Res | |||
---|---|---|---|
Division 1 - A | Team Adidas (Appelqvist/Blomgren) - Team Pula (Gard/J. Nilsson) | 2 - 0 | |
Division 1 - A | Karlshamns Taxi (Heintz/F. Svensson) - Smidings (Smiding/F. Berglind) | 2 - 0 | |
Division 1 - A | Team Adidas (Appelqvist/Blomgren) - Karlshamns Taxi (Heintz/F. Svensson) | 2 - 1 | |
Division 1 - A | Team Pula (Gard/J. Nilsson) - Smidings (Smiding/F. Berglind) | 0 - 2 | |
Division 1 - A | Smidings (Smiding/F. Berglind) - Team Adidas (Appelqvist/Blomgren) | 0 - 2 | |
Division 1 - A | Team Pula (Gard/J. Nilsson) - Karlshamns Taxi (Heintz/F. Svensson) | 1 - 2 |
Res | |||
---|---|---|---|
Division 2 - A | El Kabir (R. Karlsson/H. Larsson) - SJ (S. Nilsson/J. Svensson) | 2 - 0 wo | |
Division 2 - A | JG (Burgstaller/Thörnqvist) - Mittbackarna (M. Larsson/M. Håkansson) | 1 - 2 | |
Division 2 - A | El Kabir (R. Karlsson/H. Larsson) - JG (Burgstaller/Thörnqvist) | 2 - 0 | |
Division 2 - A | SJ (S. Nilsson/J. Svensson) - Mittbackarna (M. Larsson/M. Håkansson) | 0 - 2 wo | |
Division 2 - A | Mittbackarna (M. Larsson/M. Håkansson) - El Kabir (R. Karlsson/H. Larsson) | 2 - 0 | |
Division 2 - A | SJ (S. Nilsson/J. Svensson) - JG (Burgstaller/Thörnqvist) | 0 - 2 wo |
Res | |||
---|---|---|---|
Division 3 - A | Bolaget (Saar/Evaldsson) - Nya Gänget (Ahmeti/Carlander) | 2 - 0 | |
Division 3 - A | Polarna (Petersson/M. Eriksson) - Pannskötarna (Kjellsson/Fohlin) | 2 - 0 | |
Division 3 - A | Bolaget (Saar/Evaldsson) - Polarna (Petersson/M. Eriksson) | 2 - 0 | |
Division 3 - A | Nya Gänget (Ahmeti/Carlander) - Pannskötarna (Kjellsson/Fohlin) | 1 - 2 | |
Division 3 - A | Pannskötarna (Kjellsson/Fohlin) - Bolaget (Saar/Evaldsson) | 0 - 2 | |
Division 3 - A | Nya Gänget (Ahmeti/Carlander) - Polarna (Petersson/M. Eriksson) | 1 - 2 |
Res | |||
---|---|---|---|
Division 4 - A | Underdogs (Sethson/Broman) - Kyrkhult City (Jönsson/T. Olsson) | 0 - 2 | |
Division 4 - A | Whos Bandeja (Hemming/Välitalo) - Edenryd Smashers (Häggström/H. Johansson) | 2 - 0 | |
Division 4 - A | Underdogs (Sethson/Broman) - Whos Bandeja (Hemming/Välitalo) | 0 - 2 | |
Division 4 - A | Kyrkhult City (Jönsson/T. Olsson) - Edenryd Smashers (Häggström/H. Johansson) | 2 - 0 | |
Division 4 - A | Edenryd Smashers (Häggström/H. Johansson) - Underdogs (Sethson/Broman) | 2 - 1 | |
Division 4 - A | Kyrkhult City (Jönsson/T. Olsson) - Whos Bandeja (Hemming/Välitalo) | 2 - 0 |
Res | |||
---|---|---|---|
Division 5 - A | Lag Sand (Sandgren/D. Andersson) - CORE Padel (Beckman/D. Olsson) | 2 - 0 | |
Division 5 - A | Holms Padel (Holm/C. Eriksson) - Trensums (Willander/Kheller) | 2 - 0 | |
Division 5 - A | Lag Sand (Sandgren/D. Andersson) - Holms Padel (Holm/C. Eriksson) | 0 - 2 | |
Division 5 - A | CORE Padel (Beckman/D. Olsson) - Trensums (Willander/Kheller) | 2 - 1 | |
Division 5 - A | Trensums (Willander/Kheller) - Lag Sand (Sandgren/D. Andersson) | 0 - 2 | |
Division 5 - A | CORE Padel (Beckman/D. Olsson) - Holms Padel (Holm/C. Eriksson) | 0 - 2 |
Res | |||
---|---|---|---|
Division 6 - A | SPIK (Höglund/Nilsson) - Glaslirarna (Pyk/S. Ohlsson) | 2 - 0 | |
Division 6 - A | Lag Olsson (T. Olsson/J. Olsson) - Team Pölder Sport (T. Nilsson/D. Svensson) | 2 - 0 | |
Division 6 - A | SPIK (Höglund/Nilsson) - Lag Olsson (T. Olsson/J. Olsson) | 1 - 2 | |
Division 6 - A | Glaslirarna (Pyk/S. Ohlsson) - Team Pölder Sport (T. Nilsson/D. Svensson) | 1 - 2 | |
Division 6 - A | Team Pölder Sport (T. Nilsson/D. Svensson) - SPIK (Höglund/Nilsson) | 0 - 2 | |
Division 6 - A | Glaslirarna (Pyk/S. Ohlsson) - Lag Olsson (T. Olsson/J. Olsson) | 0 - 2 |
Res | |||
---|---|---|---|
Division 7 - A | Lag 32 (Yxell/Öljefors) - Team Södra (A. Eriksson/Abbas) | 2 - 0 wo | |
Division 7 - A | Br. Olsson (M. Olsson/R. Olsson) - Afterpadel med Greven (M. Johansson/Lindberg) | 0 - 2 | |
Division 7 - A | Lag 32 (Yxell/Öljefors) - Br. Olsson (M. Olsson/R. Olsson) | 2 - 1 | |
Division 7 - A | Team Södra (A. Eriksson/Abbas) - Afterpadel med Greven (M. Johansson/Lindberg) | 0 - 2 | |
Division 7 - A | Afterpadel med Greven (M. Johansson/Lindberg) - Lag 32 (Yxell/Öljefors) | 2 - 0 | |
Division 7 - A | Team Södra (A. Eriksson/Abbas) - Br. Olsson (M. Olsson/R. Olsson) | 0 - 2 |
Res | |||
---|---|---|---|
Division 8 - A | WoN (Wäcklén/T.Nilsson) - Top Score (D. Smiding/J. Willander) | 2 - 0 wo | |
Division 8 - A | K-Heat-2018 (H.Persson/S. Svensson) - Matargränden (Axelsson/Cehlin) | 2 - 0 wo | |
Division 8 - A | WoN (Wäcklén/T.Nilsson) - K-Heat-2018 (H.Persson/S. Svensson) | 2 - 1 | |
Division 8 - A | Top Score (D. Smiding/J. Willander) - Matargränden (Axelsson/Cehlin) | 0 - 2 wo | |
Division 8 - A | Matargränden (Axelsson/Cehlin) - WoN (Wäcklén/T.Nilsson) | 0 - 2 | |
Division 8 - A | Top Score (D. Smiding/J. Willander) - K-Heat-2018 (H.Persson/S. Svensson) | 0 - 2 wo |
Res | |||
---|---|---|---|
Damligan - A | Team CeJo (C. Nilsson/Elehed) - High Valley Ladies (Berntsson/S. Nilsson) | 0 - 2 | |
Damligan - A | Baklinjen (M. Håkansson/Brändewall) - Padelitas (Rundgren/Malmros) | 0 - 2 | |
Damligan - A | High Valley Ladies (Berntsson/S. Nilsson) - EMTI (Wallmark/Magnusson) | 1 - 2 | |
Damligan - A | Padelitas (Rundgren/Malmros) - Team CeJo (C. Nilsson/Elehed) | 2 - 0 | |
Damligan - A | EMTI (Wallmark/Magnusson) - Baklinjen (M. Håkansson/Brändewall) | 2 - 1 | |
Damligan - A | High Valley Ladies (Berntsson/S. Nilsson) - Padelitas (Rundgren/Malmros) | 1 - 2 | |
Damligan - A | EMTI (Wallmark/Magnusson) - Team CeJo (C. Nilsson/Elehed) | 2 - 0 | |
Damligan - A | Baklinjen (M. Håkansson/Brändewall) - High Valley Ladies (Berntsson/S. Nilsson) | 2 - 1 | |
Damligan - A | Padelitas (Rundgren/Malmros) - EMTI (Wallmark/Magnusson) | 2 - 0 | |
Damligan - A | Team CeJo (C. Nilsson/Elehed) - Baklinjen (M. Håkansson/Brändewall) | 0 - 2 |