Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | |
---|---|
Damlag | Varbergs Bois FC Orange |
F10 - Flickor 10 år, född 2009 | |
F12 - Flickor 12 år, född 2007 | |
F14 - Flickor 14 år, född 2005 | Onsala BK Vit |
F16 - Flickor 16 år, född 2003 | H.E.F Valbo BK |
F8 - Flickor 8 år, född 2011 | |
P10 - Pojkar 10 år, född 2009 | |
P11 - Pojkar 11 år, född 2008 | |
P12 - Pojkar 12 år, född 2007 | |
P13 - Pojkar 13 år, född 2006 | Ängelholms FF Gul |
P14 - Pojkar 14 år, född 2005 | Vankiva IF |
P15 - Pojkar 15 år, född 2004 | Laholms FK Vit |
P7 - Pojkar 7 år, född 2012 | |
P8 - Pojkar 8 år, född 2011 | |
P9 - Pojkar 9 år, född 2010 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 nov 16.00 | Getinge/Slöinge Grön | - | Varbergs Bois FC Orange | 0 - 3 |
30 nov 16.15 | Kvibille BK | - | TFK Nova Eslöv lag 2 | 7 - 1 |
30 nov 16.30 | Getinge/Slöinge Grön | - | Kvibille BK | 3 - 1 |
30 nov 16.45 | Varbergs Bois FC Orange | - | TFK Nova Eslöv lag 2 | 7 - 0 |
30 nov 17.00 | TFK Nova Eslöv lag 2 | - | Getinge/Slöinge Grön | 0 - 4 |
30 nov 17.15 | Varbergs Bois FC Orange | - | Kvibille BK | 6 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Varbergs Bois FC Orange | 3 | 3 | 0 | 0 | 16-1 | 15 | 9 |
2. | Getinge/Slöinge Grön | 3 | 2 | 0 | 1 | 7-4 | 3 | 6 |
3. | Kvibille BK | 3 | 1 | 0 | 2 | 9-10 | -1 | 3 |
4. | TFK Nova Eslöv lag 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-18 | -17 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 nov 16.00 | TFK Nova Eslöv Lag 1 | - | Båstad GIF | 3 - 0 |
30 nov 16.15 | Alets IK Anfield | - | Oskarströms IS Vit | 5 - 0 |
30 nov 16.30 | TFK Nova Eslöv Lag 1 | - | Alets IK Anfield | 2 - 0 |
30 nov 16.45 | Båstad GIF | - | Oskarströms IS Vit | 2 - 2 |
30 nov 17.00 | Oskarströms IS Vit | - | TFK Nova Eslöv Lag 1 | 0 - 0 |
30 nov 17.15 | Båstad GIF | - | Alets IK Anfield | 2 - 4 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TFK Nova Eslöv Lag 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5-0 | 5 | 7 |
2. | Alets IK Anfield | 3 | 2 | 0 | 1 | 9-4 | 5 | 6 |
3. | Oskarströms IS Vit | 3 | 0 | 2 | 1 | 2-7 | -5 | 2 |
4. | Båstad GIF | 3 | 0 | 1 | 2 | 4-9 | -5 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 nov 17.30 | Varbergs Bois FC Grön | - | Strövelstorp/Salamis | 0 - 1 |
30 nov 17.45 | Getinge/Slöinge Vit | - | Trönninge IF | 1 - 1 |
30 nov 18.00 | Varbergs Bois FC Grön | - | Getinge/Slöinge Vit | 6 - 0 |
30 nov 18.15 | Strövelstorp/Salamis | - | Trönninge IF | 0 - 1 |
30 nov 18.30 | Trönninge IF | - | Varbergs Bois FC Grön | 3 - 0 |
30 nov 18.45 | Strövelstorp/Salamis | - | Getinge/Slöinge Vit | 3 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trönninge IF | 3 | 2 | 1 | 0 | 5-1 | 4 | 7 |
2. | Strövelstorp/Salamis | 3 | 2 | 0 | 1 | 4-3 | 1 | 6 |
3. | Varbergs Bois FC Grön | 3 | 1 | 0 | 2 | 6-4 | 2 | 3 |
4. | Getinge/Slöinge Vit | 3 | 0 | 1 | 2 | 3-10 | -7 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 nov 17.30 | Oskarströms IS Röd | - | H.E.F Valbo BK | 0 - 1 |
30 nov 17.45 | Frillesås ff Grön | - | Kornhult/Hishult FF | 2 - 0 |
30 nov 18.00 | Oskarströms IS Röd | - | Frillesås ff Grön | 0 - 3 |
30 nov 18.15 | H.E.F Valbo BK | - | Kornhult/Hishult FF | 1 - 2 |
30 nov 18.30 | Kornhult/Hishult FF | - | Oskarströms IS Röd | 4 - 1 |
30 nov 18.45 | H.E.F Valbo BK | - | Frillesås ff Grön | 0 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Frillesås ff Grön | 3 | 2 | 1 | 0 | 5-0 | 5 | 7 |
2. | Kornhult/Hishult FF | 3 | 2 | 0 | 1 | 6-4 | 2 | 6 |
3. | H.E.F Valbo BK | 3 | 1 | 1 | 1 | 2-2 | 0 | 4 |
4. | Oskarströms IS Röd | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-8 | -7 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 nov 19.15 | Varbergs Bois FC Orange | - | TFK Nova Eslöv Lag 1 | 4 - 1 |
30 nov 19.15 | Trönninge IF | - | Frillesås ff Grön | 3 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 nov 19.45 | TFK Nova Eslöv Lag 1 | - | Frillesås ff Grön | 3 - 4 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 nov 19.45 | Varbergs Bois FC Orange | - | Trönninge IF | 6 - 5 |