Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
F10 ( födda -10 ) | ||
F11( födda -09 ) | ||
F12 ( födda -08 ) | ||
F13 ( födda -07 ) | Laholms FK vit | Derome Åskloster Röd 1 |
F14 ( födda -06 ) | BK Astrio Ruter | BK Astrio Hjärter |
F8 ( födda -12 ) | ||
F9 ( födda -11) | ||
P10 ( födda -10 ) | ||
P11 ( födda -09 ) | ||
P12 ( födda -08 ) | ||
P13 ( födda -07 ) | Falkenbergs FF Vit | Falkenbergs FF Gul |
P14 ( födda -06 ) | Lerkils IF | SGOIF VIT |
P7 ( födda -13 ) | ||
P8 ( födda -12 ) | ||
P9 ( födda -11 ) |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 jan 10.30 | Stafsinge IF Röd | - | HGH FC Röd | |
25 jan 10.45 | Slöinge GoIF Vit | - | Qviding FIF YNWA | |
25 jan 11.30 | Stafsinge IF Röd | - | Slöinge GoIF Vit | |
25 jan 11.45 | HGH FC Röd | - | Qviding FIF YNWA | |
25 jan 12.30 | Qviding FIF YNWA | - | Stafsinge IF Röd | |
25 jan 12.45 | HGH FC Röd | - | Slöinge GoIF Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 jan 11.00 | Stafsinge IF Svart | - | Slöinge GoIF Blå | |
25 jan 11.15 | Sennans IF | - | HGH FC Blå | |
25 jan 12.00 | Stafsinge IF Svart | - | Sennans IF | |
25 jan 12.15 | Slöinge GoIF Blå | - | HGH FC Blå | |
25 jan 13.00 | HGH FC Blå | - | Stafsinge IF Svart | |
25 jan 13.15 | Slöinge GoIF Blå | - | Sennans IF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 jan 13.30 | Kungsbacka IF 3 | - | Getinge IF Vit | |
25 jan 13.45 | Halmstad BK Svart | - | IF Böljan Falkenberg Grå | |
25 jan 15.00 | Kungsbacka IF 3 | - | Halmstad BK Svart | |
25 jan 15.15 | Getinge IF Vit | - | IF Böljan Falkenberg Grå | |
25 jan 16.30 | IF Böljan Falkenberg Grå | - | Kungsbacka IF 3 | |
25 jan 16.45 | Getinge IF Vit | - | Halmstad BK Svart |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 jan 14.00 | Kungsbacka IF 2 | - | IF Böljan Falkenberg Vit | |
25 jan 14.15 | Halmstad BK Blå | - | KF Velebit 2 | |
25 jan 15.30 | Kungsbacka IF 2 | - | Halmstad BK Blå | |
25 jan 15.45 | IF Böljan Falkenberg Vit | - | KF Velebit 2 | |
25 jan 17.00 | KF Velebit 2 | - | Kungsbacka IF 2 | |
25 jan 17.15 | IF Böljan Falkenberg Vit | - | Halmstad BK Blå |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 jan 14.30 | Kungsbacka IF 1 | - | Skrea IF | |
25 jan 14.45 | KF Velebit 1 | - | IF Böljan Falkenberg Blå | |
25 jan 16.00 | Kungsbacka IF 1 | - | KF Velebit 1 | |
25 jan 16.15 | Skrea IF | - | IF Böljan Falkenberg Blå | |
25 jan 17.30 | IF Böljan Falkenberg Blå | - | Kungsbacka IF 1 | |
25 jan 17.45 | Skrea IF | - | KF Velebit 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 jan 18.00 | Skrea IF Gul | - | ISH Halmia | |
25 jan 18.15 | Skottorps if | - | Oskarströms IS Vit | |
25 jan 19.00 | Skrea IF Gul | - | Skottorps if | |
25 jan 19.15 | ISH Halmia | - | Oskarströms IS Vit | |
25 jan 20.00 | Oskarströms IS Vit | - | Skrea IF Gul | |
25 jan 20.15 | ISH Halmia | - | Skottorps if |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 jan 18.30 | Kvibille | - | Oskarströms IS Röd | |
25 jan 18.45 | Skrea IF Svart | - | Getinge IF Grön | |
25 jan 19.30 | Kvibille | - | Skrea IF Svart | |
25 jan 19.45 | Oskarströms IS Röd | - | Getinge IF Grön | |
25 jan 20.30 | Getinge IF Grön | - | Kvibille | |
25 jan 20.45 | Oskarströms IS Röd | - | Skrea IF Svart |