Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | |
---|---|
Öppen klass herrar aktiva | Söderhemspojkarna |
Öppen klass herrar motionärer | PayEx Finest |
Öppen klass mixed Aktiva | Fc Puffs |
Öppen klass Mixed motionärer | Team Haga |
Damseniorer | Dalhem IF VIT |
Flickor 10-11 år (2010/2009) | |
Flickor 12 år (08) | |
Flickor 13-14 (07/06) | Enskede IK |
Flickor 15-16 år (05/04) | Viggbyholms IK FF 2 |
Herr Seniorer A | IFK Visby LAG 1 |
Herr Seniorer B | Visby Bois |
Herr Seniorer C | IFK Visby U-lag |
Herrjuniorer 17 (2003) | Nykvarns SK |
Herrjuniorer 19 (01-02) | FC Gute Lag 1 |
Pojkar 10 år (2010) | |
Pojkar 11 år (2009) | |
Pojkar 12 år (2008) | |
Pojkar 13 år (2007) | FC Gute Lag 3 |
Pojkar 14 år (2006) | FC Gute |
Pojkar 15 år (2005) | FC Gute Vit |
Pojkar 16 år (2004) | Visby AIK 2 |
Pojkar 9 år (2011) | |
Veteraner herrar 35 | IFK Visby HH |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
31 jan 16.45 | Fardhem Garda BK Lag 2 | - | Klintehamns Ik Klinte 2 | |
31 jan 17.00 | FC Gute Lag 3 | - | Levide IF Lag Grön | |
31 jan 17.15 | Klintehamns Ik Klinte 2 | - | Väskinde AIS Vit | |
31 jan 17.30 | Levide IF Lag Grön | - | Fardhem Garda BK Lag 2 | |
31 jan 17.45 | Väskinde AIS Vit | - | FC Gute Lag 3 | |
31 jan 18.00 | Klintehamns Ik Klinte 2 | - | Levide IF Lag Grön | |
31 jan 18.15 | Väskinde AIS Vit | - | Fardhem Garda BK Lag 2 | |
31 jan 18.30 | FC Gute Lag 3 | - | Klintehamns Ik Klinte 2 | |
31 jan 18.45 | Levide IF Lag Grön | - | Väskinde AIS Vit | |
31 jan 19.00 | Fardhem Garda BK Lag 2 | - | FC Gute Lag 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
31 jan 19.15 | Fardhem Garda BK Lag 1 | - | Klintehamns Ik Klinte 1 | |
31 jan 19.30 | FC Gute Lag 2 | - | FC Gute Lag 1 | |
31 jan 19.45 | Klintehamns Ik Klinte 1 | - | Väskinde AIS Blå | |
31 jan 20.00 | FC Gute Lag 1 | - | Fardhem Garda BK Lag 1 | |
31 jan 20.15 | Väskinde AIS Blå | - | FC Gute Lag 2 | |
31 jan 20.30 | Klintehamns Ik Klinte 1 | - | FC Gute Lag 1 | |
31 jan 20.45 | Väskinde AIS Blå | - | Fardhem Garda BK Lag 1 | |
31 jan 21.00 | FC Gute Lag 2 | - | Klintehamns Ik Klinte 1 | |
31 jan 21.15 | FC Gute Lag 1 | - | Väskinde AIS Blå | |
31 jan 21.30 | Fardhem Garda BK Lag 1 | - | FC Gute Lag 2 |