Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.30 | P2009 Svår - A | Rönninge Salem Fotboll - Enskede IK Svart | ||
10.00 | P2009 Svår - A | Vega FC 1 - IF Brommapojkarna Svart | ||
10.30 | P2009 Svår - A | Djurgårdens IF P09-4 - Rönninge Salem Fotboll | ||
11.00 | P2009 Svår - A | Älta IF Svart - Vega FC 1 | ||
11.30 | P2009 Svår - A | IF Brommapojkarna Svart - Djurgårdens IF P09-4 | ||
12.00 | P2009 Svår - A | Enskede IK Svart - Älta IF Svart | ||
12.30 | P2009 Svår - A | Vega FC 1 - Djurgårdens IF P09-4 | ||
13.20 | P2009 Svår - A | Enskede IK Svart - Vega FC 1 | ||
13.50 | P2009 Svår - A | Älta IF Svart - Djurgårdens IF P09-4 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P2007 Svår - A | IF Brommapojkarna P07-4U - AIK P07 Orange | ||
09.30 | P2007 Svår - A | Ängby IF Röd/Vit - IF Brommapojkarna 07-11 | ||
10.00 | P2007 Svår - A | Vendelsö IK P07-1 - IF Brommapojkarna P07-4U | ||
10.30 | P2007 Svår - A | IFK Vaxholm 1 - Ängby IF Röd/Vit | ||
11.00 | P2007 Svår - A | IF Brommapojkarna 07-11 - Vendelsö IK P07-1 | ||
11.30 | P2007 Svår - A | AIK P07 Orange - IFK Vaxholm 1 | ||
12.00 | P2007 Svår - A | Ängby IF Röd/Vit - Vendelsö IK P07-1 | ||
12.50 | P2007 Svår - A | AIK P07 Orange - Ängby IF Röd/Vit | ||
13.20 | P2007 Svår - A | IFK Vaxholm 1 - Vendelsö IK P07-1 | ||
14.00 | F2007 - A | VEGA FC 1 - Stureby SK Lag 1 | ||
15.00 | F2007 - A | Enebybergs IF Lag 1 - VEGA FC 1 | ||
16.00 | F2007 - A | VEGA FC 1 - Stureby SK Lag 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P2008 - A | IFK Viksjö - Brommapojkarna svart Svart | ||
09.30 | P2008 - B | Bele Barkarby Grön - Sörskogens IF | ||
10.00 | P2008 - C | IF Brommapojkarna P08-24 - Älta IF | ||
10.30 | P2008 - A | IFK Viksjö - IK Frej P08 Gul | ||
11.00 | P2008 - B | Bele Barkarby Grön - Djurgårdens IF P08-3 | ||
11.30 | P2008 - C | IF Brommapojkarna P08-24 - IK Frej P08 Svart | ||
12.00 | P2008 - A | Djurgården P08-4 - IFK Viksjö | ||
12.30 | P2008 - B | Vasalund Rinkeby P08 Röd - Bele Barkarby Grön | ||
13.00 | P2008 - C | Skå IK Gul 2 - IF Brommapojkarna P08-24 | ||
13.50 | P2008 - Mr grp 1 | IF Brommapojkarna P08-24 - IFK Viksjö | ||
14.20 | P2008 - Mr grp 1 | Sörskogens IF - Älta IF | ||
14.50 | P2008 - Mr grp 1 | Brommapojkarna svart Svart - Vasalund Rinkeby P08 Röd |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.30 | P2009 - A | IF Brommapojkarna P09-4 - Djurgårdens IF P09-5 | ||
10.00 | P2009 - B | Djurgårdens IF P09-3 - IF Brommapojkarna Röd | ||
10.30 | P2009 - A | IF Brommapojkarna P09-4 - Sickla IF 09 röd | ||
11.00 | P2009 - B | Djurgårdens IF P09-3 - Tumba IFK | ||
11.30 | P2009 - A | Djurgårdens IF P09-7 - IF Brommapojkarna P09-4 | ||
12.00 | P2009 - B | Rönninge/Salem Fotboll - Djurgårdens IF P09-3 | ||
12.50 | P2009 - Mr grp 1 | Sickla IF 09 röd - Tumba IFK | ||
13.20 | P2009 - Mr grp 1 | Djurgårdens IF P09-5 - Djurgårdens IF P09-3 |