Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
F10 ( födda -10 ) | ||
F11( födda -09 ) | ||
F12 ( födda -08 ) | ||
F13 ( födda -07 ) | Laholms FK vit | Derome Åskloster Röd 1 |
F14 ( födda -06 ) | BK Astrio Ruter | BK Astrio Hjärter |
F8 ( födda -12 ) | ||
F9 ( födda -11) | ||
P10 ( födda -10 ) | ||
P11 ( födda -09 ) | ||
P12 ( födda -08 ) | ||
P13 ( födda -07 ) | Falkenbergs FF Vit | Falkenbergs FF Gul |
P14 ( födda -06 ) | Lerkils IF | SGOIF VIT |
P7 ( födda -13 ) | ||
P8 ( födda -12 ) | ||
P9 ( födda -11 ) |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
26 jan 07.30 | Slöinge Goif Lag vit | - | BK Astrio Svart | |
26 jan 07.45 | Getinge IF Lag vit | - | HBK Blå | |
26 jan 08.30 | Slöinge Goif Lag vit | - | Getinge IF Lag vit | |
26 jan 08.45 | BK Astrio Svart | - | HBK Blå | |
26 jan 09.30 | HBK Blå | - | Slöinge Goif Lag vit | |
26 jan 09.45 | BK Astrio Svart | - | Getinge IF Lag vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
26 jan 08.00 | LGM | - | BK Astrio Gul | |
26 jan 08.15 | HBK Vit | - | Falkenbergs FF Lag 1 | |
26 jan 09.00 | LGM | - | HBK Vit | |
26 jan 09.15 | BK Astrio Gul | - | Falkenbergs FF Lag 1 | |
26 jan 10.00 | Falkenbergs FF Lag 1 | - | LGM | |
26 jan 10.15 | BK Astrio Gul | - | HBK Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
26 jan 10.30 | BK Astrio Vit | - | Alet Lag röd | |
26 jan 10.45 | Getinge IF Lag grön | - | Falkenbergs FF Lag 2 | |
26 jan 11.30 | BK Astrio Vit | - | Getinge IF Lag grön | |
26 jan 11.45 | Alet Lag röd | - | Falkenbergs FF Lag 2 | |
26 jan 12.30 | Falkenbergs FF Lag 2 | - | BK Astrio Vit | |
26 jan 12.45 | Alet Lag röd | - | Getinge IF Lag grön |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
26 jan 11.00 | Vapnö IF | - | Alet Blå | |
26 jan 11.15 | Slöinge Goif Lag blå | - | Kvibille BK | |
26 jan 12.00 | Vapnö IF | - | Slöinge Goif Lag blå | |
26 jan 12.15 | Alet Blå | - | Kvibille BK | |
26 jan 13.00 | Kvibille BK | - | Vapnö IF | |
26 jan 13.15 | Alet Blå | - | Slöinge Goif Lag blå |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
8 feb 07.30 | Oskarströms IS Vit | - | Skrea IF | |
8 feb 07.45 | Vinbergs if Grön | - | Snöstorps Nyhem Grön | |
8 feb 08.30 | Oskarströms IS Vit | - | Vinbergs if Grön | |
8 feb 08.45 | Skrea IF | - | Snöstorps Nyhem Grön | |
8 feb 09.30 | Snöstorps Nyhem Grön | - | Oskarströms IS Vit | |
8 feb 09.45 | Skrea IF | - | Vinbergs if Grön |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
8 feb 08.00 | Eskilsminne IF Vit | - | IF Böljan Falkenberg Vit | |
8 feb 08.15 | Snöstorps Nyhem Röd | - | IF Leikin Svart | |
8 feb 09.00 | Eskilsminne IF Vit | - | Snöstorps Nyhem Röd | |
8 feb 09.15 | IF Böljan Falkenberg Vit | - | IF Leikin Svart | |
8 feb 10.00 | IF Leikin Svart | - | Eskilsminne IF Vit | |
8 feb 10.15 | IF Böljan Falkenberg Vit | - | Snöstorps Nyhem Röd |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
8 feb 10.30 | Eskilsminne IF Blå | - | IF Böljan Falkenberg Röd | |
8 feb 10.45 | Varberg gif Lag 1 röd | - | Rinia IF Lag 2 | |
8 feb 11.30 | Eskilsminne IF Blå | - | Varberg gif Lag 1 röd | |
8 feb 11.45 | IF Böljan Falkenberg Röd | - | Rinia IF Lag 2 | |
8 feb 12.30 | Rinia IF Lag 2 | - | Eskilsminne IF Blå | |
8 feb 12.45 | IF Böljan Falkenberg Röd | - | Varberg gif Lag 1 röd |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
8 feb 11.00 | Varberg gif Lag 2 blå | - | Eskilsminne IF Gul | |
8 feb 11.15 | IF Leikin Orange | - | IF Böljan Falkenberg Blå | |
8 feb 12.00 | Varberg gif Lag 2 blå | - | IF Leikin Orange | |
8 feb 12.15 | Eskilsminne IF Gul | - | IF Böljan Falkenberg Blå | |
8 feb 13.00 | IF Böljan Falkenberg Blå | - | Varberg gif Lag 2 blå | |
8 feb 13.15 | Eskilsminne IF Gul | - | IF Leikin Orange |