Storsjöcupen 2013
Klikk på klassenavnen for å se resultatene av klassen.
P-16
Gruppespill
Pulje A
Dato |
|
Res |
2 jul 09.00 |
Ålen IL |
- |
Lierne IL |
0 - 2 |
2 jul 10.00 |
Clausenengen FK |
- |
Mörsil/Alsen |
1 - 0 |
2 jul 15.00 |
Støren SK |
- |
Ålen IL |
1 - 3 |
3 jul 12.00 |
Lierne IL |
- |
Clausenengen FK |
0 - 1 |
3 jul 17.00 |
Mörsil/Alsen |
- |
Støren SK |
9 - 0 |
3 jul 18.00 |
Ålen IL |
- |
Clausenengen FK |
1 - 0 |
4 jul 09.00 |
Støren SK |
- |
Lierne IL |
1 - 2 |
4 jul 10.00 |
Mörsil/Alsen |
- |
Ålen IL |
6 - 0 |
4 jul 18.00 |
Clausenengen FK |
- |
Støren SK |
8 - 0 |
4 jul 18.00 |
Lierne IL |
- |
Mörsil/Alsen |
1 - 4 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Mörsil/Alsen |
4 |
3 |
0 | 1 |
19-2 |
17 |
9 |
2. |
Clausenengen FK |
4 |
3 |
0 | 1 |
10-1 |
9 |
9 |
3. |
Lierne IL |
4 |
2 |
0 | 2 |
5-6 |
-1 |
6 |
4. |
Ålen IL |
4 |
2 |
0 | 2 |
4-9 |
-5 |
6 |
5. |
Støren SK |
4 |
0 |
0 | 4 |
2-22 |
-20 |
0 |
Pulje B
Dato |
|
Res |
2 jul 16.00 |
Hommelvik IL |
- |
Verdal IL |
0 - 3 |
2 jul 17.00 |
IFK Östersund |
- |
Åfjord IL |
3 - 2 |
3 jul 11.00 |
Åfjord IL |
- |
Hommelvik IL |
0 - 5 |
3 jul 12.00 |
Verdal IL |
- |
IFK Östersund |
2 - 0 |
4 jul 16.00 |
Åfjord IL |
- |
Verdal IL |
0 - 7 |
4 jul 16.00 |
Hommelvik IL |
- |
IFK Östersund |
3 - 0 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Verdal IL |
3 |
3 |
0 | 0 |
12-0 |
12 |
9 |
2. |
Hommelvik IL |
3 |
2 |
0 | 1 |
8-3 |
5 |
6 |
3. |
IFK Östersund |
3 |
1 |
0 | 2 |
3-7 |
-4 |
3 |
4. |
Åfjord IL |
3 |
0 |
0 | 3 |
2-15 |
-13 |
0 |
Pulje C
Dato |
|
Res |
2 jul 09.00 |
Kattem IL |
- |
Östersunds FK-U |
6 - 0 |
2 jul 10.00 |
Fram IL |
- |
Lånke IL |
0 - 3 |
3 jul 10.00 |
Östersunds FK-U |
- |
Fram IL |
1 - 5 |
3 jul 11.00 |
Lånke IL |
- |
Kattem IL |
1 - 2 |
4 jul 15.00 |
Lånke IL |
- |
Östersunds FK-U |
1 - 0 |
4 jul 15.00 |
Kattem IL |
- |
Fram IL |
6 - 0 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Kattem IL |
3 |
3 |
0 | 0 |
14-1 |
13 |
9 |
2. |
Lånke IL |
3 |
2 |
0 | 1 |
5-2 |
3 |
6 |
3. |
Fram IL |
3 |
1 |
0 | 2 |
5-10 |
-5 |
3 |
4. |
Östersunds FK-U |
3 |
0 |
0 | 3 |
1-12 |
-11 |
0 |
Pulje D
Dato |
|
Res |
2 jul 10.00 |
Fosen FK |
- |
Neset FK |
5 - 5 |
2 jul 11.00 |
Orkanger IF |
- |
Brønnøysund IL |
1 - 1 |
3 jul 13.00 |
Brønnøysund IL |
- |
Fosen FK |
3 - 1 |
3 jul 14.00 |
Neset FK |
- |
Orkanger IF |
0 - 7 |
4 jul 15.00 |
Brønnøysund IL |
- |
Neset FK |
1 - 1 |
4 jul 15.00 |
Fosen FK |
- |
Orkanger IF |
1 - 3 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Orkanger IF |
3 |
2 |
1 | 0 |
11-2 |
9 |
7 |
2. |
Brønnøysund IL |
3 |
1 |
2 | 0 |
5-3 |
2 |
5 |
3. |
Neset FK |
3 |
0 |
2 | 1 |
6-13 |
-7 |
2 |
4. |
Fosen FK |
3 |
0 |
1 | 2 |
7-11 |
-4 |
1 |
Pulje E
Dato |
|
Res |
2 jul 14.00 |
Rennebu IL |
- |
Grong IL |
5 - 1 |
2 jul 17.00 |
Leksvik IL |
- |
IFK Östersund |
0 - 3 |
3 jul 08.00 |
IFK Östersund |
- |
Rennebu IL |
0 - 0 |
3 jul 09.00 |
Grong IL |
- |
Leksvik IL |
1 - 1 |
4 jul 12.00 |
IFK Östersund |
- |
Grong IL |
5 - 0 |
4 jul 12.00 |
Rennebu IL |
- |
Leksvik IL |
3 - 2 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
IFK Östersund |
3 |
2 |
1 | 0 |
8-0 |
8 |
7 |
2. |
Rennebu IL |
3 |
2 |
1 | 0 |
8-3 |
5 |
7 |
3. |
Leksvik IL |
3 |
0 |
1 | 2 |
3-7 |
-4 |
1 |
4. |
Grong IL |
3 |
0 |
1 | 2 |
2-11 |
-9 |
1 |
Pulje F
Dato |
|
Res |
2 jul 13.00 |
Levanger FK |
- |
Brunflo/Tandsbyn/Ås |
8 - 0 |
2 jul 18.00 |
Kolstad IL |
- |
Meldal FK |
0 - 3 |
3 jul 18.00 |
Brunflo/Tandsbyn/Ås |
- |
Kolstad IL |
1 - 0 |
3 jul 19.00 |
Meldal FK |
- |
Levanger FK |
1 - 4 |
4 jul 18.00 |
Brunflo/Tandsbyn/Ås |
- |
Meldal FK |
2 - 2 |
4 jul 18.00 |
Kolstad IL |
- |
Levanger FK |
0 - 1 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Levanger FK |
3 |
3 |
0 | 0 |
13-1 |
12 |
9 |
2. |
Meldal FK |
3 |
1 |
1 | 1 |
6-6 |
0 |
4 |
3. |
Brunflo/Tandsbyn/Ås |
3 |
1 |
1 | 1 |
3-10 |
-7 |
4 |
4. |
Kolstad IL |
3 |
0 |
0 | 3 |
0-5 |
-5 |
0 |
Pulje G
Dato |
|
Res |
2 jul 08.00 |
Stjørdals/Blink IL |
- |
Kvam/Beitstad |
0 - 1 |
2 jul 09.00 |
Orkla FK |
- |
Finnsnes IL |
0 - 0 |
3 jul 18.00 |
Kvam/Beitstad |
- |
Orkla FK |
1 - 3 |
3 jul 19.00 |
Finnsnes IL |
- |
Stjørdals/Blink IL |
2 - 1 |
4 jul 11.00 |
Kvam/Beitstad |
- |
Finnsnes IL |
3 - 0 |
4 jul 11.00 |
Orkla FK |
- |
Stjørdals/Blink IL |
2 - 3 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Kvam/Beitstad |
3 |
2 |
0 | 1 |
5-3 |
2 |
6 |
2. |
Orkla FK |
3 |
1 |
1 | 1 |
5-4 |
1 |
4 |
3. |
Finnsnes IL |
3 |
1 |
1 | 1 |
2-4 |
-2 |
4 |
4. |
Stjørdals/Blink IL |
3 |
1 |
0 | 2 |
4-5 |
-1 |
3 |
Pulje H
Dato |
|
Res |
2 jul 15.00 |
Ope IF |
- |
Sørlia IL |
3 - 0 |
2 jul 16.00 |
Ørland BK |
- |
Inderøy IL |
2 - 1 |
3 jul 12.00 |
Sørlia IL |
- |
Ørland BK |
1 - 4 |
3 jul 15.00 |
Inderøy IL |
- |
Ope IF |
0 - 3 |
4 jul 17.00 |
Sørlia IL |
- |
Inderøy IL |
0 - 2 |
4 jul 17.00 |
Ørland BK |
- |
Ope IF |
3 - 1 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Ørland BK |
3 |
3 |
0 | 0 |
9-3 |
6 |
9 |
2. |
Ope IF |
3 |
2 |
0 | 1 |
7-3 |
4 |
6 |
3. |
Inderøy IL |
3 |
1 |
0 | 2 |
3-5 |
-2 |
3 |
4. |
Sørlia IL |
3 |
0 |
0 | 3 |
1-9 |
-8 |
0 |
Pulje I
Dato |
|
Res |
2 jul 18.00 |
Snåsa IL |
- |
Kristiansund FK |
1 - 8 |
2 jul 19.00 |
Egge IL |
- |
Hitra FK |
2 - 2 |
3 jul 16.00 |
Hitra FK |
- |
Snåsa IL |
5 - 1 |
3 jul 17.00 |
Kristiansund FK |
- |
Egge IL |
0 - 2 |
4 jul 08.00 |
Hitra FK |
- |
Kristiansund FK |
1 - 5 |
4 jul 08.00 |
Snåsa IL |
- |
Egge IL |
1 - 4 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Egge IL |
3 |
2 |
1 | 0 |
8-3 |
5 |
7 |
2. |
Kristiansund FK |
3 |
2 |
0 | 1 |
13-4 |
9 |
6 |
3. |
Hitra FK |
3 |
1 |
1 | 1 |
8-8 |
0 |
4 |
4. |
Snåsa IL |
3 |
0 |
0 | 3 |
3-17 |
-14 |
0 |
Pulje J
Dato |
|
Res |
2 jul 14.00 |
Cruz Azul Intercups |
- |
Orkla FK |
3 - 0 |
2 jul 15.00 |
Selbu BK |
- |
Vuku IL |
0 - 1 |
3 jul 10.00 |
Vuku IL |
- |
Cruz Azul Intercups |
0 - 2 |
3 jul 11.00 |
Orkla FK |
- |
Selbu BK |
3 - 1 |
4 jul 14.00 |
Vuku IL |
- |
Orkla FK |
4 - 1 |
4 jul 14.00 |
Cruz Azul Intercups |
- |
Selbu BK |
4 - 0 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Cruz Azul Intercups |
3 |
3 |
0 | 0 |
9-0 |
9 |
9 |
2. |
Vuku IL |
3 |
2 |
0 | 1 |
5-3 |
2 |
6 |
3. |
Orkla FK |
3 |
1 |
0 | 2 |
4-8 |
-4 |
3 |
4. |
Selbu BK |
3 |
0 |
0 | 3 |
1-8 |
-7 |
0 |
Sluttspill
1/16-finaler
Dato |
|
Res |
5 jul 10.10 |
Hommelvik IL |
- |
Lånke IL |
3 - 1 |
5 jul 10.10 |
Brønnøysund IL |
- |
Rennebu IL |
1 - 0* |
5 jul 10.10 |
Meldal FK |
- |
Orkla FK |
4 - 2* |
5 jul 11.10 |
Ope IF |
- |
Kristiansund FK |
2 - 0 |
1/8 finaler
Dato |
|
Res |
5 jul 12.20 |
Verdal IL |
- |
Clausenengen FK |
5 - 6* |
5 jul 14.30 |
Kattem IL |
- |
Orkanger IF |
1 - 0 |
5 jul 14.30 |
Mörsil/Alsen |
- |
Hommelvik IL |
0 - 1 |
5 jul 15.30 |
IFK Östersund |
- |
Meldal FK |
1 - 0* |
5 jul 15.30 |
Levanger FK |
- |
Kvam/Beitstad |
2 - 1* |
5 jul 15.30 |
Ørland BK |
- |
Brønnøysund IL |
2 - 1 |
5 jul 16.40 |
Egge IL |
- |
Vuku IL |
3 - 2* |
5 jul 16.40 |
Cruz Azul Intercups |
- |
Ope IF |
2 - 0 |
Kvartfinaler
Dato |
|
Res |
5 jul 19.50 |
Clausenengen FK |
- |
Kattem IL |
0 - 1 |
5 jul 21.00 |
Hommelvik IL |
- |
IFK Östersund |
4 - 3* |
5 jul 22.00 |
Levanger FK |
- |
Cruz Azul Intercups |
4 - 0 |
5 jul 22.00 |
Ørland BK |
- |
Egge IL |
2 - 5 |
Semifinaler
Dato |
|
Res |
6 jul 11.30 |
Kattem IL |
- |
Levanger FK |
1 - 0 |
6 jul 11.30 |
Hommelvik IL |
- |
Egge IL |
0 - 1 |
Finale
Dato |
|
Res |
6 jul 16.45 |
Kattem IL |
- |
Egge IL |
2 - 0 |
B-sluttspill
1/16-finaler
Dato |
|
Res |
5 jul 10.40 |
Åfjord IL |
- |
Östersunds FK-U |
2 - 1 |
5 jul 10.40 |
Fosen FK |
- |
Grong IL |
0 - 1* |
5 jul 10.40 |
Kolstad IL |
- |
Stjørdals/Blink IL |
1 - 0 |
5 jul 10.40 |
Selbu BK |
- |
Støren SK |
2 - 1 |
5 jul 10.40 |
Sørlia IL |
- |
Snåsa IL |
2 - 1* |
1/8 finaler
Dato |
|
Res |
5 jul 14.20 |
IFK Östersund |
- |
Ålen IL |
3 - 1 |
5 jul 14.20 |
Fram IL |
- |
Neset FK |
1 - 0 |
5 jul 15.20 |
Lierne IL |
- |
Åfjord IL |
1 - 0 |
5 jul 15.20 |
Leksvik IL |
- |
Kolstad IL |
1 - 0* |
5 jul 15.20 |
Brunflo/Tandsbyn/Ås |
- |
Finnsnes IL |
0 - 4 |
5 jul 17.10 |
Inderøy IL |
- |
Grong IL |
0 - 1* |
5 jul 17.10 |
Hitra FK |
- |
Selbu BK |
5 - 0 |
5 jul 17.10 |
Orkla FK |
- |
Sørlia IL |
5 - 7* |
Kvartfinaler
Dato |
|
Res |
5 jul 20.00 |
IFK Östersund |
- |
Fram IL |
6 - 5* |
5 jul 21.00 |
Lierne IL |
- |
Leksvik IL |
6 - 7* |
5 jul 21.00 |
Finnsnes IL |
- |
Sørlia IL |
4 - 0 |
5 jul 21.00 |
Grong IL |
- |
Hitra FK |
2 - 3* |
Semifinaler
Dato |
|
Res |
6 jul 11.30 |
IFK Östersund |
- |
Finnsnes IL |
2 - 1 |
6 jul 11.30 |
Leksvik IL |
- |
Hitra FK |
0 - 1 |
Finale
Dato |
|
Res |
6 jul 15.30 |
IFK Östersund |
- |
Hitra FK |
1 - 0 |