Pilsbocupen 2019
Click on the classnames to see the results of the class.
P10
Group stage
Group A
Date |
|
Res |
15 jun 08.50 |
Vaksala SK Svart2 |
- |
Funbo Blå |
|
15 jun 08.50 |
Knarrbacken IF Hajarna |
- |
Knivsta IK Vit |
|
15 jun 11.20 |
Funbo Blå |
- |
Håbo FF Röd |
|
15 jun 12.10 |
Knivsta IK Vit |
- |
Vaksala SK Svart2 |
|
15 jun 14.40 |
Håbo FF Röd |
- |
Knarrbacken IF Hajarna |
|
15 jun 14.40 |
Funbo Blå |
- |
Knivsta IK Vit |
|
15 jun 17.10 |
Håbo FF Röd |
- |
Vaksala SK Svart2 |
|
Group B
Date |
|
Res |
15 jun 08.50 |
Rotebro IS 1 |
- |
Segeltorps IF Lag 1 |
|
15 jun 08.50 |
Sigtuna IF SIF blå |
- |
Håbo FF Vit |
|
15 jun 12.10 |
Rotebro IS 1 |
- |
Sigtuna IF SIF blå |
|
15 jun 12.10 |
Segeltorps IF Lag 1 |
- |
Håbo FF Vit |
|
15 jun 14.40 |
Håbo FF Vit |
- |
Rotebro IS 1 |
|
15 jun 15.30 |
Segeltorps IF Lag 1 |
- |
Sigtuna IF SIF blå |
|
Group C
Date |
|
Res |
15 jun 09.40 |
Knivsta IK Svart |
- |
Bälinge If Lag gul |
|
15 jun 09.40 |
Sigtuna IF SIF vit |
- |
LaggaLånghundra BK |
|
15 jun 12.10 |
Bälinge If Lag gul |
- |
Vaksala SK Svart1 |
|
15 jun 12.10 |
LaggaLånghundra BK |
- |
Knivsta IK Svart |
|
15 jun 15.30 |
Vaksala SK Svart1 |
- |
Sigtuna IF SIF vit |
|
15 jun 15.30 |
Bälinge If Lag gul |
- |
LaggaLånghundra BK |
|
15 jun 17.10 |
Vaksala SK Svart1 |
- |
Knivsta IK Svart |
|
Group D
Date |
|
Res |
15 jun 09.40 |
Bälinge If Lag svart |
- |
Knarrbacken IF Pirayorna |
|
15 jun 09.40 |
BP10-26 Svart röd |
- |
Rotebro IS 2 |
|
15 jun 13.00 |
Knarrbacken IF Pirayorna |
- |
Örsundsbro IF |
|
15 jun 13.00 |
Rotebro IS 2 |
- |
Bälinge If Lag svart |
|
15 jun 15.30 |
Örsundsbro IF |
- |
BP10-26 Svart röd |
|
15 jun 15.30 |
Knarrbacken IF Pirayorna |
- |
Rotebro IS 2 |
|
15 jun 18.00 |
Örsundsbro IF |
- |
Bälinge If Lag svart |
|
15 jun 18.00 |
BP10-26 Svart röd |
- |
Knarrbacken IF Pirayorna |
|
Extra games
Extra game
Date |
|
Res |
15 jun 17.10 |
Knarrbacken IF Hajarna |
- |
Sigtuna IF SIF vit |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 08.00 |
Bälinge If Lag gul |
- |
Knarrbacken IF Hajarna |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 08.00 |
BP10-26 Svart röd |
- |
Funbo Blå |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 08.00 |
Knivsta IK Vit |
- |
Sigtuna IF SIF vit |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 08.00 |
Vaksala SK Svart2 |
- |
Knivsta IK Svart |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 08.00 |
Knarrbacken IF Pirayorna |
- |
Örsundsbro IF |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 08.50 |
Bälinge If Lag gul |
- |
BP10-26 Svart röd |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 08.50 |
Knarrbacken IF Hajarna |
- |
Funbo Blå |
|
Extra games
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 08.50 |
LaggaLånghundra BK |
- |
Vaksala SK Svart1 |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 08.50 |
Sigtuna IF SIF blå |
- |
Rotebro IS 2 |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 08.50 |
Håbo FF Röd |
- |
Knarrbacken IF Pirayorna |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 09.40 |
Rotebro IS 1 |
- |
Vaksala SK Svart2 |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 09.40 |
LaggaLånghundra BK |
- |
Knivsta IK Vit |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 09.40 |
Knivsta IK Svart |
- |
Rotebro IS 2 |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 09.40 |
Segeltorps IF Lag 1 |
- |
Håbo FF Vit |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 09.40 |
Håbo FF Röd |
- |
Örsundsbro IF |
|
Extra games
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 10.30 |
Bälinge If Lag gul |
- |
Funbo Blå |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 10.30 |
BP10-26 Svart röd |
- |
Bälinge If Lag svart |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 10.30 |
Vaksala SK Svart1 |
- |
Knivsta IK Vit |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 10.30 |
Rotebro IS 1 |
- |
Sigtuna IF SIF blå |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 11.20 |
LaggaLånghundra BK |
- |
Sigtuna IF SIF vit |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 11.20 |
Segeltorps IF Lag 1 |
- |
Örsundsbro IF |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 11.20 |
Knarrbacken IF Hajarna |
- |
Bälinge If Lag svart |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 11.20 |
Sigtuna IF SIF blå |
- |
Knivsta IK Svart |
|
Extra games
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 11.20 |
Knarrbacken IF Pirayorna |
- |
Håbo FF Vit |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 12.10 |
Håbo FF Röd |
- |
Segeltorps IF Lag 1 |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 12.10 |
Örsundsbro IF |
- |
Håbo FF Vit |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 12.10 |
Rotebro IS 1 |
- |
Knivsta IK Svart |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 12.10 |
Vaksala SK Svart1 |
- |
Sigtuna IF SIF vit |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 13.00 |
Funbo Blå |
- |
Bälinge If Lag svart |
|
Extra game
Date |
|
Res |
16 jun 13.00 |
Vaksala SK Svart2 |
- |
Rotebro IS 2 |
|