Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå lätt | ||
Flickor Blå Medel | ||
Flickor Röd Lätt | Huddinge IK F06 Röd | Sirius IBK F06 |
Flickor Röd Medel | Vaxholms IBF F03-F05 | Ängby F04/05 Lag1 |
Herrar Junior 17 | Ingarö IF HJ | Vallentuna IBK P02-04 |
Pojkar Blå Lätt Lätt | ||
Pojkar Blå Lätt Svår | ||
Pojkar Blå Medel Lätt | ||
Pojkar Blå Medel Svår | ||
Pojkar Blå Svår Svår | ||
Pojkar Ljusröd Lätt | Hässelby SK IBK P05 | Täby FC P06 Gribby |
Pojkar Ljusröd Medel | Täby FC P05 Gribby vit | Töjnan IBK P06 |
Pojkar Mörkröd medellätt | Farsta IBK P04 | Bele Barkarby P04 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 sep 11.30 | Farsta IBK HJ | - | Vallentuna IBK P02-04 | 2 - 0 |
14 sep 12.15 | Ingarö IF HJ | - | Björklinge BK P:03 | 3 - 1 |
14 sep 16.00 | Farsta IBK HJ | - | Ingarö IF HJ | 3 - 1 |
14 sep 16.45 | Vallentuna IBK P02-04 | - | Björklinge BK P:03 | 1 - 2 |
14 sep 19.00 | Farsta IBK HJ | - | Björklinge BK P:03 | 3 - 1 |
14 sep 19.45 | Vallentuna IBK P02-04 | - | Ingarö IF HJ | 1 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Farsta IBK HJ | 3 | 3 | 0 | 0 | 8-2 | 6 | 9 |
2. | Ingarö IF HJ | 3 | 2 | 0 | 1 | 6-5 | 1 | 6 |
3. | Björklinge BK P:03 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-7 | -3 | 3 |
4. | Vallentuna IBK P02-04 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2-6 | -4 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 sep 14.30 | Huddinge IBS HJ Svart | - | Bele Barkaby Bele Barkaby HJ | 1 - 2 |
14 sep 15.15 | Hultsberg/Björkås P02 Svart/vitt | - | Töjnan IBK HJ P02 | 4 - 2 |
14 sep 17.30 | Hultsberg/Björkås P02 Svart/vitt | - | Huddinge IBS HJ Svart | 6 - 5 |
14 sep 18.15 | Töjnan IBK HJ P02 | - | Bele Barkaby Bele Barkaby HJ | 0 - 5 |
14 sep 20.30 | Hultsberg/Björkås P02 Svart/vitt | - | Bele Barkaby Bele Barkaby HJ | 2 - 2 |
14 sep 21.15 | Töjnan IBK HJ P02 | - | Huddinge IBS HJ Svart | 1 - 3 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bele Barkaby Bele Barkaby HJ | 3 | 2 | 1 | 0 | 9-3 | 6 | 7 |
2. | Hultsberg/Björkås P02 Svart/vitt | 3 | 2 | 1 | 0 | 12-9 | 3 | 7 |
3. | Huddinge IBS HJ Svart | 3 | 1 | 0 | 2 | 9-9 | 0 | 3 |
4. | Töjnan IBK HJ P02 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3-12 | -9 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 09.15 | Farsta IBK HJ | - | Hultsberg/Björkås P02 Svart/vitt | 1 - 0 |
15 sep 10.00 | Ingarö IF HJ | - | Bele Barkaby Bele Barkaby HJ | 3 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 11.30 | Farsta IBK HJ | - | Ingarö IF HJ | 0 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 07.45 | Björklinge BK P:03 | - | Töjnan IBK HJ P02 | 1 - 0 |
15 sep 08.30 | Vallentuna IBK P02-04 | - | Huddinge IBS HJ Svart | 6 - 5 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 10.45 | Björklinge BK P:03 | - | Vallentuna IBK P02-04 | 3 - 5 |