Res | ||||
---|---|---|---|---|
1. | 09.00 | Division 1 - A | Karlshamns Taxi (Heintz/F. Svensson) - SJ (S. Nilsson/J. Svensson) | 2 - 0 |
2. | 11.01 | Division 1 - A | Team Adidas (Appelqvist/Blomgren) - Team Pula (Gard/J. Nilsson) | 2 - 1 |
3. | 15.03 | Division 1 - A | Karlshamns Taxi (Heintz/F. Svensson) - Team Adidas (Appelqvist/Blomgren) | 2 - 0 |
4. | 17.04 | Division 1 - A | SJ (S. Nilsson/J. Svensson) - Team Pula (Gard/J. Nilsson) | 1 - 2 |
5. | 21.06 | Division 1 - A | Team Pula (Gard/J. Nilsson) - Karlshamns Taxi (Heintz/F. Svensson) | 0 - 2 |
6. | 23.07 | Division 1 - A | SJ (S. Nilsson/J. Svensson) - Team Adidas (Appelqvist/Blomgren) | 1 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
7. | 09.00 | Division 2 - A | Polarna (Petersson/M. Eriksson) - JG (Burgstaller/Thörnqvist) | 1 - 2 |
8. | 11.01 | Division 2 - A | Smidings (Smiding/F. Berglind) - Mittbackarna (M. Larsson/M. Håkansson) | 2 - 0 |
9. | 13.02 | Division 2 - A | Polarna (Petersson/M. Eriksson) - Smidings (Smiding/F. Berglind) | 0 - 2 |
10. | 15.03 | Division 2 - A | JG (Burgstaller/Thörnqvist) - Mittbackarna (M. Larsson/M. Håkansson) | 0 - 2 |
11. | 17.04 | Division 2 - A | Mittbackarna (M. Larsson/M. Håkansson) - Polarna (Petersson/M. Eriksson) | 2 - 1 |
12. | 19.05 | Division 2 - A | JG (Burgstaller/Thörnqvist) - Smidings (Smiding/F. Berglind) | 1 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
13. | 09.00 | Division 3 - A | El Kabir (R. Karlsson/H. Larsson) - Nya Gänget (Ahmeti/Carlander) | 2 - 1 |
14. | 11.01 | Division 3 - A | Pannskötarna (Kjellsson/Fohlin) - Underdogs (Sethson/Broman) | 2 - 0 |
15. | 13.02 | Division 3 - A | El Kabir (R. Karlsson/H. Larsson) - Pannskötarna (Kjellsson/Fohlin) | 2 - 0 |
16. | 15.03 | Division 3 - A | Nya Gänget (Ahmeti/Carlander) - Underdogs (Sethson/Broman) | 2 - 0 |
17. | 17.04 | Division 3 - A | Underdogs (Sethson/Broman) - El Kabir (R. Karlsson/H. Larsson) | 0 - 2 |
18. | 19.05 | Division 3 - A | Nya Gänget (Ahmeti/Carlander) - Pannskötarna (Kjellsson/Fohlin) | 2 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
19. | 09.00 | Division 4 - A | CORE Padel (Beckman/D. Olsson) - Bolaget (Saar/Evaldsson) | 0 - 2 |
20. | 11.01 | Division 4 - A | Edenryd Smashers (Häggström/H. Johansson) - Whos Bandeja (Hemming/Välitalo) | 2 - 0 |
21. | 13.02 | Division 4 - A | CORE Padel (Beckman/D. Olsson) - Edenryd Smashers (Häggström/H. Johansson) | 0 - 2 |
22. | 15.03 | Division 4 - A | Bolaget (Saar/Evaldsson) - Whos Bandeja (Hemming/Välitalo) | 2 - 0 |
23. | 17.04 | Division 4 - A | Whos Bandeja (Hemming/Välitalo) - CORE Padel (Beckman/D. Olsson) | 2 - 0 |
24. | 19.05 | Division 4 - A | Bolaget (Saar/Evaldsson) - Edenryd Smashers (Häggström/H. Johansson) | 2 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
25. | 09.00 | Division 5 - A | Lag Sand (Sandgren/D. Andersson) - Trensums (Willander/Kheller) | 2 - 0 |
26. | 11.01 | Division 5 - A | Kyrkhult City (Jönsson/T. Olsson) - Team Pölder Sport (T. Nilsson/D. Svensson) | 2 - 0 |
27. | 13.02 | Division 5 - A | Lag Sand (Sandgren/D. Andersson) - Kyrkhult City (Jönsson/T. Olsson) | 0 - 2 |
28. | 15.03 | Division 5 - A | Trensums (Willander/Kheller) - Team Pölder Sport (T. Nilsson/D. Svensson) | 2 - 1 |
29. | 17.04 | Division 5 - A | Team Pölder Sport (T. Nilsson/D. Svensson) - Lag Sand (Sandgren/D. Andersson) | 0 - 2 |
30. | 19.05 | Division 5 - A | Trensums (Willander/Kheller) - Kyrkhult City (Jönsson/T. Olsson) | 0 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
31. | 09.00 | Division 6 - A | SPIK (Höglund/Nilsson) - Holms Padel (Holm/C. Eriksson) | 0 - 2 |
32. | 11.01 | Division 6 - A | Team Södra (A. Eriksson/Abbas) - Glaslirarna (Pyk/S. Ohlsson) | 2 - 0 |
33. | 13.02 | Division 6 - A | SPIK (Höglund/Nilsson) - Team Södra (A. Eriksson/Abbas) | 2 - 0 |
34. | 15.03 | Division 6 - A | Holms Padel (Holm/C. Eriksson) - Glaslirarna (Pyk/S. Ohlsson) | 2 - 0 |
35. | 17.04 | Division 6 - A | Glaslirarna (Pyk/S. Ohlsson) - SPIK (Höglund/Nilsson) | 2 - 0 |
36. | 19.05 | Division 6 - A | Holms Padel (Holm/C. Eriksson) - Team Södra (A. Eriksson/Abbas) | 2 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
37. | 09.00 | Division 7 - A | Br. Olsson (M. Olsson/R. Olsson) - Top Score (D. Smiding/J. Willander) | 2 - 0 |
38. | 11.01 | Division 7 - A | Lag Olsson (T. Olsson/J. Olsson) - Afterpadel med Greven (M. Johansson/Lindberg) | 2 - 0 |
39. | 13.02 | Division 7 - A | Br. Olsson (M. Olsson/R. Olsson) - Lag Olsson (T. Olsson/J. Olsson) | 0 - 2 |
40. | 15.03 | Division 7 - A | Top Score (D. Smiding/J. Willander) - Afterpadel med Greven (M. Johansson/Lindberg) | 0 - 2 |
41. | 17.04 | Division 7 - A | Afterpadel med Greven (M. Johansson/Lindberg) - Br. Olsson (M. Olsson/R. Olsson) | 2 - 0 |
42. | 19.05 | Division 7 - A | Top Score (D. Smiding/J. Willander) - Lag Olsson (T. Olsson/J. Olsson) | 0 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
43. | 09.00 | Division 8 - A | Matargränden (Axelsson/Cehlin) - FCU Padel (Forsell m fl) | 2 - 0 |
44. | 11.01 | Division 8 - A | Lag 32 (Yxell/Öljefors) - Baklinjen (M. Håkansson/Brändewall) | 2 - 0 |
45. | 13.02 | Division 8 - A | Matargränden (Axelsson/Cehlin) - Lag 32 (Yxell/Öljefors) | 0 - 2 |
46. | 15.03 | Division 8 - A | FCU Padel (Forsell m fl) - Baklinjen (M. Håkansson/Brändewall) | 2 - 0 |
47. | 17.04 | Division 8 - A | Baklinjen (M. Håkansson/Brändewall) - Matargränden (Axelsson/Cehlin) | 0 - 2 |
48. | 19.05 | Division 8 - A | FCU Padel (Forsell m fl) - Lag 32 (Yxell/Öljefors) | 0 - 2 |