Res | ||||
---|---|---|---|---|
3. | 18.00 | P2007 - A | Askims IK Röd - Jonsereds IF Gul | |
7. | 18.20 | P2007 - B | Askims IK Svart - Balltorps FF Svart | |
11. | 18.40 | F2007 - A | Eriksbergs IF - Åsa IF Svart | - |
15. | 19.00 | F2007 - B | Gerdskens BK - Tölö IF Grön | - |
19. | 19.20 | P2007 - A | Jonsereds IF Gul - Askims IK Vit | |
23. | 19.40 | P2007 - B | Fässbergs IF Lag 4 - Askims IK Svart | |
27. | 20.00 | F2007 - A | Åsa IF Svart - Tölö IF vit | - |
31. | 20.20 | F2007 - B | Gerdskens BK - Askims IK Svart | - |
35. | 20.40 | P2007 - A | Sävedalens IF Blå - Balltorps FF Röd | |
39. | 21.00 | P2007 - B | Askims IK Svart - Bergsjö IF BIFP07 | |
43. | 21.20 | F2007 - A | Åsa IF Svart - Ösets BK Gul | - |
47. | 21.40 | F2007 - B | Askims IK Svart - IK Zenith | - |
51. | 22.00 | P2007 - A | Askims IK Röd - Fässberg Lag1 | |
55. | 22.20 | P2007 - B | Balltorps FF Svart - Jonsereds IF Svart | |
59. | 22.40 | F2007 - A | Eriksbergs IF - Rydboholms sk | - |
63. | 23.00 | F2007 - B | Lerums IS Vit - Torslanda IK Svart | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
163. | 16.00 | F2010 - A | Lerums IS Lerums IS lila - Nol IK | |
167. | 16.20 | P2010 - A | IF Mölndal Fotboll 1 - Fässbergs IF 2 | |
171. | 16.40 | P2010 - B | Gais - IF Mölndal Fotboll 3 | |
175. | 17.00 | F2010 - A | IF Mölndal Röd - Kungsbacka IF Asllani | |
179. | 17.20 | P2010 - A | Fässbergs IF 2 - IF Mölndal Fotboll 2 | |
183. | 17.40 | P2010 - B | IF Mölndal Fotboll 3 - Nol IK Röd | |
187. | 18.00 | F2010 - A | Lerums IS Lerums IS vitt - IF Mölndal Vit | |
191. | 18.20 | P2010 - A | Fässbergs IF 1 - BK BIFROST Lag 1 | |
195. | 18.40 | P2010 - B | Balltorps FF 1 Röd, 2 Svart - Ahlafors IF | |
199. | 19.00 | F2010 - A | IF Mölndal Röd - Lerums IS Lerums IS vitt | |
203. | 19.20 | P2010 - A | IF Mölndal Fotboll 1 - Solängen BK Solängen BK 1 | |
207. | 19.40 | P2010 - B | Gais - Fässbergs IF 4 | |
211. | 20.00 | F2008 - A | Hönö IS Lag 1 - Stenkullen GOIK, F08/09 | - |
214. | 20.20 | P2008 - A | Fässberg IF Vit - Gerdsken Bk Alingsås Vit | |
218. | 20.40 | P2008 - B | Gerdsken Bk Alingsås Blå - Lindome GIF 2 | |
222. | 21.00 | F2008 - A | IF Mölndal Fotboll - Hönö IS Lag 1 | - |
225. | 21.20 | P2008 - A | Fässberg IF Vit - Västra Frölunda 3 | |
229. | 21.40 | P2008 - B | Jonsereds IF Gul - Gerdsken Bk Alingsås Blå | |
233. | 22.00 | F2008 - A | Gerdskens BK - Hönö IS Lag 1 | - |
236. | 22.20 | P2008 - A | Västra Frölunda 3 - Fässberg IF Svart | |
240. | 22.40 | P2008 - B | Gerdsken Bk Alingsås Blå - Västra Frölunda 2 | |
244. | 23.00 | F2008 - A | Gerdskens BK - Hönö IS Hönö 2 | - |
247. | 23.20 | P2008 - A | Västra Frölunda 1 - Dalen/Krokslätts FF Gul | |
251. | 23.40 | P2008 - B | Lindome GIF 2 - Gerdsken Bk Alingsås Gul |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
255. | 09.00 | F2009 - A | Gerdskens BK - Öjersjö IF Vit | - |
259. | 09.20 | P2009 - A | Solängen BK Vitt - Utbynäs SK USK Gul | |
263. | 09.40 | P2009 - B | SG 97 2 - Fässbergs IF Fulham | |
267. | 10.00 | P2009 - C | Älvsborg FF Blåsvart 2 - BK Bifrost lag 2 | |
271. | 10.20 | F2009 - A | Öjersjö IF Vit - Hönö IS Lag 1 | - |
275. | 10.40 | P2009 - A | Utbynäs SK USK Gul - SG 97 1 | |
279. | 11.00 | P2009 - B | Mossens BK Gul - SG 97 2 | |
283. | 11.20 | P2009 - C | Fässbergs IF QPR - Älvsborg FF Blåsvart 2 | |
287. | 11.40 | F2009 - A | IF Väster Orange - Näsets SK Lag 1 | - |
291. | 12.00 | P2009 - A | Lerums IS 1 - Fässbergs IF Burnley | |
295. | 12.20 | P2009 - B | SG 97 2 - Utbynäs SK USK Orange | |
299. | 12.40 | P2009 - C | Älvsborg FF Blåsvart 2 - Askim IK Röd | |
303. | 13.00 | F2009 - A | Gerdskens BK - Jitex Mölndal BK Vit | - |
307. | 13.20 | P2009 - A | Solängen BK Vitt - Särö IK Vit | |
311. | 13.40 | P2009 - B | Fässbergs IF Fulham - Älvsborg FF Blåsvart | |
315. | 14.00 | P2009 - C | BK Bifrost lag 2 - SG 97 3 | |
319. | 14.20 | P2010 - C | KF Velibit 1 vit - Lundby if Grön | |
323. | 14.40 | F2009 - B | Dalen KFF - Jitex Mölndal BK Svart | - |
327. | 15.00 | P2009 - D | Utbynäs SK USK Blå - Askim IK Svart | |
331. | 15.20 | P2009 - E | Utbynäs SK USK Röd - Hjuviks AIK Lag 2, blå | |
335. | 15.40 | P2010 - C | Lundby if Grön - KF Velibit 1 svart | |
339. | 16.00 | F2009 - B | Jitex Mölndal BK Svart - Stenkullen GOIK | - |
343. | 16.20 | P2009 - D | Hjuviks AIK Lag 1, vit - Utbynäs SK USK Blå | |
347. | 16.40 | P2009 - E | Särö IK grön - Utbynäs SK USK Röd | |
351. | 17.00 | P2010 - C | Lundby if Vit - Sjövalla tiger | |
355. | 17.20 | F2009 - B | Jitex Mölndal BK Rosa - IF Väster Svart | - |
359. | 17.40 | P2009 - D | Utbynäs SK USK Blå - Älvsborg FF Blå 2 | |
363. | 18.00 | P2009 - E | Utbynäs SK USK Röd - Askim IK Vit | |
367. | 18.20 | P2010 - C | KF Velibit 1 vit - Azalea BK Orange | |
371. | 18.40 | F2009 - B | Dalen KFF - Näsets SK Lag 2 | - |
375. | 19.00 | P2009 - D | Askim IK Svart - SG 97 4 | |
379. | 19.20 | P2009 - E | Hjuviks AIK Lag 2, blå - SG 97 5 |