Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
F10 ( födda -09 ) | ||
F11( födda -08 ) | ||
F12 ( födda -07 ) | ||
F13 ( födda -06 ) | BK Astrio Vit | HGH |
F14 ( födda -05 ) | Onsala Bk Svart | Getinge IF Grön |
F8 ( födda -11 ) | ||
F9 ( födda -10 ) | ||
P10 ( födda -09 ) | ||
P11 ( födda -08 ) | ||
P12 ( födda -07 ) | ||
P13 ( födda -06 ) | Derome/Åskloster Röd | skeppshults bollklubb |
P14 ( födda -05 ) | IF Centern | Markaryds IF Blå |
P7 ( födda -12 ) | ||
P8 ( födda -11 ) | ||
P9 ( födda -10 ) |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
26 jan 08.30 | Getinge IF Grön | - | Skrea IF Gul | |
26 jan 08.45 | If centern Lag 1, vit | - | Halmstads BK Blå | |
26 jan 09.30 | Getinge IF Grön | - | If centern Lag 1, vit | |
26 jan 09.45 | Skrea IF Gul | - | Halmstads BK Blå | |
26 jan 10.30 | Halmstads BK Blå | - | Getinge IF Grön | |
26 jan 10.45 | Skrea IF Gul | - | If centern Lag 1, vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
26 jan 08.00 | If centern Lag 2, blå | - | Lidhult Goif Lag 1 röd | |
26 jan 08.15 | Skrea IF Svart | - | HGH Blå | |
26 jan 09.00 | If centern Lag 2, blå | - | Skrea IF Svart | |
26 jan 09.15 | Lidhult Goif Lag 1 röd | - | HGH Blå | |
26 jan 10.00 | HGH Blå | - | If centern Lag 2, blå | |
26 jan 10.15 | Lidhult Goif Lag 1 röd | - | Skrea IF Svart |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
26 jan 11.00 | Snöstorp Nyhem FF Röd | - | Lidhult Goif Lag 2 vit | |
26 jan 11.15 | Sennans IF Lag 1, Röd | - | HGH Vit | |
26 jan 12.30 | Snöstorp Nyhem FF Röd | - | Sennans IF Lag 1, Röd | |
26 jan 12.45 | Lidhult Goif Lag 2 vit | - | HGH Vit | |
26 jan 14.00 | HGH Vit | - | Snöstorp Nyhem FF Röd | |
26 jan 14.15 | Lidhult Goif Lag 2 vit | - | Sennans IF Lag 1, Röd |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
26 jan 11.30 | Snöstorp Nyhem FF Grön | - | HGH Röd | |
26 jan 11.45 | Halmstads BK Vit | - | Getinge IF Blå | |
26 jan 13.00 | Snöstorp Nyhem FF Grön | - | Halmstads BK Vit | |
26 jan 13.15 | HGH Röd | - | Getinge IF Blå | |
26 jan 14.30 | Getinge IF Blå | - | Snöstorp Nyhem FF Grön | |
26 jan 14.45 | HGH Röd | - | Halmstads BK Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
26 jan 12.00 | VGLT | - | IS Halmia . | |
26 jan 12.15 | Derome/Åskloster | - | Getinge IF Röd | |
26 jan 13.30 | VGLT | - | Derome/Åskloster | |
26 jan 13.45 | IS Halmia . | - | Getinge IF Röd | |
26 jan 15.00 | Getinge IF Röd | - | VGLT | |
26 jan 15.15 | IS Halmia . | - | Derome/Åskloster |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
26 jan 15.30 | Hasslöv/Skottorp IF Vit | - | Oskarströms IS Vit | |
26 jan 15.45 | Getinge IF Svart | - | Burseryds IF | |
26 jan 17.00 | Hasslöv/Skottorp IF Vit | - | Getinge IF Svart | |
26 jan 17.15 | Oskarströms IS Vit | - | Burseryds IF | |
26 jan 18.30 | Burseryds IF | - | Hasslöv/Skottorp IF Vit | |
26 jan 18.45 | Oskarströms IS Vit | - | Getinge IF Svart |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
26 jan 16.00 | Halmstads BK Svart | - | Oskarströms IS Röd | |
26 jan 16.15 | Kvibille Bk | - | Hasslöv / Skottorp IF Svart | |
26 jan 17.30 | Halmstads BK Svart | - | Kvibille Bk | |
26 jan 17.45 | Oskarströms IS Röd | - | Hasslöv / Skottorp IF Svart | |
26 jan 19.00 | Hasslöv / Skottorp IF Svart | - | Halmstads BK Svart | |
26 jan 19.15 | Oskarströms IS Röd | - | Kvibille Bk |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
26 jan 16.30 | Getinge IF Vit | - | Alet IK | |
26 jan 16.45 | Simlångsdalen IF Vit | - | LGM röd | |
26 jan 18.00 | Getinge IF Vit | - | Simlångsdalen IF Vit | |
26 jan 18.15 | Alet IK | - | LGM röd | |
26 jan 19.30 | LGM röd | - | Getinge IF Vit | |
26 jan 19.45 | Alet IK | - | Simlångsdalen IF Vit |