Res | ||||
---|---|---|---|---|
1. | 18.00 | P2007 - A | Dalen/KFF Gul - Fässberg Lag1 | |
5. | 18.20 | P2007 - B | Dalen/KFF Blå - Sävedalens IF Grön | |
9. | 18.40 | F2007 - A | Tölö IF svart - Rydboholms sk | - |
13. | 19.00 | F2007 - B | Torslanda IK Röd - Lerums IS Vit | - |
17. | 19.20 | P2007 - A | Fässberg Lag1 - Balltorps FF Röd | |
21. | 19.40 | P2007 - B | Fässberg Lag2 - Sävedalens IF Grön | |
25. | 20.00 | F2007 - A | Rydboholms sk - Lerums IS Lila | - |
29. | 20.20 | F2007 - B | Torslanda IK Röd - Tölö IF Grön | - |
33. | 20.40 | P2007 - A | Fässberg Lag1 - Jonsereds IF Gul | |
37. | 21.00 | P2007 - B | Sävedalens IF Grön - Jonsereds IF Svart | |
41. | 21.20 | F2007 - A | Askims IK Röd - Rydboholms sk | - |
45. | 21.40 | F2007 - B | Tölö IF Grön - Torslanda IK Svart | - |
49. | 22.00 | P2007 - A | Dalen/KFF Gul - Sävedalens IF Blå | |
53. | 22.20 | P2007 - B | Sävedalens IF Grön - Askims IK Svart | |
57. | 22.40 | F2007 - A | Tölö IF svart - Ösets BK Gul | - |
61. | 23.00 | F2007 - B | Tölö IF Grön - Askims IK Svart | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
161. | 16.00 | F2010 - A | Kungsbacka IF Asllani - Lerums IS Lerums IS vitt | |
165. | 16.20 | P2010 - A | Nol IK Blå - Solängen BK Solängen BK 1 | |
169. | 16.40 | P2010 - B | Solängen BK Solängen BK 2 - Fässbergs IF 4 | |
173. | 17.00 | F2010 - A | Stenkullen GOIK - Lerums IS Lerums IS lila | |
177. | 17.20 | P2010 - A | Solängen BK Solängen BK 1 - BK BIFROST Lag 1 | |
181. | 17.40 | P2010 - B | Fässbergs IF 4 - Ahlafors IF | |
185. | 18.00 | F2010 - A | Kungsbacka IF Asllani - Nol IK | |
189. | 18.20 | P2010 - A | Solängen BK Solängen BK 1 - Fässbergs IF 2 | |
193. | 18.40 | P2010 - B | Fässbergs IF 4 - IF Mölndal Fotboll 3 | |
197. | 19.00 | F2010 - A | Stenkullen GOIK - Kungsbacka IF Asllani | |
201. | 19.20 | P2010 - A | Nol IK Blå - Fässbergs IF 1 | |
205. | 19.40 | P2010 - B | Solängen BK Solängen BK 2 - Balltorps FF 1 Röd, 2 Svart | |
209. | 20.00 | F2008 - A | Hönö IS Hönö 2 - IF Mölndal Fotboll | - |
212. | 20.20 | P2008 - A | Jonsereds IF Svart - Västra Frölunda 1 | |
216. | 20.40 | P2008 - B | Fässberg IF Lila - Dalen/Krokslätts FF Blå | |
220. | 21.00 | F2008 - A | Hönö IS Hönö 2 - Ösets BK Gul | - |
223. | 21.20 | P2008 - A | Jonsereds IF Svart - Gerdsken Bk Alingsås Vit | |
227. | 21.40 | P2008 - B | Säve sk Röd - Dalen/Krokslätts FF Blå | |
231. | 22.00 | F2008 - A | Hönö IS Hönö 2 - Stenkullen GOIK, F08/09 | - |
234. | 22.20 | P2008 - A | Gerdsken Bk Alingsås Vit - Dalen/Krokslätts FF Gul | |
238. | 22.40 | P2008 - B | Dalen/Krokslätts FF Blå - Gerdsken Bk Alingsås Gul | |
242. | 23.00 | F2008 - A | Ösets BK Gul - Hönö IS Lag 1 | - |
245. | 23.20 | P2008 - A | Gerdsken Bk Alingsås Vit - Västra Frölunda 3 | |
249. | 23.40 | P2008 - B | Dalen/Krokslätts FF Blå - Gerdsken Bk Alingsås Blå |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
253. | 09.00 | F2009 - A | Lindome GIF Svart - Jitex Mölndal BK Vit | - |
257. | 09.20 | P2009 - A | Fässbergs IF Eintracht Frankfurt - Särö IK Vit | |
261. | 09.40 | P2009 - B | Lerums IS 2 - Solängen BK Grön | |
265. | 10.00 | P2009 - C | Västra Frölunda IF Y - Utbynäs SK USK Svart | |
269. | 10.20 | F2009 - A | Jitex Mölndal BK Vit - Näsets SK Lag 1 | - |
273. | 10.40 | P2009 - A | Särö IK Vit - Fässbergs IF Burnley | |
277. | 11.00 | P2009 - B | BK Bifrost lag 1 - Solängen BK Grön | |
281. | 11.20 | P2009 - C | Lerums IS 3 - Utbynäs SK USK Svart | |
285. | 11.40 | F2009 - A | Jitex Mölndal BK Vit - Öjersjö IF Vit | - |
289. | 12.00 | P2009 - A | Särö IK Vit - Utbynäs SK USK Gul | |
293. | 12.20 | P2009 - B | Solängen BK Grön - Älvsborg FF Blåsvart | |
297. | 12.40 | P2009 - C | Utbynäs SK USK Svart - SG 97 3 | |
301. | 13.00 | F2009 - A | Lindome GIF Svart - IF Väster Orange | - |
305. | 13.20 | P2009 - A | Fässbergs IF Eintracht Frankfurt - Lerums IS 1 | |
309. | 13.40 | P2009 - B | Solängen BK Grön - SG 97 2 | |
313. | 14.00 | P2009 - C | Utbynäs SK USK Svart - Älvsborg FF Blåsvart 2 | |
317. | 14.20 | P2010 - C | Sjövalla lejon - Azalea BK Orange | |
321. | 14.40 | F2009 - B | Öjersjö IF Blå - Näsets SK Lag 2 | - |
325. | 15.00 | P2009 - D | Västra Frölunda IF X - Fässbergs IF Wolverhampton | |
329. | 15.20 | P2009 - E | Älvsborg FF Blå - Kungsladugårds Bollklubb Lag 2 | |
333. | 15.40 | P2010 - C | Azalea BK Orange - Sjövalla tiger | |
337. | 16.00 | F2009 - B | Näsets SK Lag 2 - IF Väster Svart | - |
341. | 16.20 | P2009 - D | Kungsladugårds Bollklubb Lag 1 - Fässbergs IF Wolverhampton | |
345. | 16.40 | P2009 - E | Fässbergs IF Swansea - Kungsladugårds Bollklubb Lag 2 | |
349. | 17.00 | P2010 - C | Azalea BK Orange - Lundby if Grön | |
353. | 17.20 | F2009 - B | Näsets SK Lag 2 - Jitex Mölndal BK Svart | - |
357. | 17.40 | P2009 - D | Fässbergs IF Wolverhampton - SG 97 4 | |
361. | 18.00 | P2009 - E | Kungsladugårds Bollklubb Lag 2 - SG 97 5 | |
365. | 18.20 | P2010 - C | Sjövalla lejon - Lundby if Vit | |
369. | 18.40 | F2009 - B | Öjersjö IF Blå - Jitex Mölndal BK Rosa | - |
373. | 19.00 | P2009 - D | Fässbergs IF Wolverhampton - Utbynäs SK USK Blå | |
377. | 19.20 | P2009 - E | Kungsladugårds Bollklubb Lag 2 - Utbynäs SK USK Röd |