |
19.20 | P2009 - F |
Kungsladugård (KBK) 2 - Sävedalens IF 6 |
|
187. |
20.00 | P2007 - A |
Solängens BK Vit - Mossens BK MBKP07X |
|
190. |
20.20 | P2007 - B |
Solängens BK Grön - Mossens BK MBKP07Y |
|
193. |
20.40 | P2007 - C |
Solängens BK Gul - Mossens BK MBKP07Z |
|
196. |
21.00 | P2007 - A |
Dalen/KFF gul - Solängens BK Vit |
|
199. |
21.20 | P2007 - B |
Dalen/KFF blå - Solängens BK Grön |
|
202. |
21.40 | P2007 - C |
Nol IK - Solängens BK Gul |
|
205. |
22.00 | P2007 - A |
Fässbergs IF Lag 4 Guld - Solängens BK Vit |
|
208. |
22.20 | P2007 - B |
Torslanda Lag 2 - Solängens BK Grön |
|
211. |
22.40 | P2007 - C |
Torslanda Lag 1 - Solängens BK Gul |
|
214. |
23.00 | P2007 - A |
Dalen/KFF gul - Fässbergs IF Lag 4 Guld |
|
217. |
23.20 | P2007 - B |
Dalen/KFF blå - Torslanda Lag 2 |
|
220. |
23.40 | P2007 - C |
Nol IK - Torslanda Lag 1 |
|