Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå lätt | ||
Flickor Blå medel | ||
Flickor Röd Lätt | Åkersberga IBF F07 Orange | IBF Offensiv Lidingö F06-09 |
Flickor Röd Medellätt | Vallentuna IBK Flickor röd F06 | Väsby AIK F06-F08 Röd |
Pojkar Blå lätt svår | ||
Pojkar Blå medel lätt | ||
Pojkar Blå medel svår | ||
Pojkar Blå svår lätt | ||
Pojkar Blå svår svår | ||
Pojkar Ljusröd lätt | Funbo IF P06/07 | |
Pojkar ljusröd lätt B-slutspel | Sigtuna IF IBK P07 | |
Pojkar Ljusröd medellätt | IK Sirius FBC P07 | Vaxholms IBF P05/06 Lag LRML |
Pojkar Ljusröd medelsvår | Åkersberga IBF P06 | Töjnan IBK P06/07 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 sep 07.40 | Silverdals IF P08/07 | - | Vakant 1 | 3 - 0 wo |
12 sep 08.30 | Sigtuna IF IBK P07 | - | Vallentuna IBK P07 Lag 2 | 5 - 7 |
12 sep 10.10 | Silverdals IF P08/07 | - | Sigtuna IF IBK P07 | 7 - 3 |
12 sep 11.00 | Vakant 1 | - | Vallentuna IBK P07 Lag 2 | 0 - 3 wo |
12 sep 12.40 | Silverdals IF P08/07 | - | Vallentuna IBK P07 Lag 2 | 3 - 2 |
12 sep 13.30 | Vakant 1 | - | Sigtuna IF IBK P07 | 0 - 3 wo |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Silverdals IF P08/07 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13-5 | 8 | 9 |
2. | Vallentuna IBK P07 Lag 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 12-8 | 4 | 6 |
3. | Sigtuna IF IBK P07 | 3 | 1 | 0 | 2 | 11-14 | -3 | 3 |
4. | Vakant 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-9 | -9 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 sep 11.00 | Vakant 2 | - | Råsunda IS P06/07 Blått | 0 - 3 wo |
12 sep 11.50 | Ekerö IK P06 | - | Enebybergs IF P07 | 7 - 2 |
12 sep 14.20 | Vakant 2 | - | Ekerö IK P06 | 0 - 3 wo |
12 sep 15.10 | Råsunda IS P06/07 Blått | - | Enebybergs IF P07 | 2 - 3 |
12 sep 17.40 | Vakant 2 | - | Enebybergs IF P07 | 0 - 3 wo |
12 sep 18.30 | Råsunda IS P06/07 Blått | - | Ekerö IK P06 | 0 - 9 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ekerö IK P06 | 3 | 3 | 0 | 0 | 19-2 | 17 | 9 |
2. | Enebybergs IF P07 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8-9 | -1 | 6 |
3. | Råsunda IS P06/07 Blått | 3 | 1 | 0 | 2 | 5-12 | -7 | 3 |
4. | Vakant 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-9 | -9 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 sep 12.40 | Vaxholms IBF P07 | - | AIK P07 | 1 - 3 |
12 sep 13.30 | Vakant 3 | - | Funbo IF P06/07 | 0 - 3 wo |
12 sep 16.00 | Vaxholms IBF P07 | - | Vakant 3 | 3 - 0 wo |
12 sep 16.50 | AIK P07 | - | Funbo IF P06/07 | 0 - 7 |
12 sep 19.20 | Vaxholms IBF P07 | - | Funbo IF P06/07 | 0 - 20 |
12 sep 20.10 | AIK P07 | - | Vakant 3 | 3 - 0 wo |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Funbo IF P06/07 | 3 | 3 | 0 | 0 | 30-0 | 30 | 9 |
2. | AIK P07 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6-8 | -2 | 6 |
3. | Vaxholms IBF P07 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-23 | -19 | 3 |
4. | Vakant 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-9 | -9 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 sep 07.40 | Silverdals IF P08/07 | - | Sigtuna IF IBK P07 | 4 - 1 |
13 sep 08.30 | Ekerö IK P06 | - | Råsunda IS P06/07 Blått | 9 - 1 |
13 sep 09.20 | Vallentuna IBK P07 Lag 2 | - | AIK P07 | 1 - 2 |
13 sep 10.10 | Funbo IF P06/07 | - | Enebybergs IF P07 | 11 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 sep 12.40 | Silverdals IF P08/07 | - | Ekerö IK P06 | 1 - 2 |
13 sep 13.30 | AIK P07 | - | Funbo IF P06/07 | 0 - 6 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 sep 16.00 | Ekerö IK P06 | - | Funbo IF P06/07 | 4 - 5 |
Datum | Res |
---|
Datum | Res |
---|
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 sep 21.30 | Segr. match 213 | - | Segr. match 216 | - |