Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
F10 ( födda -10 ) | ||
F11( födda -09 ) | ||
F12 ( födda -08 ) | ||
F13 ( födda -07 ) | Laholms FK vit | Derome Åskloster Röd 1 |
F14 ( födda -06 ) | BK Astrio Ruter | BK Astrio Hjärter |
F8 ( födda -12 ) | ||
F9 ( födda -11) | ||
P10 ( födda -10 ) | ||
P11 ( födda -09 ) | ||
P12 ( födda -08 ) | ||
P13 ( födda -07 ) | Falkenbergs FF Vit | Falkenbergs FF Gul |
P14 ( födda -06 ) | Lerkils IF | SGOIF VIT |
P7 ( födda -13 ) | ||
P8 ( födda -12 ) | ||
P9 ( födda -11 ) |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 feb 08.00 | Oskarströms IS Röd | - | IF Böljan Böljan blå | |
2 feb 08.15 | Hittarps IK Röd | - | Varbergs BoIS | |
2 feb 09.00 | Oskarströms IS Röd | - | Hittarps IK Röd | |
2 feb 09.15 | IF Böljan Böljan blå | - | Varbergs BoIS | |
2 feb 10.00 | Varbergs BoIS | - | Oskarströms IS Röd | |
2 feb 10.15 | IF Böljan Böljan blå | - | Hittarps IK Röd |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 feb 08.30 | IF Böljan Böljan vit | - | Hittarps IK Svart | |
2 feb 08.45 | Getinge IF Grön | - | Anderstorps IF Grön | |
2 feb 09.30 | IF Böljan Böljan vit | - | Getinge IF Grön | |
2 feb 09.45 | Hittarps IK Svart | - | Anderstorps IF Grön | |
2 feb 10.30 | Anderstorps IF Grön | - | IF Böljan Böljan vit | |
2 feb 10.45 | Hittarps IK Svart | - | Getinge IF Grön |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 feb 11.00 | Oskarströms IS Vit | - | Hbk Blå | |
2 feb 11.15 | Sennans if | - | HGH FC Röd | |
2 feb 12.00 | Oskarströms IS Vit | - | Sennans if | |
2 feb 12.15 | Hbk Blå | - | HGH FC Röd | |
2 feb 13.00 | HGH FC Röd | - | Oskarströms IS Vit | |
2 feb 13.15 | Hbk Blå | - | Sennans if |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 feb 11.30 | Stafsinge IF Lag röd | - | HGH FC Blå | |
2 feb 11.45 | Hbk Svart | - | Skrea If Gul | |
2 feb 12.30 | Stafsinge IF Lag röd | - | Hbk Svart | |
2 feb 12.45 | HGH FC Blå | - | Skrea If Gul | |
2 feb 13.30 | Skrea If Gul | - | Stafsinge IF Lag röd | |
2 feb 13.45 | HGH FC Blå | - | Hbk Svart |