Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå lätt | ||
Flickor Blå medel | ||
Flickor Röd Lätt | Åkersberga IBF F07 Orange | IBF Offensiv Lidingö F06-09 |
Flickor Röd Medellätt | Vallentuna IBK Flickor röd F06 | Väsby AIK F06-F08 Röd |
Pojkar Blå lätt svår | ||
Pojkar Blå medel lätt | ||
Pojkar Blå medel svår | ||
Pojkar Blå svår lätt | ||
Pojkar Blå svår svår | ||
Pojkar Ljusröd lätt | Funbo IF P06/07 | |
Pojkar ljusröd lätt B-slutspel | Sigtuna IF IBK P07 | |
Pojkar Ljusröd medellätt | IK Sirius FBC P07 | Vaxholms IBF P05/06 Lag LRML |
Pojkar Ljusröd medelsvår | Åkersberga IBF P06 | Töjnan IBK P06/07 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 sep 07.40 | Danderyds SK P06 Blå | - | Vaxholms IBF P05/06 Lag LRMS | 8 - 2 |
12 sep 08.30 | Töjnan IBK P06/07 2 | - | IBF Offensiv Lidingö P06 | 3 - 1 |
12 sep 11.00 | Töjnan IBK P06/07 2 | - | Vaxholms IBF P05/06 Lag LRMS | 2 - 0 |
12 sep 11.50 | Danderyds SK P06 Blå | - | IBF Offensiv Lidingö P06 | 1 - 4 |
12 sep 14.20 | Vaxholms IBF P05/06 Lag LRMS | - | IBF Offensiv Lidingö P06 | 2 - 8 |
12 sep 15.10 | Töjnan IBK P06/07 2 | - | Danderyds SK P06 Blå | 1 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | IBF Offensiv Lidingö P06 | 3 | 2 | 0 | 1 | 13-6 | 7 | 6 |
2. | Danderyds SK P06 Blå | 3 | 2 | 0 | 1 | 11-7 | 4 | 6 |
3. | Töjnan IBK P06/07 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6-3 | 3 | 6 |
4. | Vaxholms IBF P05/06 Lag LRMS | 3 | 0 | 0 | 3 | 4-18 | -14 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 sep 09.20 | Ekerö IK P07 | - | Väsby AIK /P07 Vit | 5 - 0 |
12 sep 10.10 | Bele Barkarby IF P06 | - | Åkersberga IBF P06 | 1 - 1 |
12 sep 12.40 | Ekerö IK P07 | - | Bele Barkarby IF P06 | 0 - 3 |
12 sep 13.30 | Väsby AIK /P07 Vit | - | Åkersberga IBF P06 | 1 - 6 |
12 sep 16.00 | Väsby AIK /P07 Vit | - | Bele Barkarby IF P06 | 2 - 6 |
12 sep 16.50 | Ekerö IK P07 | - | Åkersberga IBF P06 | 0 - 5 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Åkersberga IBF P06 | 3 | 2 | 1 | 0 | 12-2 | 10 | 7 |
2. | Bele Barkarby IF P06 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10-3 | 7 | 7 |
3. | Ekerö IK P07 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5-8 | -3 | 3 |
4. | Väsby AIK /P07 Vit | 3 | 0 | 0 | 3 | 3-17 | -14 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 sep 09.20 | IBF Offensiv Lidingö P06 | - | Bele Barkarby IF P06 | 4 - 1 |
13 sep 10.10 | Danderyds SK P06 Blå | - | Åkersberga IBF P06 | 0 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 sep 11.50 | IBF Offensiv Lidingö P06 | - | Åkersberga IBF P06 | 1 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 sep 07.40 | Töjnan IBK P06/07 2 | - | Väsby AIK /P07 Vit | 4 - 0 |
13 sep 08.30 | Vaxholms IBF P05/06 Lag LRMS | - | Ekerö IK P07 | 1 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 sep 11.00 | Töjnan IBK P06/07 2 | - | Ekerö IK P07 | 5 - 0 |