Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå lätt | ||
Flickor Blå medel | ||
Flickor Röd Lätt | Åkersberga IBF F07 Orange | IBF Offensiv Lidingö F06-09 |
Flickor Röd Medellätt | Vallentuna IBK Flickor röd F06 | Väsby AIK F06-F08 Röd |
Pojkar Blå lätt svår | ||
Pojkar Blå medel lätt | ||
Pojkar Blå medel svår | ||
Pojkar Blå svår lätt | ||
Pojkar Blå svår svår | ||
Pojkar Ljusröd lätt | Funbo IF P06/07 | |
Pojkar ljusröd lätt B-slutspel | Sigtuna IF IBK P07 | |
Pojkar Ljusröd medellätt | IK Sirius FBC P07 | Vaxholms IBF P05/06 Lag LRML |
Pojkar Ljusröd medelsvår | Åkersberga IBF P06 | Töjnan IBK P06/07 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 sep 07.40 | TÄBY FC P08 Östra Vit | - | Silverdals IF P08/07 | - |
12 sep 08.30 | Väsby AIK P08 Lag 2 | - | Norrtulls SK P08 Svart | - |
12 sep 10.10 | TÄBY FC P08 Östra Vit | - | Väsby AIK P08 Lag 2 | - |
12 sep 11.00 | Silverdals IF P08/07 | - | Norrtulls SK P08 Svart | - |
12 sep 14.20 | Bele Barkarby IF IBF P08 | - | Tyresö Trollbäcken IBK P08/09 Lag 2 Svart | - |
12 sep 15.10 | Töjnan IBK P08 | - | Norrtulls SK P08 Gul | - |
12 sep 16.00 | TÄBY FC P08 Östra Svart | - | Duvbo IK P08 Lag 1 | - |
12 sep 17.40 | Bele Barkarby IF IBF P08 | - | Norrtulls SK P08 Gul | - |
12 sep 18.30 | Tyresö Trollbäcken IBK P08/09 Lag 2 Svart | - | TÄBY FC P08 Östra Svart | - |
12 sep 19.20 | Töjnan IBK P08 | - | Duvbo IK P08 Lag 1 | - |
13 sep 07.40 | Danderyds SK IBF P08 | - | IBF Offensiv Lidingö P08 | - |
13 sep 08.30 | Kungsängens IF P08/09 | - | Vallentuna IBK P08 | - |
13 sep 09.20 | TÄBY FC P08 Östra Vit | - | Bele Barkarby IF IBF P08 | - |
13 sep 10.10 | Silverdals IF P08/07 | - | TÄBY FC P08 Östra Svart | - |
13 sep 10.10 | Danderyds SK IBF P08 | - | Kungsängens IF P08/09 | - |
13 sep 11.00 | Töjnan IBK P08 | - | Tyresö Trollbäcken IBK P08/09 Lag 2 Svart | - |
13 sep 11.00 | IBF Offensiv Lidingö P08 | - | Vallentuna IBK P08 | - |
13 sep 11.50 | Norrtulls SK P08 Gul | - | TÄBY FC P08 Östra Svart | - |
13 sep 12.40 | TÄBY FC P08 Östra Vit | - | Norrtulls SK P08 Svart | - |
13 sep 13.30 | Vallentuna IBK P08 | - | Bele Barkarby IF IBF P08 | - |
13 sep 14.20 | Danderyds SK IBF P08 | - | Silverdals IF P08/07 | - |
13 sep 14.20 | Kungsängens IF P08/09 | - | Duvbo IK P08 Lag 1 | - |
13 sep 15.10 | IBF Offensiv Lidingö P08 | - | Väsby AIK P08 Lag 2 | - |
13 sep 16.50 | Töjnan IBK P08 | - | Norrtulls SK P08 Svart | - |
13 sep 16.50 | Danderyds SK IBF P08 | - | Vallentuna IBK P08 | - |
13 sep 17.40 | Norrtulls SK P08 Gul | - | Tyresö Trollbäcken IBK P08/09 Lag 2 Svart | - |
13 sep 17.40 | Kungsängens IF P08/09 | - | Väsby AIK P08 Lag 2 | - |
13 sep 18.30 | IBF Offensiv Lidingö P08 | - | Duvbo IK P08 Lag 1 | - |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Danderyds SK IBF P08 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 |
2. | IBF Offensiv Lidingö P08 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 |