Habo Honda Cup 2019
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
P06
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
29 jun 08.00 |
Habo IF Vit |
- |
Aneby SK |
1 - 2 |
29 jun 08.00 |
Skeninge IK |
- |
Finlandia/Pallo AIF |
0 - 2 |
29 jun 11.20 |
Finlandia/Pallo AIF |
- |
Habo IF Vit |
4 - 2 |
29 jun 12.10 |
Aneby SK |
- |
Skeninge IK |
3 - 2 |
29 jun 14.40 |
Habo IF Vit |
- |
Skeninge IK |
0 - 0 |
29 jun 14.40 |
Finlandia/Pallo AIF |
- |
Aneby SK |
4 - 1 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Finlandia/Pallo AIF |
3 |
3 |
0 | 0 |
10-3 |
7 |
9 |
2. |
Aneby SK |
3 |
2 |
0 | 1 |
6-7 |
-1 |
6 |
3. |
Habo IF Vit |
3 |
0 |
1 | 2 |
3-6 |
-3 |
1 |
4. |
Skeninge IK |
3 |
0 |
1 | 2 |
2-5 |
-3 |
1 |
Grupp B
Datum |
|
Res |
29 jun 08.00 |
Tenhults IF |
- |
Mjölby AI FF Gul |
0 - 2 |
29 jun 08.50 |
Ingelstad/Nöbbele |
- |
Skara FC (återbet) |
0 - 5 |
29 jun 11.20 |
Skara FC (återbet) |
- |
Mjölby AI FF Gul |
3 - 2 |
29 jun 11.20 |
Ingelstad/Nöbbele |
- |
Tenhults IF |
3 - 1 |
29 jun 14.40 |
Mjölby AI FF Gul |
- |
Ingelstad/Nöbbele |
1 - 1 |
29 jun 15.30 |
Tenhults IF |
- |
Skara FC (återbet) |
2 - 4 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Skara FC (återbet) |
3 |
3 |
0 | 0 |
11-4 |
7 |
9 |
2. |
Mjölby AI FF Gul |
3 |
1 |
1 | 1 |
5-4 |
1 |
4 |
3. |
Ingelstad/Nöbbele |
3 |
1 |
1 | 1 |
4-7 |
-3 |
4 |
4. |
Tenhults IF |
3 |
0 |
0 | 3 |
3-8 |
-5 |
0 |
Grupp C
Datum |
|
Res |
29 jun 08.50 |
Habo IF Blå |
- |
RefteleÅs |
1 - 1 |
29 jun 08.50 |
Rimbo IF |
- |
Mjölby AI FF Svart |
1 - 0 |
29 jun 12.10 |
RefteleÅs |
- |
Rimbo IF |
2 - 1 |
29 jun 12.10 |
Mjölby AI FF Svart |
- |
Habo IF Blå |
2 - 2 |
29 jun 15.30 |
Mjölby AI FF Svart |
- |
RefteleÅs |
6 - 1 |
29 jun 15.30 |
Rimbo IF |
- |
Habo IF Blå |
1 - 2 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Habo IF Blå |
3 |
1 |
2 | 0 |
5-4 |
1 |
5 |
2. |
Mjölby AI FF Svart |
3 |
1 |
1 | 1 |
8-4 |
4 |
4 |
3. |
RefteleÅs |
3 |
1 |
1 | 1 |
4-8 |
-4 |
4 |
4. |
Rimbo IF |
3 |
1 |
0 | 2 |
3-4 |
-1 |
3 |
Slutspel
Kvartsfinaler
Datum |
|
Res |
30 jun 10.00 |
Skara FC (återbet) |
- |
Aneby SK |
7 - 0 |
30 jun 10.00 |
Mjölby AI FF Gul |
- |
Mjölby AI FF Svart |
1 - 4 |
Semifinaler
Datum |
|
Res |
30 jun 11.40 |
Habo IF Blå |
- |
Skara FC (återbet) |
2 - 4* |
30 jun 12.30 |
Finlandia/Pallo AIF |
- |
Mjölby AI FF Svart |
1 - 3 |
5-6 plats
Datum |
|
Res |
30 jun 13.30 |
Aneby SK |
- |
Mjölby AI FF Gul |
1 - 0 |
3-4 plats
Datum |
|
Res |
30 jun 15.10 |
Habo IF Blå |
- |
Finlandia/Pallo AIF |
0 - 1 |
Final
Datum |
|
Res |
30 jun 16.00 |
Skara FC (återbet) |
- |
Mjölby AI FF Svart |
1 - 3 |
B-slutspel
Kvartsfinaler
Datum |
|
Res |
30 jun 08.00 |
Ingelstad/Nöbbele |
- |
Skeninge IK |
0 - 1 |
30 jun 09.00 |
Tenhults IF |
- |
Rimbo IF |
1 - 0 |
Semifinaler
Datum |
|
Res |
30 jun 10.50 |
Habo IF Vit |
- |
Tenhults IF |
1 - 0 |
30 jun 10.50 |
RefteleÅs |
- |
Skeninge IK |
1 - 0 |
5-6 plats
Datum |
|
Res |
30 jun 12.30 |
Ingelstad/Nöbbele |
- |
Rimbo IF |
0 - 1 |
3-4 plats
Datum |
|
Res |
30 jun 14.20 |
Tenhults IF |
- |
Skeninge IK |
2 - 3* |
Final
Datum |
|
Res |
30 jun 14.20 |
Habo IF Vit |
- |
RefteleÅs |
5 - 1 |