Den nyare hallen utan läktare men med stolar runt planen för publik
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.45 | F08 - A | Onsala BK Vit - Solängens BK Vit | ||
09.00 | F08 - A | Lerums IS Lila - AzaleaBK Orange | ||
09.15 | F08 - A | Kullavik IF Rosa - Onsala BK Vit | ||
09.30 | F08 - A | Kullavik IF Vit - Lerums IS Lila | ||
09.45 | F08 - A | Onsala BK Vit - Azalea BK Vit | ||
10.00 | F08 - A | Bergums IF Blå - Lerums IS Lila | ||
2. | 10.15 | F05 - A | Angered MBIK Vit - LAIKSAIS | 3 - 0 |
10.30 | F08 - A | Lerums IS Lila - Solängens BK Vit | ||
4. | 10.45 | F05 - B | Älvsborg FF svart - Alets IK | 0 - 3 |
11.00 | F08 - A | AzaleaBK Orange - Onsala BK Vit | ||
6. | 11.15 | F05 - C | SBTK/LNIK - Bergdalens IK | 2 - 0 |
8. | 11.30 | F05 - D | IF Warta Svart - Värö United | 3 - 1 |
10. | 11.45 | F05 - A | Onsala BK - LAIKSAIS | 1 - 0 |
12. | 12.00 | F05 - B | Tölö if - Alets IK | 0 - 1 |
14. | 12.15 | F05 - C | Hovås Billdal - Bergdalens IK | 0 - 0 |
16. | 12.30 | F05 - D | Kullavik IF - Värö United | 2 - 0 |
18. | 12.45 | F05 - A | Onsala BK - Angered MBIK Vit | 0 - 0 |
20. | 13.00 | F05 - B | Tölö if - Älvsborg FF svart | 1 - 1 |
22. | 13.15 | F05 - C | Hovås Billdal - SBTK/LNIK | 1 - 3 |
24. | 13.30 | F05 - D | Kullavik IF - IF Warta Svart | 1 - 1 |
29. | 13.45 | F05 - B-1/4 | Tölö if - LAIKSAIS | 1 - 0 |
27. | 14.00 | F05 - 1/4 | Angered MBIK Vit - Lerums IS Lag 2, Vit | 2 - 0 |
32. | 14.15 | F05 - B-1/4 | Kullavik IF - Hovås Billdal | 5 - 0 |
28. | 14.30 | F05 - 1/4 | IF Warta Svart - Bergum | 0 - 2 |
36. | 14.45 | F05 - B-1/2 | Älvsborg FF blå - Kullavik IF | 1 - 2 |
34. | 15.00 | F05 - 1/2 | Angered MBIK Vit - Bergum | 1 - 7 |
61. | 15.15 | P11 - A | Särö 2 - Kullavik If 2 | |
39. | 15.30 | F05 - B-Final | Tölö if - Kullavik IF | 0 - 2 |
63. | 15.45 | P11 - A | Särö 1 - Kullavik If 2 | |
62. | 16.00 | P11 - A | Kullavik If 1 - Särö 2 | |
67. | 16.15 | P05 - A | Åsa IF 1 - Lerkils IF Blå | 2 - 0 |
65. | 16.30 | P11 - A | Särö 1 - Särö 2 | |
72. | 16.45 | P05 - B | Hjuviks AIK Futsal - Herrestads AIF | 0 - 1 |
75. | 17.00 | P05 - C | IFK Örby - Lunden ÖBK | 3 - 0 |
78. | 17.15 | P05 - D | Bergdalens IK 1 - Tvååker/Galtabäck | 3 - 0 |
82. | 17.30 | P05 - A | Kullavik Gul - Lerkils IF Blå | 0 - 4 |
84. | 17.45 | P05 - B | Kullavik Blå - Herrestads AIF | 0 - 0 |
86. | 18.00 | P05 - C | Onsala BK BLÅ - Lunden ÖBK | 1 - 0 |
88. | 18.15 | P05 - D | Onsala BK VIT - Tvååker/Galtabäck | 1 - 0 |
90. | 18.30 | P05 - A | Kullavik Gul - Åsa IF 1 | 0 - 3 |
92. | 18.45 | P05 - B | Kullavik Blå - Hjuviks AIK Futsal | 2 - 2 |
94. | 19.00 | P05 - C | Onsala BK BLÅ - IFK Örby | 2 - 1 |
96. | 19.15 | P05 - D | Onsala BK VIT - Bergdalens IK 1 | 1 - 1 |
98. | 19.30 | P05 - B-1/4 | Hjuviks AIK Futsal - Kullavik Gul | 1 - 0 |
100. | 19.45 | P05 - B-1/4 | Tvååker/Galtabäck - Lunden ÖBK | 0 - 1 |
69. | 20.00 | P05 - 1/4 | Herrestads AIF - Bergums IF Blå | 0 - 1 |
73. | 20.15 | P05 - 1/4 | Onsala BK VIT - Bergums IF Vit | 2 - 0 |
104. | 20.30 | P05 - B-1/2 | Hjuviks AIK Futsal - Lunden ÖBK | 0 - 1 |
102. | 20.45 | P05 - 1/2 | Bergums IF Blå - Onsala BK VIT | 1 - 0 |
80. | 21.00 | P05 - B-Final | Lerkils IF Blå - Lunden ÖBK | 1 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
106. | 09.00 | F07 - A | Bergums IF Blå - Askims Ik Röd | |
108. | 09.15 | F07 - B | Bergums IF Vit - Azalea BK | |
110. | 09.30 | F07 - A | Askims Ik Röd - Onsala BK Röd | |
112. | 09.45 | F07 - B | Azalea BK - Onsala BK Blå | |
114. | 10.00 | F07 - A | Kullavik IF Vit - Askims Ik Röd | |
116. | 10.15 | F07 - B | Kullavik IF Rosa - Azalea BK | |
118. | 10.30 | F07 - A | Bergums IF Blå - Kullavik IF Vit | |
120. | 10.45 | F07 - B | Bergums IF Vit - Kullavik IF Rosa | |
126. | 11.00 | P07 - A | IF Väster Orange - Lundby if | |
128. | 11.15 | P07 - B | IF Väster Svart - Lerkils IF Blå | |
122. | 11.30 | F07 - A | Onsala BK Röd - Bergums IF Blå | |
124. | 11.45 | F07 - B | Onsala BK Blå - Bergums IF Vit | |
130. | 12.00 | P07 - A | Lundby if - Kullavik IF 1 | |
132. | 12.15 | P07 - B | Lerkils IF Blå - Kullavik If 2 | |
134. | 12.30 | P07 - A | IS Halmia Vit - Lundby if | |
136. | 12.45 | P07 - B | IS Halmia Röd - Lerkils IF Blå | |
138. | 13.00 | P07 - A | IF Väster Orange - IS Halmia Vit | |
140. | 13.15 | P07 - B | IF Väster Svart - IS Halmia Röd | |
147. | 13.30 | F06 - A | Bergums IF Vit - IFK Fjärås Röd | |
150. | 13.45 | F06 - A | Kullavik IF - IFK Fjärås Vit | |
142. | 14.00 | P07 - A | Kullavik IF 1 - IF Väster Orange | |
144. | 14.15 | P07 - B | Kullavik If 2 - IF Väster Svart | |
160. | 14.30 | F06 - A | SBTK Gul - Kullavik If 2 | |
159. | 14.45 | F06 - A | IFK Fjärås Röd - qviding vinröd | |
156. | 15.00 | F06 - A | Kullavik If 2 - IFK Fjärås Röd | |
172. | 15.15 | F06 - A | Bergums IF Vit - Kullavik If 2 | |
165. | 15.30 | F06 - A | Bergums IF Blå - qviding vinröd | |
168. | 15.45 | F06 - A | Kullavik IF - Bergums IF Vit | |
174. | 17.00 | P06 - A | Kullavik IF Lag 1 - Stenkullen GoIK Röd | |
176. | 17.15 | P06 - B | Kullavik IF Lag 2 - Dalen/KFF Lag 2 | |
178. | 17.30 | P06 - C | Kullavik IF Lag 3 - Dalen/KFF Lag 1 | |
180. | 17.45 | P06 - A | Stenkullen GoIK Röd - Bergums IF BlåVit | |
182. | 18.00 | P06 - B | Dalen/KFF Lag 2 - Bergums IF Vit | |
184. | 18.15 | P06 - C | Dalen/KFF Lag 1 - Bergums IF Blå | |
186. | 18.30 | P06 - A | Särö IK Grön - Stenkullen GoIK Röd | |
188. | 18.45 | P06 - B | IFK Fjärås Lag 2 - Dalen/KFF Lag 2 | |
190. | 19.00 | P06 - C | IFK Fjärås Lag 1 - Dalen/KFF Lag 1 | |
192. | 19.15 | P06 - A | Kullavik IF Lag 1 - Särö IK Grön | |
194. | 19.30 | P06 - B | Kullavik IF Lag 2 - IFK Fjärås Lag 2 | |
196. | 19.45 | P06 - C | Kullavik IF Lag 3 - IFK Fjärås Lag 1 | |
198. | 20.00 | P06 - A | Bergums IF BlåVit - Kullavik IF Lag 1 | |
200. | 20.15 | P06 - B | Bergums IF Vit - Kullavik IF Lag 2 | |
202. | 20.30 | P06 - C | Bergums IF Blå - Kullavik IF Lag 3 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
204. | 08.00 | F04 - A | Jitex BK - Angered MBIK Vit | 0 - 0 |
206. | 08.15 | F04 - B | Floda - Skepplanda btk | 4 - 1 |
208. | 08.30 | F04 - A | Kållered Sk 1 - Angered MBIK Vit | 1 - 1 |
210. | 08.45 | F04 - B | Kållered Sk 2 - Skepplanda btk | 1 - 0 |
212. | 09.00 | F04 - A | Kållered Sk 1 - Jitex BK | 0 - 0 |
214. | 09.15 | F04 - B | Kållered Sk 2 - Floda | 0 - 1 |
218. | 09.30 | F04 - B-1/2 | Kullavik IF Blå - Jitex BK | 5 - 4* |
216. | 09.45 | F04 - 1/2 | Floda - Kullavik IF Gul | 1 - 0 |
224. | 10.00 | P10 - A | Kungsbacka IF 1 - Kärra KIF Röd | |
222. | 10.15 | P10 - A | Kullavik IF 2 - Kärra KIF Blå | |
225. | 10.30 | P10 - A | Kärra KIF Gul - Kullavik IF 1 | |
241. | 10.45 | P10 - A | Kullavik IF 3 - Kungsbacka IF 2 | |
233. | 11.00 | P10 - A | Kungsbacka IF 1 - Kullavik IF 2 | |
228. | 11.15 | P10 - A | Kungsbacka IF 2 - Kärra KIF Gul | |
248. | 11.30 | P10 - A | Kullavik IF 3 - Kungsbacka IF 3 | |
231. | 11.45 | P10 - A | Kullavik IF 3 - Kärra KIF Blå | |
234. | 12.00 | P10 - A | Kungsbacka IF 2 - Kärra KIF Röd | |
245. | 12.15 | P10 - A | Kärra KIF Blå - Kungsbacka IF 1 | |
273. | 12.30 | P10 - A | Kullavik IF 1 - Kungsbacka IF 3 | |
239. | 13.00 | P04 - A | VGLT Lila - Lekstorps If Lag 1 | 0 - 0 |
244. | 13.15 | P04 - B | Oskarström IS - IF Mölndal Fotboll | 1 - 0 |
247. | 13.30 | P04 - C | VGLT Svart - Angered MBIK Svart | 0 - 3 |
250. | 13.45 | P04 - D | Vallens IF - Mossens BK Svart | 0 - 1 |
255. | 14.00 | P04 - A | Kullavik If 2 - Lekstorps If Lag 1 | 0 - 0 |
257. | 14.15 | P04 - B | Sjövalla IF - IF Mölndal Fotboll | 2 - 0 |
262. | 14.30 | P04 - C | Falkenbergs FF - Angered MBIK Svart | 1 - 1 |
265. | 14.45 | P04 - D | Kullavik If 1 - Mossens BK Svart | 4 - 0 |
267. | 15.00 | P04 - A | Kullavik If 2 - VGLT Lila | 9 - 1 |
272. | 15.15 | P04 - B | Sjövalla IF - Oskarström IS | 2 - 1 |
275. | 15.30 | P04 - C | Falkenbergs FF - VGLT Svart | 2 - 0 |
277. | 15.45 | P04 - D | Kullavik If 1 - Vallens IF | 1 - 0 |
287. | 16.00 | P04 - B-1/4 | Oskarström IS - VGLT Lila | 2 - 1 |
289. | 16.15 | P04 - B-1/4 | Vallens IF - VGLT Svart | 1 - 0 |
282. | 16.30 | P04 - 1/4 | Sjövalla IF - Kullavik If 2 | 4 - 3 |
285. | 16.45 | P04 - 1/4 | Kullavik If 1 - Angered MBIK Svart | 1 - 0 |
293. | 17.00 | P04 - B-1/2 | Oskarström IS - Vallens IF | 1 - 2 |
291. | 17.15 | P04 - 1/2 | Sjövalla IF - Kullavik If 1 | 1 - 4 |
296. | 17.30 | P04 - B-Final | Gislaveds IS ViT - Vallens IF | 0 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P09 - A | Lerums IS Lag 3 - Mossens BK Svart | ||
08.15 | P09 - B | Lerums IS Lag 2 - Solängen BK Vit | ||
08.30 | P09 - C | Lerums IS Lag 1 - Solängen BK Grön | ||
08.45 | P09 - A | Mossens BK Svart - Onsala BK 1 | ||
09.00 | P09 - B | Solängen BK Vit - Onsala BK 2 | ||
09.15 | P09 - C | Solängen BK Grön - Onsala BK 3 | ||
09.30 | P09 - A | Kullavik IF Lag A - Mossens BK Svart | ||
09.45 | P09 - B | Särö Ik Grön - Solängen BK Vit | ||
10.00 | P09 - C | Kullavik IF Lag B - Solängen BK Grön | ||
10.15 | P09 - A | Lerums IS Lag 3 - Kullavik IF Lag A | ||
10.30 | P09 - B | Lerums IS Lag 2 - Särö Ik Grön | ||
10.45 | P09 - C | Lerums IS Lag 1 - Kullavik IF Lag B | ||
11.00 | P09 - A | Onsala BK 1 - Lerums IS Lag 3 | ||
11.15 | P09 - B | Onsala BK 2 - Lerums IS Lag 2 | ||
11.30 | P09 - C | Onsala BK 3 - Lerums IS Lag 1 | ||
11.45 | F09 - A | Tölö if Grön - Kullavik IF Blå | ||
12.00 | P08 - A | Särö IK Grön - Nödinge SK | ||
12.15 | F09 - A | Tölö if Svart - Kullavik IF Blå | ||
12.30 | P08 - B | Särö IK Vit - Lerum IS Lila 1 | ||
12.45 | F09 - A | Kullavik IF Blå - Tölö if Grön | ||
13.00 | P08 - C | Qviding Svart - Lerum IS Lila 2 | ||
13.15 | F09 - A | Tölö if Svart - Tölö if Grön | ||
13.30 | P08 - A | Nödinge SK - Qviding Blå | ||
13.45 | P08 - B | Lerum IS Lila 1 - Qviding Röd | ||
14.00 | P08 - C | Lerum IS Lila 2 - Qviding Vit | ||
14.15 | P08 - A | Kullavik IF Gul - Nödinge SK | ||
14.30 | P08 - B | Lerkils IF Lag 1, Blå - Lerum IS Lila 1 | ||
14.45 | P08 - C | Kullavik IF Blå - Lerum IS Lila 2 | ||
15.00 | P08 - A | Särö IK Grön - Kullavik IF Gul | ||
15.15 | P08 - B | Särö IK Vit - Lerkils IF Lag 1, Blå | ||
15.30 | P08 - C | Qviding Svart - Kullavik IF Blå | ||
15.45 | P08 - A | Qviding Blå - Särö IK Grön | ||
16.00 | P08 - B | Qviding Röd - Särö IK Vit | ||
16.15 | P08 - C | Qviding Vit - Qviding Svart | ||
16.30 | F03 - A | Kullavik IF Gul - Ytterby IS | 0 - 2 | |
16.45 | F03 - B | Kullavik If Blå - Tofta GOIF | 3 - 0 | |
17.00 | F03 - A | Ytterby IS - Hovås Billdal Lag vit | 2 - 1 | |
17.15 | F03 - B | Tofta GOIF - Hovås Billdal Lag röd | 0 - 1 | |
17.30 | F03 - A | Sävedalen - Ytterby IS | 0 - 1 | |
17.45 | F03 - B | Utbynäs Sk - Tofta GOIF | 6 - 0 | |
18.00 | F03 - A | Kullavik IF Gul - Sävedalen | 0 - 3 | |
18.15 | F03 - B | Kullavik If Blå - Utbynäs Sk | 0 - 0 | |
18.30 | F03 - A | Hovås Billdal Lag vit - Kullavik IF Gul | 0 - 2 | |
18.45 | F03 - B | Hovås Billdal Lag röd - Kullavik If Blå | 1 - 4 | |
19.00 | F03 - B-5-6 | Hovås Billdal Lag vit - Tofta GOIF | 2 - 1 | |
19.15 | F03 - B-Final | Sävedalen - Hovås Billdal Lag röd | 4 - 1 | |
19.30 | P03 - A | Ale United Röd - Bergums IF Vit | 1 - 0 | |
19.45 | P03 - A | Kullavik-Särö - Angered MBIK Svart | 0 - 3 | |
20.00 | P03 - B | PARTILLE IF - Masthuggets BK | 1 - 0 | |
20.15 | P03 - A | Bergums IF Vit - Angered MBIK Svart | 0 - 0 | |
20.30 | P03 - B | Bergums IF Blå - Masthuggets BK | 7 - 0 | |
20.45 | P03 - A | Bergums IF Vit - Kullavik-Särö | 2 - 0 | |
21.00 | P03 - B | Bergums IF Blå - PARTILLE IF | 1 - 2 | |
21.15 | P03 - B-1/2 | Kullavik-Särö - PARTILLE IF | 1 - 4 | |
21.30 | P03 - 1/2 | Ale United Röd - Bergums IF Blå | 0 - 1 | |
21.45 | P03 - B-Final | Masthuggets BK - PARTILLE IF | 1 - 4 |