Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
4 maj 09.00 | Öjersjö IF 1 | - | Bergums if Röd | |
4 maj 09.00 | Utbynäs SK RB12 | - | IK Zenith Lag 1 Tigrarna | |
4 maj 09.40 | Bergums if Röd | - | Sävedalens IF Rhinos | |
4 maj 09.40 | IK Zenith Lag 1 Tigrarna | - | Öjersjö IF 1 | |
4 maj 10.20 | Sävedalens IF Rhinos | - | Utbynäs SK RB12 | |
4 maj 10.20 | Bergums if Röd | - | IK Zenith Lag 1 Tigrarna | |
4 maj 11.00 | Sävedalens IF Rhinos | - | Öjersjö IF 1 | |
4 maj 11.00 | Utbynäs SK RB12 | - | Bergums if Röd | |
4 maj 11.40 | IK Zenith Lag 1 Tigrarna | - | Sävedalens IF Rhinos | |
4 maj 11.40 | Öjersjö IF 1 | - | Utbynäs SK RB12 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
4 maj 09.20 | IK Zenith Lag 2 Lejonen | - | Bergums if Vit | |
4 maj 09.20 | Sävedalens IF Elephants | - | Öjersjö IF 2 | |
4 maj 10.00 | Bergums if Vit | - | Utbynäs SK DT12 | |
4 maj 10.00 | Öjersjö IF 2 | - | IK Zenith Lag 2 Lejonen | |
4 maj 10.40 | Utbynäs SK DT12 | - | Sävedalens IF Elephants | |
4 maj 10.40 | Bergums if Vit | - | Öjersjö IF 2 | |
4 maj 11.20 | Utbynäs SK DT12 | - | IK Zenith Lag 2 Lejonen | |
4 maj 11.20 | Sävedalens IF Elephants | - | Bergums if Vit | |
4 maj 12.00 | Öjersjö IF 2 | - | Utbynäs SK DT12 | |
4 maj 12.00 | IK Zenith Lag 2 Lejonen | - | Sävedalens IF Elephants |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
4 maj 12.20 | Utbynäs SK WG12 | - | Öjersjö IF 3 | |
4 maj 12.20 | Sävedalens IF Lions | - | IK Zenith Lag 3 Leoparderna | |
4 maj 13.00 | Öjersjö IF 3 | - | Bergums if Blå | |
4 maj 13.00 | IK Zenith Lag 3 Leoparderna | - | Utbynäs SK WG12 | |
4 maj 13.40 | Bergums if Blå | - | Sävedalens IF Lions | |
4 maj 13.40 | Öjersjö IF 3 | - | IK Zenith Lag 3 Leoparderna | |
4 maj 14.20 | Bergums if Blå | - | Utbynäs SK WG12 | |
4 maj 14.20 | Sävedalens IF Lions | - | Öjersjö IF 3 | |
4 maj 15.00 | IK Zenith Lag 3 Leoparderna | - | Bergums if Blå | |
4 maj 15.00 | Utbynäs SK WG12 | - | Sävedalens IF Lions |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
4 maj 12.40 | IK Zenith Lag 4 Kobrorna | - | Bergums if Svart | |
4 maj 12.40 | Sävedalens IF Leopards | - | Öjersjö IF 4 | |
4 maj 13.20 | Bergums if Svart | - | Eriksberg 1 | |
4 maj 13.20 | Öjersjö IF 4 | - | IK Zenith Lag 4 Kobrorna | |
4 maj 14.00 | Eriksberg 1 | - | Sävedalens IF Leopards | |
4 maj 14.00 | Bergums if Svart | - | Öjersjö IF 4 | |
4 maj 14.40 | Eriksberg 1 | - | IK Zenith Lag 4 Kobrorna | |
4 maj 14.40 | Sävedalens IF Leopards | - | Bergums if Svart | |
4 maj 15.20 | Öjersjö IF 4 | - | Eriksberg 1 | |
4 maj 15.20 | IK Zenith Lag 4 Kobrorna | - | Sävedalens IF Leopards |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
4 maj 09.20 | Eriksberg 2 | - | Sävedalens IF Buffalos | |
4 maj 09.20 | IK Zenith Lag 5 Geparderna | - | Bergums if Grön | |
4 maj 10.20 | Eriksberg 2 | - | Öjersjö IF 5 | |
4 maj 10.20 | Sävedalens IF Buffalos | - | IK Zenith Lag 5 Geparderna | |
4 maj 11.00 | Öjersjö IF 5 | - | IK Zenith Lag 5 Geparderna | |
4 maj 11.00 | Sävedalens IF Buffalos | - | Bergums if Grön | |
4 maj 11.40 | IK Zenith Lag 5 Geparderna | - | Eriksberg 2 | |
4 maj 11.40 | Bergums if Grön | - | Öjersjö IF 5 | |
4 maj 12.20 | Bergums if Grön | - | Eriksberg 2 | |
4 maj 12.20 | Öjersjö IF 5 | - | Sävedalens IF Buffalos |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
4 maj 12.00 | Öjersjö IF 6 | - | IK Zenith Lag 6 Antiloperna | |
4 maj 12.00 | Eriksberg 3 | - | Jonsered IF Jonsered Messi | |
4 maj 12.40 | IK Zenith Lag 6 Antiloperna | - | Hällesåker IF Svart | |
4 maj 12.40 | Jonsered IF Jonsered Messi | - | Öjersjö IF 6 | |
4 maj 13.20 | Hällesåker IF Svart | - | Eriksberg 3 | |
4 maj 13.20 | IK Zenith Lag 6 Antiloperna | - | Jonsered IF Jonsered Messi | |
4 maj 14.00 | Hällesåker IF Svart | - | Öjersjö IF 6 | |
4 maj 14.00 | Eriksberg 3 | - | IK Zenith Lag 6 Antiloperna | |
4 maj 14.40 | Jonsered IF Jonsered Messi | - | Hällesåker IF Svart | |
4 maj 14.40 | Öjersjö IF 6 | - | Eriksberg 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
4 maj 12.00 | Götaholm BK | - | Öjersjö IF 7 | |
4 maj 12.20 | Eriksberg 4 | - | Jonsered IF Jonsered Ronaldo | |
4 maj 13.00 | Jonsered IF Jonsered Ronaldo | - | Götaholm BK | |
4 maj 13.00 | Öjersjö IF 7 | - | Hällesåker IF Gul | |
4 maj 13.40 | Öjersjö IF 7 | - | Jonsered IF Jonsered Ronaldo | |
4 maj 13.40 | Hällesåker IF Gul | - | Eriksberg 4 | |
4 maj 14.20 | Eriksberg 4 | - | Öjersjö IF 7 | |
4 maj 14.20 | Hällesåker IF Gul | - | Götaholm BK | |
4 maj 15.00 | Götaholm BK | - | Eriksberg 4 | |
4 maj 15.00 | Jonsered IF Jonsered Ronaldo | - | Hällesåker IF Gul |