Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå lätt | ||
Flickor Blå Medel | ||
Flickor Röd Lätt | Huddinge IK F06 Röd | Sirius IBK F06 |
Flickor Röd Medel | Vaxholms IBF F03-F05 | Ängby F04/05 Lag1 |
Herrar Junior 17 | Ingarö IF HJ | Vallentuna IBK P02-04 |
Pojkar Blå Lätt Lätt | ||
Pojkar Blå Lätt Svår | ||
Pojkar Blå Medel Lätt | ||
Pojkar Blå Medel Svår | ||
Pojkar Blå Svår Svår | ||
Pojkar Ljusröd Lätt | Hässelby SK IBK P05 | Täby FC P06 Gribby |
Pojkar Ljusröd Medel | Täby FC P05 Gribby vit | Töjnan IBK P06 |
Pojkar Mörkröd medellätt | Farsta IBK P04 | Bele Barkarby P04 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 sep 07.45 | Töjnan IBK P06 | - | Vaxholms IBF 05/06 Mix | 3 - 2 |
14 sep 08.30 | Täby FC P05 Attunda M | - | Järfälla/stäket P05 1 | 0 - 4 |
14 sep 10.00 | Töjnan IBK P06 | - | Täby FC P05 Attunda M | 0 - 3 |
14 sep 10.45 | Vaxholms IBF 05/06 Mix | - | Järfälla/stäket P05 1 | 0 - 4 |
14 sep 12.15 | Vaxholms IBF 05/06 Mix | - | Täby FC P05 Attunda M | 1 - 9 |
14 sep 13.00 | Töjnan IBK P06 | - | Järfälla/stäket P05 1 | 1 - 6 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Järfälla/stäket P05 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 14-1 | 13 | 9 |
2. | Täby FC P05 Attunda M | 3 | 2 | 0 | 1 | 12-5 | 7 | 6 |
3. | Töjnan IBK P06 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-11 | -7 | 3 |
4. | Vaxholms IBF 05/06 Mix | 3 | 0 | 0 | 3 | 3-16 | -13 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 sep 07.45 | Arlanda RA19 P05 | - | Rotebro IS IBK P05/06 Blå | 2 - 1 |
14 sep 08.30 | Bele Barkarby P05 Svart | - | Högalids IF P04/05 Vit | 4 - 3 |
14 sep 10.00 | Arlanda RA19 P05 | - | Bele Barkarby P05 Svart | 2 - 3 |
14 sep 10.45 | Rotebro IS IBK P05/06 Blå | - | Högalids IF P04/05 Vit | 8 - 4 |
14 sep 13.00 | Arlanda RA19 P05 | - | Högalids IF P04/05 Vit | 6 - 0 |
14 sep 13.45 | Rotebro IS IBK P05/06 Blå | - | Bele Barkarby P05 Svart | 2 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bele Barkarby P05 Svart | 3 | 2 | 1 | 0 | 9-7 | 2 | 7 |
2. | Arlanda RA19 P05 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10-4 | 6 | 6 |
3. | Rotebro IS IBK P05/06 Blå | 3 | 1 | 1 | 1 | 11-8 | 3 | 4 |
4. | Högalids IF P04/05 Vit | 3 | 0 | 0 | 3 | 7-18 | -11 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 sep 13.45 | Rotebro IS IBK P05/06 Röd | - | IK Frej Täby Innebandy P05 IB | 1 - 2 |
14 sep 14.30 | Täby FC P05 Gribby vit | - | Vakant | 3 - 0 |
14 sep 16.00 | Rotebro IS IBK P05/06 Röd | - | Täby FC P05 Gribby vit | 0 - 7 |
14 sep 16.45 | IK Frej Täby Innebandy P05 IB | - | Vakant | 3 - 0 |
14 sep 19.00 | IK Frej Täby Innebandy P05 IB | - | Täby FC P05 Gribby vit | 2 - 8 |
14 sep 21.15 | Rotebro IS IBK P05/06 Röd | - | Vakant | 3 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Täby FC P05 Gribby vit | 3 | 3 | 0 | 0 | 18-2 | 16 | 9 |
2. | IK Frej Täby Innebandy P05 IB | 3 | 2 | 0 | 1 | 7-9 | -2 | 6 |
3. | Rotebro IS IBK P05/06 Röd | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-9 | -5 | 3 |
4. | Vakant | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-9 | -9 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 13.45 | Täby FC P05 Gribby vit | - | Arlanda RA19 P05 | 11 - 0 |
15 sep 13.45 | Bele Barkarby P05 Svart | - | Rotebro IS IBK P05/06 Röd | 2 - 1 |
15 sep 14.30 | Täby FC P05 Attunda M | - | IK Frej Täby Innebandy P05 IB | 3 - 0 |
15 sep 14.30 | Järfälla/stäket P05 1 | - | Rotebro IS IBK P05/06 Blå | 3 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 16.45 | Täby FC P05 Gribby vit | - | Täby FC P05 Attunda M | 5 - 4 |
15 sep 16.45 | Bele Barkarby P05 Svart | - | Järfälla/stäket P05 1 | 2 - 5 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 19.00 | Täby FC P05 Gribby vit | - | Järfälla/stäket P05 1 | 4 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 15.15 | Högalids IF P04/05 Vit | - | Vakant | 3 - 0 |
15 sep 16.00 | Vaxholms IBF 05/06 Mix | - | Töjnan IBK P06 | 1 - 4 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 18.15 | Högalids IF P04/05 Vit | - | Töjnan IBK P06 | 0 - 2 |