Sandsbro AIK
- Klass: F2013, niomanna
- Grupp: Grupp B
-
Tröjfärg:
(Gul)
- Land: (Sverige)
-
#25 - Lö 7 nov 09.00 - Tipshallens konstgräsplan, halvplan BSandsbro AIKTeam Södermöre
-
#31 - Lö 7 nov 10.30 - Tipshallens konstgräsplan, halvplan BAsarums IFSandsbro AIK
-
#37 - Lö 7 nov 12.00 - Tipshallens konstgräsplan, halvplan BVäxjö DFFSandsbro AIK
-
#41 - Lö 7 nov 13.00 - Tipshallens konstgräsplan, halvplan BSandsbro AIKLilla Torg FF
-
#45 - Lö 7 nov 14.00 - Tipshallens konstgräsplan, halvplan BSandsbro AIKAdolfsbergs IK 2(vit)