Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | |
---|---|
Damlag | Varbergs Bois FC Orange |
F10 - Flickor 10 år, född 2009 | |
F12 - Flickor 12 år, född 2007 | |
F14 - Flickor 14 år, född 2005 | Onsala BK Vit |
F16 - Flickor 16 år, född 2003 | H.E.F Valbo BK |
F8 - Flickor 8 år, född 2011 | |
P10 - Pojkar 10 år, född 2009 | |
P11 - Pojkar 11 år, född 2008 | |
P12 - Pojkar 12 år, född 2007 | |
P13 - Pojkar 13 år, född 2006 | Ängelholms FF Gul |
P14 - Pojkar 14 år, född 2005 | Vankiva IF |
P15 - Pojkar 15 år, född 2004 | Laholms FK Vit |
P7 - Pojkar 7 år, född 2012 | |
P8 - Pojkar 8 år, född 2011 | |
P9 - Pojkar 9 år, född 2010 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
23 nov 11.15 | Råå IF Vit | - | Frillesås FF Grön | |
23 nov 11.30 | Kinna IF Blå | - | Stattena IF Vit | |
23 nov 11.45 | Frillesås FF Grön | - | Västra Frölunda IF Magi | |
23 nov 12.00 | Stattena IF Vit | - | Råå IF Vit | |
23 nov 12.15 | Västra Frölunda IF Magi | - | Kinna IF Blå | |
23 nov 12.30 | Frillesås FF Grön | - | Stattena IF Vit | |
23 nov 12.45 | Västra Frölunda IF Magi | - | Råå IF Vit | |
23 nov 13.00 | Kinna IF Blå | - | Frillesås FF Grön | |
23 nov 13.15 | Stattena IF Vit | - | Västra Frölunda IF Magi | |
23 nov 13.30 | Råå IF Vit | - | Kinna IF Blå |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
23 nov 13.45 | Kinna IF Röd | - | Strövelstorp Röd | |
23 nov 14.00 | Markaryds IF Blå | - | Vikens IK | |
23 nov 14.15 | Kinna IF Röd | - | Markaryds IF Blå | |
23 nov 14.30 | Strövelstorp Röd | - | Vikens IK | |
23 nov 14.45 | Vikens IK | - | Kinna IF Röd | |
23 nov 15.00 | Strövelstorp Röd | - | Markaryds IF Blå |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
23 nov 13.45 | LGM Vit | - | Arvidstorps IK Lag svart | |
23 nov 14.00 | Stattena IF Blå | - | Halmstads BK Blå | |
23 nov 14.15 | LGM Vit | - | Stattena IF Blå | |
23 nov 14.30 | Arvidstorps IK Lag svart | - | Halmstads BK Blå | |
23 nov 14.45 | Halmstads BK Blå | - | LGM Vit | |
23 nov 15.00 | Arvidstorps IK Lag svart | - | Stattena IF Blå |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
23 nov 15.15 | Halmstads BK Svart | - | Strövelstorp Vit | |
23 nov 15.30 | Kvibille BK | - | Råå IF Ljusblå | |
23 nov 15.45 | Halmstads BK Svart | - | Kvibille BK | |
23 nov 16.00 | Strövelstorp Vit | - | Råå IF Ljusblå | |
23 nov 16.15 | Råå IF Ljusblå | - | Halmstads BK Svart | |
23 nov 16.30 | Strövelstorp Vit | - | Kvibille BK |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
23 nov 15.15 | LGM Röd | - | Vikens IK Vit | |
23 nov 15.30 | Vejby IF | - | IF Böljan Falkenberg Blå | |
23 nov 15.45 | LGM Röd | - | Vejby IF | |
23 nov 16.00 | Vikens IK Vit | - | IF Böljan Falkenberg Blå | |
23 nov 16.15 | IF Böljan Falkenberg Blå | - | LGM Röd | |
23 nov 16.30 | Vikens IK Vit | - | Vejby IF |