Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå lätt | ||
Flickor Blå Medel | ||
Flickor Röd Lätt | Huddinge IK F06 Röd | Sirius IBK F06 |
Flickor Röd Medel | Vaxholms IBF F03-F05 | Ängby F04/05 Lag1 |
Herrar Junior 17 | Ingarö IF HJ | Vallentuna IBK P02-04 |
Pojkar Blå Lätt Lätt | ||
Pojkar Blå Lätt Svår | ||
Pojkar Blå Medel Lätt | ||
Pojkar Blå Medel Svår | ||
Pojkar Blå Svår Svår | ||
Pojkar Ljusröd Lätt | Hässelby SK IBK P05 | Täby FC P06 Gribby |
Pojkar Ljusröd Medel | Täby FC P05 Gribby vit | Töjnan IBK P06 |
Pojkar Mörkröd medellätt | Farsta IBK P04 | Bele Barkarby P04 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 sep 07.45 | Töjnan IBK F03/04 Gul | - | Järfälla IBK F03/04 | 2 - 1 |
14 sep 08.30 | Hässelby SK IBK F Röd (-05) | - | Vaxholms IBF F03-F05 | 2 - 3 |
14 sep 10.00 | Töjnan IBK F03/04 Gul | - | Vaxholms IBF F03-F05 | 0 - 3 |
14 sep 10.45 | Järfälla IBK F03/04 | - | Hässelby SK IBK F Röd (-05) | 8 - 1 |
14 sep 12.15 | Töjnan IBK F03/04 Gul | - | Hässelby SK IBK F Röd (-05) | 1 - 1 |
14 sep 13.45 | Järfälla IBK F03/04 | - | Vaxholms IBF F03-F05 | 4 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Järfälla IBK F03/04 | 3 | 2 | 0 | 1 | 13-4 | 9 | 6 |
2. | Vaxholms IBF F03-F05 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7-6 | 1 | 6 |
3. | Töjnan IBK F03/04 Gul | 3 | 1 | 1 | 1 | 3-5 | -2 | 4 |
4. | Hässelby SK IBK F Röd (-05) | 3 | 0 | 1 | 2 | 4-12 | -8 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 sep 13.00 | Västerhaninge IBK F04/05 | - | Ängby F04/05 lag 2 | 3 - 0 |
14 sep 13.45 | Hammarby IF IBF F03/04 | - | Täby FC F04 | 1 - 1 |
14 sep 16.00 | Västerhaninge IBK F04/05 | - | Hammarby IF IBF F03/04 | 1 - 1 |
14 sep 16.45 | Ängby F04/05 lag 2 | - | Täby FC F04 | 1 - 6 |
14 sep 19.00 | Västerhaninge IBK F04/05 | - | Täby FC F04 | 3 - 4 |
14 sep 19.45 | Ängby F04/05 lag 2 | - | Hammarby IF IBF F03/04 | 0 - 4 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Täby FC F04 | 3 | 2 | 1 | 0 | 11-5 | 6 | 7 |
2. | Hammarby IF IBF F03/04 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6-2 | 4 | 5 |
3. | Västerhaninge IBK F04/05 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7-5 | 2 | 4 |
4. | Ängby F04/05 lag 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-13 | -12 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 sep 14.30 | FBI Tullinge F03-05 | - | Nynäshamns IBK Flickor Röd | 2 - 3 |
14 sep 15.15 | Ängby F04/05 Lag1 | - | Små if F02-05 | 3 - 1 |
14 sep 17.30 | FBI Tullinge F03-05 | - | Små if F02-05 | 1 - 0 |
14 sep 18.15 | Nynäshamns IBK Flickor Röd | - | Ängby F04/05 Lag1 | 4 - 0 |
14 sep 20.30 | Nynäshamns IBK Flickor Röd | - | Små if F02-05 | 1 - 1 |
14 sep 21.15 | FBI Tullinge F03-05 | - | Ängby F04/05 Lag1 | 4 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nynäshamns IBK Flickor Röd | 3 | 2 | 1 | 0 | 8-3 | 5 | 7 |
2. | FBI Tullinge F03-05 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7-4 | 3 | 6 |
3. | Ängby F04/05 Lag1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-9 | -5 | 3 |
4. | Små if F02-05 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2-5 | -3 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 10.00 | Täby FC F04 | - | Töjnan IBK F03/04 Gul | 1 - 0 |
15 sep 10.45 | Järfälla IBK F03/04 | - | Västerhaninge IBK F04/05 | 2 - 1 |
15 sep 10.45 | Nynäshamns IBK Flickor Röd | - | Hammarby IF IBF F03/04 | 1 - 2 |
15 sep 11.30 | Vaxholms IBF F03-F05 | - | FBI Tullinge F03-05 | 2 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 13.00 | Täby FC F04 | - | Hammarby IF IBF F03/04 | 0 - 1 |
15 sep 13.45 | Järfälla IBK F03/04 | - | Vaxholms IBF F03-F05 | 1 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 16.00 | Hammarby IF IBF F03/04 | - | Vaxholms IBF F03-F05 | 1 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 09.15 | Hässelby SK IBK F Röd (-05) | - | Små if F02-05 | 1 - 2 |
15 sep 10.00 | Ängby F04/05 lag 2 | - | Ängby F04/05 Lag1 | 1 - 2* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 12.15 | Små if F02-05 | - | Ängby F04/05 Lag1 | 1 - 2 |