Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 sep 09.00 | Kållereds SK Blå 1 | - | Mölndal Fotboll Vit | |
7 sep 09.00 | Hjuviks AIK Blå | - | Öjersjö IF Vit | |
7 sep 09.00 | KF Velebit Lag1 | - | Azalea bk Lag orange | |
7 sep 10.00 | Kållereds SK Blå 1 | - | Öjersjö IF Vit | |
7 sep 10.00 | Azalea bk Lag orange | - | Hjuviks AIK Blå | |
7 sep 10.00 | Mölndal Fotboll Vit | - | KF Velebit Lag1 | |
7 sep 11.00 | Kållereds SK Blå 1 | - | Azalea bk Lag orange | |
7 sep 11.00 | Öjersjö IF Vit | - | Mölndal Fotboll Vit | |
7 sep 11.00 | Hjuviks AIK Blå | - | KF Velebit Lag1 | |
7 sep 12.00 | Azalea bk Lag orange | - | Öjersjö IF Vit | |
7 sep 12.00 | KF Velebit Lag1 | - | Kållereds SK Blå 1 | |
7 sep 12.00 | Mölndal Fotboll Vit | - | Hjuviks AIK Blå |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 sep 09.30 | Mölndal Fotboll Blå | - | Kållereds SK Vit | |
7 sep 09.30 | KF Velebit Lag 2 | - | Utbynäs | |
7 sep 09.30 | Öjersjö IF Blå | - | Hjuviks AIK Vit | |
7 sep 10.30 | Mölndal Fotboll Blå | - | Utbynäs | |
7 sep 10.30 | Hjuviks AIK Vit | - | KF Velebit Lag 2 | |
7 sep 10.30 | Kållereds SK Vit | - | Öjersjö IF Blå | |
7 sep 11.30 | Mölndal Fotboll Blå | - | Hjuviks AIK Vit | |
7 sep 11.30 | Utbynäs | - | Kållereds SK Vit | |
7 sep 11.30 | KF Velebit Lag 2 | - | Öjersjö IF Blå | |
7 sep 12.30 | Hjuviks AIK Vit | - | Utbynäs | |
7 sep 12.30 | Öjersjö IF Blå | - | Mölndal Fotboll Blå | |
7 sep 12.30 | Kållereds SK Vit | - | KF Velebit Lag 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 sep 13.30 | Mölndal Fotboll Röd | - | Öjerjsö Svart | |
7 sep 13.30 | Kållereds SK Kållereds SK Grön | - | Jonsereds If 1 | |
7 sep 14.00 | Öjerjsö Svart | - | Västra Frölunda IF Magi | |
7 sep 15.00 | Jonsereds If 1 | - | Mölndal Fotboll Röd | |
7 sep 15.00 | Västra Frölunda IF Magi | - | Kållereds SK Kållereds SK Grön | |
7 sep 15.00 | Öjerjsö Svart | - | Jonsereds If 1 | |
7 sep 16.00 | Västra Frölunda IF Magi | - | Mölndal Fotboll Röd | |
7 sep 16.00 | Kållereds SK Kållereds SK Grön | - | Öjerjsö Svart | |
7 sep 16.00 | Jonsereds If 1 | - | Västra Frölunda IF Magi | |
7 sep 17.00 | Mölndal Fotboll Röd | - | Kållereds SK Kållereds SK Grön |