Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Flickor födda 2011 - Lätt/Medel |
Flickor födda 2012-2013 - Lätt/Medel |
Pojkar födda 2010 - Lätt/Medel |
Pojkar födda 2011 - Lätt/Medel |
Pojkar födda 2012 - Lätt/Medel |
Pojkar födda 2013 - Lätt/Medel |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 aug 12.00 | IFK Viksjö Gul/vit 3 | - | Danderyds SK DSK I | |
14 aug 12.00 | IFK Viksjö 1 | - | Djurgårdens IF P12-12 | |
14 aug 12.00 | Älvsjö AIK FF Gul | - | Danderyds SK DSK II | |
14 aug 12.00 | Stocksunds IF gul | - | IFK Stocksund X | |
14 aug 14.00 | Stocksunds IF gul | - | IFK Viksjö Gul/vit 3 | |
14 aug 14.00 | Danderyds SK DSK II | - | Djurgårdens IF P12-12 | |
14 aug 14.00 | Danderyds SK DSK I | - | Älvsjö AIK FF Gul | |
14 aug 14.00 | IFK Viksjö 1 | - | IFK Stocksund X | |
14 aug 15.00 | Djurgårdens IF P12-12 | - | IFK Viksjö Gul/vit 3 | |
14 aug 15.00 | Danderyds SK DSK II | - | Stocksunds IF gul | |
14 aug 15.00 | IFK Stocksund X | - | Danderyds SK DSK I | |
14 aug 15.00 | Älvsjö AIK FF Gul | - | IFK Viksjö 1 | |
14 aug 16.00 | IFK Viksjö Gul/vit 3 | - | Danderyds SK DSK II | |
14 aug 16.00 | Stocksunds IF gul | - | Djurgårdens IF P12-12 | |
14 aug 16.00 | Danderyds SK DSK I | - | IFK Viksjö 1 | |
14 aug 16.00 | IFK Stocksund X | - | Älvsjö AIK FF Gul |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 aug 12.30 | IFK Stocksund Z | - | Danderyds SK DSK III | |
14 aug 12.30 | Huddinge IF P12-2 | - | Danderyds SK DSK IV | |
14 aug 12.30 | IFK Stocksund Y | - | Danderyds SK DSK V | |
14 aug 12.30 | Enebybergs IF | - | IFK Viksjö Gul/vit 2 | |
14 aug 14.30 | Danderyds SK DSK III | - | IFK Stocksund Y | |
14 aug 14.30 | Danderyds SK DSK IV | - | Enebybergs IF | |
14 aug 14.30 | Danderyds SK DSK V | - | IFK Viksjö Gul/vit 2 | |
14 aug 14.30 | IFK Stocksund Z | - | Huddinge IF P12-2 | |
14 aug 15.30 | Danderyds SK DSK III | - | Danderyds SK DSK IV | |
14 aug 15.30 | Enebybergs IF | - | IFK Stocksund Z | |
14 aug 15.30 | Huddinge IF P12-2 | - | Danderyds SK DSK V | |
14 aug 15.30 | IFK Viksjö Gul/vit 2 | - | IFK Stocksund Y | |
14 aug 16.30 | IFK Viksjö Gul/vit 2 | - | Danderyds SK DSK III | |
14 aug 16.30 | Danderyds SK DSK IV | - | IFK Stocksund Y | |
14 aug 16.30 | Danderyds SK DSK V | - | IFK Stocksund Z | |
14 aug 16.30 | Huddinge IF P12-2 | - | Enebybergs IF |