Ready Jentecup 2019
Klikk på klassenavnen for å se resultatene av klassen.
7-er Jenter 10-12 år
Gruppespill
Pulje A
Dato |
|
Res |
2 mar 09.00 |
IFK Vänersborg F12 Vit |
- |
Surte/Kareby Blå F12 |
4 - 1 |
2 mar 09.30 |
Stabæk Bandy |
- |
DBK Pumas |
2 - 4 |
2 mar 11.45 |
DBK Pumas |
- |
IFK Vänersborg F12 Vit |
0 - 9 |
2 mar 11.45 |
Stabæk Bandy |
- |
Surte/Kareby Blå F12 |
1 - 6 |
2 mar 13.15 |
IFK Vänersborg F12 Vit |
- |
Stabæk Bandy |
5 - 0 |
2 mar 13.15 |
Surte/Kareby Blå F12 |
- |
DBK Pumas |
1 - 1 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
IFK Vänersborg F12 Vit |
3 |
3 |
0 | 0 |
18-1 |
17 |
6 |
2. |
Surte/Kareby Blå F12 |
3 |
1 |
1 | 1 |
8-6 |
2 |
3 |
3. |
DBK Pumas |
3 |
1 |
1 | 1 |
5-12 |
-7 |
3 |
4. |
Stabæk Bandy |
3 |
0 |
0 | 3 |
3-15 |
-12 |
0 |
Pulje B
Dato |
|
Res |
2 mar 08.30 |
Ullevål Chiquitas |
- |
Uppsala BoIS |
0 - 0 |
2 mar 09.30 |
IFK Vänersborg F12 Blå |
- |
Solberg |
4 - 1 |
2 mar 10.30 |
IFK Vänersborg F12 Blå |
- |
Uppsala BoIS |
1 - 2 |
2 mar 10.30 |
Ullevål Chiquitas |
- |
Solberg |
0 - 4 |
2 mar 12.45 |
Ullevål Chiquitas |
- |
IFK Vänersborg F12 Blå |
0 - 3 |
2 mar 12.45 |
Uppsala BoIS |
- |
Solberg |
4 - 0 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Uppsala BoIS |
3 |
2 |
1 | 0 |
6-1 |
5 |
5 |
2. |
IFK Vänersborg F12 Blå |
3 |
2 |
0 | 1 |
8-3 |
5 |
4 |
3. |
Solberg |
3 |
1 |
0 | 2 |
5-8 |
-3 |
2 |
4. |
Ullevål Chiquitas |
3 |
0 |
1 | 2 |
0-7 |
-7 |
1 |
Pulje C
Dato |
|
Res |
2 mar 08.30 |
Mölndal F10-12 |
- |
Ready |
0 - 4 |
2 mar 09.00 |
Surte/Kareby Gul F12 |
- |
Ullern Divas |
1 - 5 |
2 mar 10.00 |
Ready |
- |
Ullern Divas |
3 - 1 |
2 mar 10.00 |
Mölndal F10-12 |
- |
Surte/Kareby Gul F12 |
1 - 1 |
2 mar 12.15 |
Ready |
- |
Surte/Kareby Gul F12 |
5 - 0 |
2 mar 12.15 |
Ullern Divas |
- |
Mölndal F10-12 |
5 - 1 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Ready |
3 |
3 |
0 | 0 |
12-1 |
11 |
6 |
2. |
Ullern Divas |
3 |
2 |
0 | 1 |
11-5 |
6 |
4 |
3. |
Mölndal F10-12 |
3 |
0 |
1 | 2 |
2-10 |
-8 |
1 |
4. |
Surte/Kareby Gul F12 |
3 |
0 |
1 | 2 |
2-11 |
-9 |
1 |
Sluttspill
Semifinaler
Dato |
|
Res |
2 mar 15.30 |
IFK Vänersborg F12 Vit |
- |
Uppsala BoIS |
0 - 2 |
2 mar 15.30 |
Ready |
- |
Ullern Divas |
3 - 0 |
11-12 plass
Dato |
|
Res |
2 mar 13.45 |
Stabæk Bandy |
- |
Ullevål Chiquitas |
0 - 2 |
9-10 plass
Dato |
|
Res |
2 mar 15.00 |
DBK Pumas |
- |
Surte/Kareby Gul F12 |
1 - 3 |
7-8 plass
Dato |
|
Res |
2 mar 15.00 |
Solberg |
- |
Mölndal F10-12 |
6 - 1 |
5-6 plass
Dato |
|
Res |
2 mar 16.30 |
IFK Vänersborg F12 Blå |
- |
Surte/Kareby Blå F12 |
3 - 0 |
Finale
Dato |
|
Res |
2 mar 16.30 |
Uppsala BoIS |
- |
Ready |
1 - 3 |