Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå lätt | ||
Flickor Blå Medel | ||
Flickor Röd Lätt | Huddinge IK F06 Röd | Sirius IBK F06 |
Flickor Röd Medel | Vaxholms IBF F03-F05 | Ängby F04/05 Lag1 |
Herrar Junior 17 | Ingarö IF HJ | Vallentuna IBK P02-04 |
Pojkar Blå Lätt Lätt | ||
Pojkar Blå Lätt Svår | ||
Pojkar Blå Medel Lätt | ||
Pojkar Blå Medel Svår | ||
Pojkar Blå Svår Svår | ||
Pojkar Ljusröd Lätt | Hässelby SK IBK P05 | Täby FC P06 Gribby |
Pojkar Ljusröd Medel | Täby FC P05 Gribby vit | Töjnan IBK P06 |
Pojkar Mörkröd medellätt | Farsta IBK P04 | Bele Barkarby P04 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 sep 09.15 | Järfälla Spiders P07/08 | - | Huddinge IBS P07 3-4 | |
14 sep 10.00 | AIK P07/Svart | - | Danderyds SK IBF P08 | |
14 sep 10.45 | AIK IBF P08 | - | Töjnan IBK P08 | |
14 sep 11.30 | Järfälla Spiders P07/08 | - | IBF Offensiv Lidingö P08 | |
14 sep 11.30 | Täby FC P07 Skarpäng | - | Rotebro is P08 1 | |
14 sep 13.00 | AIK P07/Svart | - | Ekerö IK P07 Gul | |
14 sep 13.45 | Huddinge IBS P07 3-4 | - | Danderyds SK IBF P08 | |
14 sep 14.30 | IBF Offensiv Lidingö P08 | - | Ekerö IK P07 Grön | |
14 sep 14.30 | AIK IBF P08 | - | Täby FC P07 Skarpäng | |
14 sep 17.30 | Silverdals IF, P08 Lag 2 | - | Rotebro is P08 1 | |
14 sep 18.15 | Töjnan IBK P08 | - | Ekerö IK P07 Gul | |
14 sep 19.00 | Silverdals IF, P08 Lag 2 | - | Ekerö IK P07 Grön | |
15 sep 09.15 | Silverdals IF, P08 Lag 2 | - | AIK IBF P08 | |
15 sep 10.00 | Järfälla Spiders P07/08 | - | Ekerö IK P07 Grön | |
15 sep 12.15 | Silverdals IF, P08 Lag 2 | - | Järfälla Spiders P07/08 | |
15 sep 13.00 | AIK IBF P08 | - | Ekerö IK P07 Grön | |
15 sep 14.30 | Ekerö IK P07 Gul | - | Huddinge IBS P07 3-4 | |
15 sep 15.15 | Danderyds SK IBF P08 | - | Täby FC P07 Skarpäng | |
15 sep 16.00 | Rotebro is P08 1 | - | IBF Offensiv Lidingö P08 | |
15 sep 16.45 | AIK P07/Svart | - | Töjnan IBK P08 | |
15 sep 18.15 | Ekerö IK P07 Gul | - | Danderyds SK IBF P08 | |
15 sep 18.15 | Huddinge IBS P07 3-4 | - | AIK P07/Svart | |
15 sep 19.00 | IBF Offensiv Lidingö P08 | - | Täby FC P07 Skarpäng | |
15 sep 19.00 | Rotebro is P08 1 | - | Töjnan IBK P08 |