Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå lätt | ||
Flickor Blå Medel | ||
Flickor Röd Lätt | Huddinge IK F06 Röd | Sirius IBK F06 |
Flickor Röd Medel | Vaxholms IBF F03-F05 | Ängby F04/05 Lag1 |
Herrar Junior 17 | Ingarö IF HJ | Vallentuna IBK P02-04 |
Pojkar Blå Lätt Lätt | ||
Pojkar Blå Lätt Svår | ||
Pojkar Blå Medel Lätt | ||
Pojkar Blå Medel Svår | ||
Pojkar Blå Svår Svår | ||
Pojkar Ljusröd Lätt | Hässelby SK IBK P05 | Täby FC P06 Gribby |
Pojkar Ljusröd Medel | Täby FC P05 Gribby vit | Töjnan IBK P06 |
Pojkar Mörkröd medellätt | Farsta IBK P04 | Bele Barkarby P04 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 sep 07.45 | Hässelby SK IBK P05 | - | IK Frej Täby IBK P06 | 6 - 1 |
14 sep 08.30 | Danderyds SK P06 | - | Vallentuna IBK P06 Svart | 7 - 1 |
14 sep 10.00 | Hässelby SK IBK P05 | - | Danderyds SK P06 | 3 - 3 |
14 sep 10.45 | IK Frej Täby IBK P06 | - | Vallentuna IBK P06 Svart | 1 - 5 |
14 sep 12.15 | Hässelby SK IBK P05 | - | Vallentuna IBK P06 Svart | 5 - 3 |
14 sep 13.00 | IK Frej Täby IBK P06 | - | Danderyds SK P06 | 1 - 9 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Danderyds SK P06 | 3 | 2 | 1 | 0 | 19-5 | 14 | 7 |
2. | Hässelby SK IBK P05 | 3 | 2 | 1 | 0 | 14-7 | 7 | 7 |
3. | Vallentuna IBK P06 Svart | 3 | 1 | 0 | 2 | 9-13 | -4 | 3 |
4. | IK Frej Täby IBK P06 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3-20 | -17 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 sep 12.15 | Funbo IF P06/07 | - | Danderyds SK P-05 | 4 - 1 |
14 sep 13.00 | IBF Offensiv Lidingö P06 | - | Bele Barkarby IF P06 svart | 4 - 0 |
14 sep 16.00 | Funbo IF P06/07 | - | IBF Offensiv Lidingö P06 | 1 - 5 |
14 sep 16.45 | Danderyds SK P-05 | - | Bele Barkarby IF P06 svart | 2 - 1 |
14 sep 19.00 | Danderyds SK P-05 | - | IBF Offensiv Lidingö P06 | 2 - 1 |
14 sep 19.45 | Funbo IF P06/07 | - | Bele Barkarby IF P06 svart | 1 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | IBF Offensiv Lidingö P06 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10-3 | 7 | 6 |
2. | Funbo IF P06/07 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6-6 | 0 | 6 |
3. | Danderyds SK P-05 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5-6 | -1 | 6 |
4. | Bele Barkarby IF P06 svart | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-7 | -6 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 sep 13.45 | Väsby AIK P06 Röd | - | Täby FC P06 Gribby | 1 - 6 |
14 sep 15.15 | Silverdals IF Ljusröd P06 Vit | - | Täby FC P05 Attunda L | 5 - 6 |
14 sep 17.30 | Silverdals IF Ljusröd P06 Vit | - | Väsby AIK P06 Röd | 8 - 4 |
14 sep 18.15 | Täby FC P05 Attunda L | - | Täby FC P06 Gribby | 3 - 1 |
14 sep 20.30 | Täby FC P05 Attunda L | - | Väsby AIK P06 Röd | 11 - 0 |
14 sep 21.15 | Silverdals IF Ljusröd P06 Vit | - | Täby FC P06 Gribby | 4 - 3 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Täby FC P05 Attunda L | 3 | 3 | 0 | 0 | 20-6 | 14 | 9 |
2. | Silverdals IF Ljusröd P06 Vit | 3 | 2 | 0 | 1 | 17-13 | 4 | 6 |
3. | Täby FC P06 Gribby | 3 | 1 | 0 | 2 | 10-8 | 2 | 3 |
4. | Väsby AIK P06 Röd | 3 | 0 | 0 | 3 | 5-25 | -20 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 sep 14.30 | Ekerö IK P06 | - | Sigtuna IF IBK P-06 | 6 - 1 |
14 sep 15.15 | Töjnan IBK P06/07 | - | Vaxholms IBF P06 | 1 - 1 |
14 sep 17.30 | Töjnan IBK P06/07 | - | Ekerö IK P06 | 2 - 1 |
14 sep 18.15 | Vaxholms IBF P06 | - | Sigtuna IF IBK P-06 | 0 - 5 |
14 sep 19.45 | Vaxholms IBF P06 | - | Ekerö IK P06 | 0 - 1 |
14 sep 20.30 | Töjnan IBK P06/07 | - | Sigtuna IF IBK P-06 | 3 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Töjnan IBK P06/07 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6-2 | 4 | 7 |
2. | Ekerö IK P06 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8-3 | 5 | 6 |
3. | Sigtuna IF IBK P-06 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6-9 | -3 | 3 |
4. | Vaxholms IBF P06 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1-7 | -6 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 07.45 | IBF Offensiv Lidingö P06 | - | Hässelby SK IBK P05 | 2 - 6 |
15 sep 07.45 | Danderyds SK P06 | - | Funbo IF P06/07 | 4 - 2 |
15 sep 08.30 | Töjnan IBK P06/07 | - | Silverdals IF Ljusröd P06 Vit | 3 - 1 |
15 sep 08.30 | Täby FC P05 Attunda L | - | Ekerö IK P06 | 2 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 10.45 | Danderyds SK P06 | - | Töjnan IBK P06/07 | 0 - 3 |
15 sep 11.30 | Hässelby SK IBK P05 | - | Täby FC P05 Attunda L | 4 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 13.45 | Töjnan IBK P06/07 | - | Hässelby SK IBK P05 | 0 - 6 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 07.45 | Täby FC P06 Gribby | - | Vaxholms IBF P06 | 5 - 2 |
15 sep 07.45 | Vallentuna IBK P06 Svart | - | Bele Barkarby IF P06 svart | 4 - 5 |
15 sep 08.30 | Sigtuna IF IBK P-06 | - | Väsby AIK P06 Röd | 7 - 1 |
15 sep 08.30 | Danderyds SK P-05 | - | IK Frej Täby IBK P06 | 0 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 10.45 | Bele Barkarby IF P06 svart | - | Sigtuna IF IBK P-06 | 3 - 1 |
15 sep 11.30 | Täby FC P06 Gribby | - | IK Frej Täby IBK P06 | 3 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 13.45 | Bele Barkarby IF P06 svart | - | Täby FC P06 Gribby | 0 - 4 |