Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå lätt | ||
Flickor Blå medel | ||
Flickor Röd Lätt | Åkersberga IBF F07 Orange | IBF Offensiv Lidingö F06-09 |
Flickor Röd Medellätt | Vallentuna IBK Flickor röd F06 | Väsby AIK F06-F08 Röd |
Pojkar Blå lätt svår | ||
Pojkar Blå medel lätt | ||
Pojkar Blå medel svår | ||
Pojkar Blå svår lätt | ||
Pojkar Blå svår svår | ||
Pojkar Ljusröd lätt | Funbo IF P06/07 | |
Pojkar ljusröd lätt B-slutspel | Sigtuna IF IBK P07 | |
Pojkar Ljusröd medellätt | IK Sirius FBC P07 | Vaxholms IBF P05/06 Lag LRML |
Pojkar Ljusröd medelsvår | Åkersberga IBF P06 | Töjnan IBK P06/07 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 sep 07.40 | Töjnan IBK F06 | - | Åkerberga IBF F06 F06 | 0 - 4 |
12 sep 08.30 | Vallentuna IBK Flickor röd F06 | - | Nacka Wallenstam IBK F06 F Röd | 4 - 1 |
12 sep 11.00 | Töjnan IBK F06 | - | Nacka Wallenstam IBK F06 F Röd | 5 - 1 |
12 sep 11.50 | Vallentuna IBK Flickor röd F06 | - | Åkerberga IBF F06 F06 | 1 - 2 |
12 sep 14.20 | Töjnan IBK F06 | - | Vallentuna IBK Flickor röd F06 | 1 - 3 |
12 sep 15.10 | Åkerberga IBF F06 F06 | - | Nacka Wallenstam IBK F06 F Röd | 3 - 0 wo |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Åkerberga IBF F06 F06 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9-1 | 8 | 9 |
2. | Vallentuna IBK Flickor röd F06 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8-4 | 4 | 6 |
3. | Töjnan IBK F06 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6-8 | -2 | 3 |
4. | Nacka Wallenstam IBK F06 F Röd | 3 | 0 | 0 | 3 | 2-12 | -10 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 sep 09.20 | Väsby AIK F06-F08 Röd | - | Älvsjö AIK IBF F06/07 | 0 - 4 |
12 sep 10.10 | Sirius IBK F06 | - | Huddinge IBS F06 Röd | 1 - 2 |
12 sep 12.40 | Väsby AIK F06-F08 Röd | - | Sirius IBK F06 | 1 - 1 |
12 sep 13.30 | Älvsjö AIK IBF F06/07 | - | Huddinge IBS F06 Röd | 2 - 3 |
12 sep 16.00 | Väsby AIK F06-F08 Röd | - | Huddinge IBS F06 Röd | 0 - 3 |
12 sep 16.50 | Älvsjö AIK IBF F06/07 | - | Sirius IBK F06 | 3 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Huddinge IBS F06 Röd | 3 | 3 | 0 | 0 | 8-3 | 5 | 9 |
2. | Älvsjö AIK IBF F06/07 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9-5 | 4 | 6 |
3. | Sirius IBK F06 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4-6 | -2 | 1 |
4. | Väsby AIK F06-F08 Röd | 3 | 0 | 1 | 2 | 1-8 | -7 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 sep 13.30 | Rotebro IBK F05/06 Blå | - | Nacka Wallenstam IBK F Röd (F06 lag 2) | 3 - 0 |
12 sep 17.40 | Nacka Wallenstam IBK F Röd (F06 lag 2) | - | BeleBarkarby Röd | 0 - 6 |
12 sep 19.20 | Rotebro IBK F05/06 Blå | - | BeleBarkarby Röd | 1 - 4 |
12 sep 21.00 | BeleBarkarby Röd | - | Vakant | 3 - 0 |
12 sep 21.40 | Rotebro IBK F05/06 Blå | - | Vakant | 3 - 0 |
12 sep 22.30 | Nacka Wallenstam IBK F Röd (F06 lag 2) | - | Vakant | 3 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BeleBarkarby Röd | 3 | 3 | 0 | 0 | 13-1 | 12 | 9 |
2. | Rotebro IBK F05/06 Blå | 3 | 2 | 0 | 1 | 7-4 | 3 | 6 |
3. | Nacka Wallenstam IBK F Röd (F06 lag 2) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3-9 | -6 | 3 |
4. | Vakant | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-9 | -9 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 sep 07.40 | Åkerberga IBF F06 F06 | - | Töjnan IBK F06 | 5 - 0 |
13 sep 08.30 | Vallentuna IBK Flickor röd F06 | - | Rotebro IBK F05/06 Blå | 4 - 2 |
13 sep 09.20 | Huddinge IBS F06 Röd | - | Nacka Wallenstam IBK F Röd (F06 lag 2) | 4 - 1 |
13 sep 10.10 | BeleBarkarby Röd | - | Älvsjö AIK IBF F06/07 | 4 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 sep 12.40 | Åkerberga IBF F06 F06 | - | BeleBarkarby Röd | 0 - 2* |
13 sep 13.30 | Vallentuna IBK Flickor röd F06 | - | Huddinge IBS F06 Röd | 3 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 sep 16.00 | BeleBarkarby Röd | - | Vallentuna IBK Flickor röd F06 | 2 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 sep 07.40 | Väsby AIK F06-F08 Röd | - | Vakant | 3 - 0 wo |
13 sep 08.30 | Nacka Wallenstam IBK F06 F Röd | - | Sirius IBK F06 | 0 - 3 wo |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 sep 11.00 | Väsby AIK F06-F08 Röd | - | Sirius IBK F06 | 4 - 2 |