Res | ||||
---|---|---|---|---|
18.00 | P06 - A | Kungsängens IF Vit - IF Brommapojkarna lag 6 | 0 - 1 | |
18.25 | P06 - B | Sundbybergs IK Duvbo - Barkarö SK Röd | 0 - 8 | |
18.50 | P06 - A | Kungsängens IF Vit - Sundbybergs IK Duvbo Grön | 2 - 2 | |
19.15 | P06 - B | Sollentuna FK Vaxmora - Barkarö SK Röd | 0 - 2 | |
19.40 | P06 - A | Sollentuna FK Sportfältet - Kungsängens IF Vit | 5 - 1 | |
20.05 | P06 - B | Sollentuna FK Vaxmora - Sundbybergs IK Duvbo | 3 - 0 | |
20.45 | P06 - Ss grp 1 | Sollentuna FK Sportfältet - Barkarö SK Röd | 1 - 2 | |
21.10 | P06 - B-Ss grp 2 | IF Brommapojkarna lag 6 - IFK Viksjö 1 | 2 - 3 | |
21.35 | P06 - Ss grp 1 | Sollentuna FK Sportfältet - Irsta IF | 3 - 2 | |
22.00 | P06 - B-Ss grp 2 | IF Brommapojkarna lag 8 - IFK Viksjö 1 | 2 - 1 | |
22.25 | P06 - Ss grp 1 | Tullinge Fotboll P06 - Sollentuna FK Sportfältet | 0 - 2 | |
22.50 | P06 - B-Ss grp 2 | IF Brommapojkarna lag 8 - IF Brommapojkarna lag 6 | 4 - 3 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | F07 - A | IFK Viksjö blå - Kallhälls FF Vit | ||
08.55 | F07 - B | Vendelsö Vit - Älvsjö AIK Röd | ||
09.20 | F07 - A | IFK Viksjö blå - Jarlabergs IF | ||
09.45 | F07 - B | Vaksala SK Lag svart - Älvsjö AIK Röd | ||
10.10 | F07 - A | AIK - IFK Viksjö blå | ||
10.35 | F07 - B | Vaksala SK Lag svart - Vendelsö Vit | ||
11.15 | F07 - Mr grp 1 | AIK - Vendelsö Vit | ||
11.40 | F07 - B-Mr grp 2 | Vendelsö Blå - IFK Viksjö blå | ||
12.05 | F07 - Mr grp 1 | AIK - Vaksala SK Lag gul | ||
12.30 | F07 - B-Mr grp 2 | Råsunda IS - IFK Viksjö blå | ||
12.55 | F07 - Mr grp 1 | Ifk Viksjö vit - AIK | ||
13.20 | F07 - B-Mr grp 2 | Råsunda IS - Vendelsö Blå | ||
14.20 | P07 - A | Bällsta FF Vit - FOC Farsta Röd | ||
14.45 | P07 - B | Spånga IS FK 5/6 - IFK Aspudden Tellus Gul | ||
15.10 | P07 - A | FOC Farsta Röd - Håbo FF Vit | ||
15.35 | P07 - B | IFK Aspudden Tellus Gul - Danderyds SK | ||
16.00 | P07 - A | Håbo FF Vit - FC Järfälla Svart | ||
16.25 | P07 - B | Boo FF P07:2 - IFK Aspudden Tellus Gul | ||
16.50 | P07 - A | Håbo FF Vit - Bällsta FF Vit | ||
17.15 | P07 - B | Spånga IS FK 5/6 - Boo FF P07:2 | ||
17.40 | P07 - A | Enköpings SK Vit - Håbo FF Vit | ||
18.05 | P07 - B | Danderyds SK - Spånga IS FK 5/6 | ||
18.40 | P07 | Bällsta FF Vit - Spånga IS FK 5/6 | ||
19.05 | P07 | Håbo FF Vit - Danderyds SK | ||
19.30 | P07 | IFK Aspudden Tellus Gul - Bällsta FF Grön | ||
19.55 | P07 | Boo FF P07:2 - Enköpings SK Grön | ||
20.20 | P07 | Spånga IS FK 2 - Enköpings SK Vit | ||
21.00 | Girls Night F06/F07 - A | Hammarby IF Vit - AIK Gul | 3 - 0 | |
21.25 | Girls Night F06/F07 - A | Hammarby IF Vit - Ängby IF Lag 2 | 6 - 0 | |
22.10 | Girls Night F06/F07 - A | Hammarby IF Vit - Järla IF Järla Vit | 7 - 0 | |
22.35 | Girls Night F06/F07 - A | Järla IF Järla Vit - Ängby IF Lag 2 | 4 - 1 | |
23.20 | Girls Night F06/F07 - A | Ängby IF Lag 2 - Sollentuna FK Vaxmora 2 | 1 - 0 | |
23.45 | Girls Night F06/F07 - Final | Hammarby IF Vit - AIK Gul | 2 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | F06 - A | Reymersholms IK 2 - Kallhälls FF Blå | 3 - 0 | |
08.55 | F06 - B | FC Djursholm - Gideonsbergs IF | 1 - 1 | |
09.20 | F06 - A | Reymersholms IK 2 - IFK Vaxholm | 1 - 2 | |
09.45 | F06 - B | Kungsängens IF - Gideonsbergs IF | 1 - 3 | |
10.10 | F06 - A | Ängby IF Lag 1 - Reymersholms IK 2 | 2 - 0 | |
10.35 | F06 - B | Kungsängens IF - FC Djursholm | 0 - 1 | |
11.15 | F06 - Ss grp 1 | Ursvik IK - Gideonsbergs IF | 2 - 0 | |
11.40 | F06 - B-Ss grp 2 | Reymersholms IK 2 - Kungsängens IF | 2 - 2 | |
12.05 | F06 - Ss grp 1 | IFK Vaxholm - Ursvik IK | 1 - 3 | |
12.30 | F06 - B-Ss grp 2 | Ängby IF Lag 1 - Kungsängens IF | 1 - 0 | |
12.55 | F06 - Ss grp 1 | Gideonsbergs IF - IFK Vaxholm | 2 - 1 | |
13.20 | F06 - B-Ss grp 2 | Ängby IF Lag 1 - Reymersholms IK 2 | 2 - 2 | |
14.20 | P06 - A | Hammarby IF FF: 3 - Tullinge Fotboll P06 | 1 - 3 | |
14.45 | P06 - B | Enskede IK Vit - Knivsta IK | 1 - 0 | |
15.10 | P06 - A | Tullinge Fotboll P06 - Sollentuna FK Sportfältet | 1 - 1 | |
15.35 | P06 - B | Knivsta IK - Alsike IF Svart | 3 - 3 | |
16.00 | P06 - A | Sollentuna FK Sportfältet - ÄLTA IF Svart | 3 - 1 | |
16.25 | P06 - B | Enebybergs IF 1 - Knivsta IK | 3 - 2 | |
16.50 | P06 - A | Sollentuna FK Sportfältet - Hammarby IF FF: 3 | 0 - 2 | |
17.15 | P06 - B | Enskede IK Vit - Enebybergs IF 1 | 4 - 0 | |
17.40 | P06 - A | AIK Vit - Sollentuna FK Sportfältet | 1 - 3 | |
18.05 | P06 - B | Alsike IF Svart - Enskede IK Vit | 4 - 2 | |
18.40 | P06 - Ss grp 1 | Tullinge Fotboll P06 - Enskede IK Vit | 3 - 0 | |
19.05 | P06 - C-Ss grp 4 | Hammarby IF FF: 3 - Enebybergs IF 1 | 2 - 1 | |
19.30 | P06 - B-Ss grp 2 | Alsike IF Svart - Hammarby IF Lag 5 | 0 - 1 | |
19.55 | P06 - D-Ss grp 4 | Knivsta IK - IFK Viksjö 2 | 3 - 0 | |
20.20 | P06 - C-Ss grp 3 | IF Brommapojkarna 4 - AIK Vit | 1 - 2 |