Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
4 maj 09.00 | Öjersjö IF 3 | - | Sävedalens IF Lag 3 | |
4 maj 09.00 | Backatorps IF röd | - | Qviding FIF Porsche | |
4 maj 09.00 | Ik Zenith vit | - | Angered MBIK Svart | |
4 maj 09.50 | Öjersjö IF 3 | - | Qviding FIF Porsche | |
4 maj 09.50 | Angered MBIK Svart | - | Backatorps IF röd | |
4 maj 09.50 | Sävedalens IF Lag 3 | - | Ik Zenith vit | |
4 maj 10.40 | Öjersjö IF 3 | - | Angered MBIK Svart | |
4 maj 10.40 | Qviding FIF Porsche | - | Sävedalens IF Lag 3 | |
4 maj 10.40 | Backatorps IF röd | - | Ik Zenith vit | |
4 maj 11.30 | Angered MBIK Svart | - | Qviding FIF Porsche | |
4 maj 11.30 | Ik Zenith vit | - | Öjersjö IF 3 | |
4 maj 11.30 | Sävedalens IF Lag 3 | - | Backatorps IF röd |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
4 maj 09.25 | Qviding FIF Mustang | - | Ik Zenith grön | |
4 maj 09.25 | Öjersjö IF 4 | - | Angered MBIK Vit | |
4 maj 09.25 | Solängens BK Lag 2 | - | Sävedalens IF Lag 1 | |
4 maj 10.15 | Qviding FIF Mustang | - | Angered MBIK Vit | |
4 maj 10.15 | Sävedalens IF Lag 1 | - | Öjersjö IF 4 | |
4 maj 10.15 | Ik Zenith grön | - | Solängens BK Lag 2 | |
4 maj 11.05 | Qviding FIF Mustang | - | Sävedalens IF Lag 1 | |
4 maj 11.05 | Angered MBIK Vit | - | Ik Zenith grön | |
4 maj 11.05 | Öjersjö IF 4 | - | Solängens BK Lag 2 | |
4 maj 11.55 | Sävedalens IF Lag 1 | - | Angered MBIK Vit | |
4 maj 11.55 | Solängens BK Lag 2 | - | Qviding FIF Mustang | |
4 maj 11.55 | Ik Zenith grön | - | Öjersjö IF 4 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
4 maj 12.20 | Backatorps IF vit | - | Ik Zenith Svart | |
4 maj 12.20 | Brämaregårdens FC Orange | - | Qviding FIF Lamborghini | |
4 maj 13.10 | Ik Zenith Svart | - | Öjersjö IF 1 | |
4 maj 13.10 | Qviding FIF Lamborghini | - | Backatorps IF vit | |
4 maj 14.00 | Öjersjö IF 1 | - | Brämaregårdens FC Orange | |
4 maj 14.00 | Ik Zenith Svart | - | Qviding FIF Lamborghini | |
4 maj 14.50 | Öjersjö IF 1 | - | Backatorps IF vit | |
4 maj 14.50 | Brämaregårdens FC Orange | - | Ik Zenith Svart | |
4 maj 15.40 | Qviding FIF Lamborghini | - | Öjersjö IF 1 | |
4 maj 15.40 | Backatorps IF vit | - | Brämaregårdens FC Orange |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
4 maj 12.20 | Sävedalens IF Lag 2 | - | Solängens BK Lag 1 | |
4 maj 12.20 | Qviding FIF Ferrari | - | Öjersjö IF 2 | |
4 maj 13.10 | Solängens BK Lag 1 | - | Brämaregårdens FC Svart | |
4 maj 13.10 | Öjersjö IF 2 | - | Sävedalens IF Lag 2 | |
4 maj 14.00 | Brämaregårdens FC Svart | - | Qviding FIF Ferrari | |
4 maj 14.00 | Solängens BK Lag 1 | - | Öjersjö IF 2 | |
4 maj 14.50 | Brämaregårdens FC Svart | - | Sävedalens IF Lag 2 | |
4 maj 14.50 | Qviding FIF Ferrari | - | Solängens BK Lag 1 | |
4 maj 15.40 | Öjersjö IF 2 | - | Brämaregårdens FC Svart | |
4 maj 15.40 | Sävedalens IF Lag 2 | - | Qviding FIF Ferrari |