Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
F10 ( födda -09 ) | ||
F11( födda -08 ) | ||
F12 ( födda -07 ) | ||
F13 ( födda -06 ) | BK Astrio Vit | HGH |
F14 ( födda -05 ) | Onsala Bk Svart | Getinge IF Grön |
F8 ( födda -11 ) | ||
F9 ( födda -10 ) | ||
P10 ( födda -09 ) | ||
P11 ( födda -08 ) | ||
P12 ( födda -07 ) | ||
P13 ( födda -06 ) | Derome/Åskloster Röd | skeppshults bollklubb |
P14 ( födda -05 ) | IF Centern | Markaryds IF Blå |
P7 ( födda -12 ) | ||
P8 ( födda -11 ) | ||
P9 ( födda -10 ) |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
10 feb 08.00 | IF Centern Lag 1 | - | Halmstad BK Blå | |
10 feb 08.15 | Sennan IF | - | Kvibille BK | |
10 feb 09.00 | IF Centern Lag 1 | - | Sennan IF | |
10 feb 09.15 | Halmstad BK Blå | - | Kvibille BK | |
10 feb 10.00 | Kvibille BK | - | IF Centern Lag 1 | |
10 feb 10.15 | Halmstad BK Blå | - | Sennan IF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
10 feb 08.30 | IF Centern Lag 2 | - | IF Böljan Falkenberg Röd | |
10 feb 08.45 | Alet IK | - | Getinge IF Gul | |
10 feb 09.30 | IF Centern Lag 2 | - | Alet IK | |
10 feb 09.45 | IF Böljan Falkenberg Röd | - | Getinge IF Gul | |
10 feb 10.30 | Getinge IF Gul | - | IF Centern Lag 2 | |
10 feb 10.45 | IF Böljan Falkenberg Röd | - | Alet IK |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
10 feb 11.00 | IF Böljan Falkenberg Vit | - | Getinge IF vit | |
10 feb 11.15 | Vapnö IF | - | Oskarströms IS Röd | |
10 feb 12.30 | IF Böljan Falkenberg Vit | - | Vapnö IF | |
10 feb 12.45 | Getinge IF vit | - | Oskarströms IS Röd | |
10 feb 14.00 | Oskarströms IS Röd | - | IF Böljan Falkenberg Vit | |
10 feb 14.15 | Getinge IF vit | - | Vapnö IF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
10 feb 11.30 | HGH Blå | - | IF Böljan Falkenberg Blå | |
10 feb 11.45 | Skrea IF Gul | - | Halmstad BK Vit | |
10 feb 13.00 | HGH Blå | - | Skrea IF Gul | |
10 feb 13.15 | IF Böljan Falkenberg Blå | - | Halmstad BK Vit | |
10 feb 14.30 | Halmstad BK Vit | - | HGH Blå | |
10 feb 14.45 | IF Böljan Falkenberg Blå | - | Skrea IF Gul |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
10 feb 12.00 | Oskarströms IS Vit | - | HGH Röd | |
10 feb 12.15 | Halmstad BK Svart | - | Skrea IF Svart | |
10 feb 13.30 | Oskarströms IS Vit | - | Halmstad BK Svart | |
10 feb 13.45 | HGH Röd | - | Skrea IF Svart | |
10 feb 15.00 | Skrea IF Svart | - | Oskarströms IS Vit | |
10 feb 15.15 | HGH Röd | - | Halmstad BK Svart |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
10 feb 15.30 | LGM Långås Glommen Morup Vit | - | Hasslöv/Skottorp | |
10 feb 15.45 | SlöingeGoIF Blå | - | Snöstorp Nyhem FF Röd | |
10 feb 16.30 | LGM Långås Glommen Morup Vit | - | SlöingeGoIF Blå | |
10 feb 16.45 | Hasslöv/Skottorp | - | Snöstorp Nyhem FF Röd | |
10 feb 17.30 | Snöstorp Nyhem FF Röd | - | LGM Långås Glommen Morup Vit | |
10 feb 17.45 | Hasslöv/Skottorp | - | SlöingeGoIF Blå |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
10 feb 16.00 | LGM Långås Glommen Morup Röd | - | Snöstorp Nyhem FF Grön | |
10 feb 16.15 | SlöingeGoIF Vit | - | IS Halmia . | |
10 feb 17.00 | LGM Långås Glommen Morup Röd | - | SlöingeGoIF Vit | |
10 feb 17.15 | Snöstorp Nyhem FF Grön | - | IS Halmia . | |
10 feb 18.00 | IS Halmia . | - | LGM Långås Glommen Morup Röd | |
10 feb 18.15 | Snöstorp Nyhem FF Grön | - | SlöingeGoIF Vit |