Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå lätt | ||
Flickor Blå Medel | ||
Flickor Röd Lätt | Huddinge IK F06 Röd | Sirius IBK F06 |
Flickor Röd Medel | Vaxholms IBF F03-F05 | Ängby F04/05 Lag1 |
Herrar Junior 17 | Ingarö IF HJ | Vallentuna IBK P02-04 |
Pojkar Blå Lätt Lätt | ||
Pojkar Blå Lätt Svår | ||
Pojkar Blå Medel Lätt | ||
Pojkar Blå Medel Svår | ||
Pojkar Blå Svår Svår | ||
Pojkar Ljusröd Lätt | Hässelby SK IBK P05 | Täby FC P06 Gribby |
Pojkar Ljusröd Medel | Täby FC P05 Gribby vit | Töjnan IBK P06 |
Pojkar Mörkröd medellätt | Farsta IBK P04 | Bele Barkarby P04 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 sep 07.45 | Töjnan IBK F05/06 | - | Jakobsbergs IBF F06 | 0 - 6 |
14 sep 08.30 | Sirius IBK F06 | - | Huddinge IK F06 Röd | 2 - 3 |
14 sep 10.00 | Töjnan IBK F05/06 | - | Sirius IBK F06 | 1 - 6 |
14 sep 10.45 | Jakobsbergs IBF F06 | - | Huddinge IK F06 Röd | 1 - 4 |
14 sep 12.15 | Töjnan IBK F05/06 | - | Huddinge IK F06 Röd | 0 - 8 |
14 sep 13.00 | Jakobsbergs IBF F06 | - | Sirius IBK F06 | 5 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Huddinge IK F06 Röd | 3 | 3 | 0 | 0 | 15-3 | 12 | 9 |
2. | Jakobsbergs IBF F06 | 3 | 2 | 0 | 1 | 12-5 | 7 | 6 |
3. | Sirius IBK F06 | 3 | 1 | 0 | 2 | 9-9 | 0 | 3 |
4. | Töjnan IBK F05/06 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-20 | -19 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 sep 13.45 | Bele Barkarby IF IBF F07 | - | Vallentuna IBK F05-07 Vit | 1 - 3 |
14 sep 14.30 | Älvsjö AIK IBF F06/07 vit | - | Sigtuna IF IBK F06/07 Vit | 3 - 0 |
14 sep 16.45 | Älvsjö AIK IBF F06/07 vit | - | Bele Barkarby IF IBF F07 | 3 - 3 |
14 sep 17.30 | Sigtuna IF IBK F06/07 Vit | - | Vallentuna IBK F05-07 Vit | 2 - 4 |
14 sep 20.30 | Älvsjö AIK IBF F06/07 vit | - | Vallentuna IBK F05-07 Vit | 0 - 2 |
14 sep 21.15 | Sigtuna IF IBK F06/07 Vit | - | Bele Barkarby IF IBF F07 | 1 - 4 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vallentuna IBK F05-07 Vit | 3 | 3 | 0 | 0 | 9-3 | 6 | 9 |
2. | Bele Barkarby IF IBF F07 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8-7 | 1 | 4 |
3. | Älvsjö AIK IBF F06/07 vit | 3 | 1 | 1 | 1 | 6-5 | 1 | 4 |
4. | Sigtuna IF IBK F06/07 Vit | 3 | 0 | 0 | 3 | 3-11 | -8 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 sep 15.15 | Älvsjö AIK IBF F06/07 blå | - | Sigtuna IF IBK F06/07 Blå | 3 - 2 |
14 sep 16.00 | Vallentuna IBK F05-07 Svart | - | Djurö-Vindö IF 04/07 | 7 - 1 |
14 sep 18.15 | Älvsjö AIK IBF F06/07 blå | - | Vallentuna IBK F05-07 Svart | 1 - 2 |
14 sep 19.00 | Sigtuna IF IBK F06/07 Blå | - | Djurö-Vindö IF 04/07 | 1 - 11 |
14 sep 20.30 | Älvsjö AIK IBF F06/07 blå | - | Djurö-Vindö IF 04/07 | 6 - 6 |
14 sep 21.15 | Sigtuna IF IBK F06/07 Blå | - | Vallentuna IBK F05-07 Svart | 1 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vallentuna IBK F05-07 Svart | 3 | 3 | 0 | 0 | 11-3 | 8 | 9 |
2. | Djurö-Vindö IF 04/07 | 3 | 1 | 1 | 1 | 18-14 | 4 | 4 |
3. | Älvsjö AIK IBF F06/07 blå | 3 | 1 | 1 | 1 | 10-10 | 0 | 4 |
4. | Sigtuna IF IBK F06/07 Blå | 3 | 0 | 0 | 3 | 4-16 | -12 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 12.15 | Jakobsbergs IBF F06 | - | Djurö-Vindö IF 04/07 | 3 - 2 |
15 sep 12.15 | Huddinge IK F06 Röd | - | Älvsjö AIK IBF F06/07 vit | 6 - 0 |
15 sep 13.00 | Vallentuna IBK F05-07 Svart | - | Bele Barkarby IF IBF F07 | 1 - 3 |
15 sep 13.00 | Vallentuna IBK F05-07 Vit | - | Älvsjö AIK IBF F06/07 blå | 2 - 4 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 15.15 | Huddinge IK F06 Röd | - | Bele Barkarby IF IBF F07 | 3 - 1 |
15 sep 16.00 | Jakobsbergs IBF F06 | - | Älvsjö AIK IBF F06/07 blå | 0 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 19.00 | Huddinge IK F06 Röd | - | Älvsjö AIK IBF F06/07 blå | 2 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 13.45 | Sigtuna IF IBK F06/07 Vit | - | Sirius IBK F06 | 2 - 3* |
15 sep 14.30 | Töjnan IBK F05/06 | - | Sigtuna IF IBK F06/07 Blå | 0 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 16.45 | Sirius IBK F06 | - | Sigtuna IF IBK F06/07 Blå | 4 - 0 |